maintenance - en to ar translation catalogue (53 entries)

en: Download free version
ar: تحميل أحدث إصدار

en: Maintenance free is required
ar: مطلوب رسوم الصيانة

en: Please download and install free basic version to get PRO features
ar: يرجى تحميل وتثبيت النسخة الأساسية مجانا للحصول على ميزات للمحترفين

en: Days
ar: أيام

en: Hours
ar: ساعات

en: Minutes
ar: دقيقة

en: Seconds
ar: ثواني

en: Splash Page
ar: التوقف الصفحة

en: Exclude User Roles
ar: استبعاد أدوار المستخدمين

en: Gallery
ar: صالة عرض

en: Countdown
ar: العد التنازلي

en: HTML in PopUp window
ar: HTML في نافذة منبثقة

en: eMail Lists
ar: قوائم البريد الإلكتروني

en: Social
ar: اجتماعي

en: Enable preloader
ar: تمكين التحميل المسبق

en: Enable Enter site button
ar: تمكين أدخل زر الموقع

en: Text for button
ar: نص الزر

en: Single video link
ar: رابط فيديو واحد

en: Add elements
ar: إضافة عناصر

en: Remove all elements
ar: إزالة جميع العناصر

en: select to set overlays
ar: تحديد وضع تراكب

en: no overlay
ar: لا تراكب

en: %1$s example
ar: %1$s  الصورة سبيل المثال

en: Delay Time
ar: وقت التأخير

en: Choose video hosting
ar: اختيار استضافة الفيديو

en: Set link in YouTube video
ar: الارتباط المنصوص عليها في يوتيوب فيديو

en: Set link in Vimeo video
ar: الارتباط المنصوص عليها في فيميو الفيديو

en: Example link format:
ar: المثال شكل الرابط:

en: Turn On video sound
ar: بدوره على الصوت الفيديو

en: Turn On video loop
ar: بدوره على حلقة الفيديو

en: Set expiry date
ar: تعيين تاريخ انتهاء الصلاحية

en: Time Start
ar: البدء

en: Date Start
ar: تاريخ البدء

en: Time end
ar: نهاية الوقت

en: Date end
ar: تاريخ انتهاء

en: Type
ar: اكتب

en: Simple
ar: بسيط

en: Boxed
ar: محاصر

en: Circle
ar: دائرة

en: Set color scheme
ar: مجموعة الألوان

en: Set font color
ar: تعيين لون الخط

en: Font family
ar: خط العائلة

en: Open website after countdown expired
ar: فتح الموقع بعد انتهاء العد التنازلي

en: Display countdown
ar: عرض العد التنازلي

en: Select user roles
ar: حدد أدوار المستخدمين

en: Text for "Read More" button
ar: نص ل \"المزيد\" الزر

en: Be the first to know when website is ready
ar: كن أول من يعرف متى موقع جاهز

en: Subscribe form title
ar: الاشتراك عنوان النموذج

en: Mailing List
ar: قائمة بريدية

en: Subscriber will receive confirmation email
ar: سوف يتلقى المشترك رسالة تأكيد بالبريد الإلكتروني

en: Get All Available lists
ar: الحصول على جميع القوائم المتاحة

en: Thanks for subscribing!
ar: شكرا على الإشتراك!

en: Subscribe
ar: الاشتراك
