VERSION - en to hu_HU translation catalogue (1306 entries)

en: %1$s - Recommended Value: %2$s. Max input vars limitation will truncate POST data such as menus. See: %3$sIncreasing max input vars limit.%4$s
hu_HU: %1$s - Javasolt érték: %2$s. Max bemeneti változók korlátozása a POST-adatokat, például a menüket rövidíti. Lásd: %3$sMaximális bemeneti változók számának növelése.%4$s

en: %1$s - We recommend a minimum PHP version of %2$s.
hu_HU: %1$s - Minimum %2$s PHP verziót javaslunk.

en: %1$s - We recommend setting max execution time to at least %2$s.
hu_HU: %1$s - Javasoljuk, hogy a maximális végrehajtási időt állítsd át, legyen legalább %2$s.

en: %1$s - We recommend setting memory to at least %2$s. To import the demo data %3$s of memory limit is required. See: %4$s
hu_HU: %1$s - Azt javasoljuk, a memória legyen minimum:  %2$s. A demó importálásához  %3$s memória szükséges. Nézzük meg ezt: %4$s

en: %1$s - WordPress recommends a minimum MySQL version of %2$s. See: %3$sWordPress requirements%4$s
hu_HU: %1$s - A WordPress minimum %2$s MySQL verziót javasol. Lásd bővebben: %3$sWordPress követelmények %4$s

en: %1$s Copyright %2$s, All Rights Reserved &nbsp;|&nbsp; %3$s Theme by %4$s
hu_HU: %1$s Copyright %2$s, Minden jog fenntartva! &nbsp;|&nbsp; %3$s Sablon szerzője: %4$s

en: %1$s installed and activated successfully.
hu_HU: %1$s sikeresen telepítve és aktiválva.

en: %1$s installed successfully.
hu_HU: %1$s telepítése sikeres.

en: %1$sThe demo import has finished, but there were some import errors.%2$sMore details about the errors can be found in this %3$s%5$slog file%6$s%4$s%7$s
hu_HU: %1$sA minta betöltése megtörtént, de néhány hiba történt közben.%2$sA hibákról bővebb leírás olvasható a %3$s%5$snaplófájlban%6$s%4$s%7$s

en: %1s Translation Status: %2s Done
hu_HU: %1s Fordítás állapota: %2s kész

en: %1s comes localization-ready out of the box. All that’s needed is a translation file for your language, Contribute in our translation portal to complete the %2s translation, In exchange, we offer %3sExtra 6 Months FREE TieLabs Support*%4s to the most 3 contributors for each completed translation. Thank you very much for your contribution.
hu_HU: A %1s fordításra készen érkezik, minden, ami ahhoz szükséges, hogy a saját nyelvre fordításra kerüljön. Szeretnénk, ha minél többen működnének közre a %2s fordításában az erre a célra létrehozott portálon. A legtöbbet dolgozó 3 közreműködőnek %3sExtra 6 hónap INGYENES TieLabs támogatás*%4s a jutalma minden egyes komplett fordítás esetén. Köszönjük szépen az együttműködést!

en: %d day | %d days
hu_HU[0]: %d nap
hu_HU[1]: %d nap

en: %d year | %d years
hu_HU[0]: %d év
hu_HU[1]: %d év

en: %s (Invalid)
hu_HU: %s (hibás)

en: %s (Pending)
hu_HU: %s (Folyamatban)

en: %s Comments
hu_HU: %s hozzászólás

en: %s Followers
hu_HU: %s követő

en: %s Font File
hu_HU: %s betűkészlet

en: %s Min. Views Number
hu_HU: Legalább %s megtekintés

en: %s Plugin is required
hu_HU: %s bővítmény szükséges

en: %s Plugin is required, click on the button below to go to the plugins page to install it.
hu_HU: %s bővítmény szükséges, kattintsunk az alul lévő gombra a bővítmény oldaláról történő telepítéshez.

en: %s ago
hu_HU: %s telt el

en: %s articles views
hu_HU: %s olvasás

en: %s hours read
hu_HU: %s óra olvasás

en: %s is available
hu_HU: %s elérhető

en: %s minutes read
hu_HU: %s perc olvasás

en: (Only for Main Nav)
hu_HU: (Csak a főmenü esetén)

en: (i.e: London,UK or New York City)
hu_HU: (pl: London,UK vagy New York City)

en: (no title)
hu_HU: (nincs cím)

en: (optional)
hu_HU: (opcionális)

en: * The extra support will appear in your profile on our website, support center and in the theme dashboared only. it will not appear on ThemeForest.
hu_HU: * Az extra támogatás a mi weboldalunk támogatási központjában fog megjelenni, csak a sablon vezérlőpultjában, a ThemeForest oldalon nem fog megjelenni.

en: - Browser standard fonts in general support only 'Normal (400)' and 'Bold (700)' font weights.
hu_HU: - A böngésző alapértelmezett betűk általában csak a 'Normál (400)' és 'Kövér (700)' vastagságot támogatják..

en: - If you use a google font, make sure to load the font weight in 'Google Font Variants' field that corresponds to the one in parenthesis here.
hu_HU: - Ha google betűtípust használsz, feltétlenül állítsd be a betűvastagságot a 'Google betűtípus-változatok' részben, amely megfelel az itt megjelöltnek.

en: - OR -
hu_HU: - vagy -

en: - Select a Category -
hu_HU: - Kategória kiválasztása -

en: - Select a Menu -
hu_HU: - Menü kiválasztása -

en: - Select a Slider -
hu_HU: - slider kiválasztása -

en: - Select a category -
hu_HU: - Kategória kiválasztása -

en: 1 minute read
hu_HU: 1 perc olvasás

en: 1st Column
hu_HU: 1. oszlop

en: 2d Column
hu_HU: 2. oszlop

en: 3rd Column
hu_HU: 3. oszlop

en: 404 Page menu
hu_HU: 404 oldal menü

en: 4th Column
hu_HU: 4. oszlop

en: 6 Ways Drinking Warm Water Can Heal Your Body
hu_HU: 6 mód arra,hogy gyógyítja a meleg víz fogyasztása a testet

en: A Refined Seattle Restaurant, Hold the Table Linens
hu_HU: Különleges étterem Seattle-ben. Kapaszkodj az asztalterítőbe!

en: A title for the Ad, like Advertisement - leave this empty to disable.
hu_HU: A hirdetés címe, pl. Hirdetés - a kikapcsoláshoz hagyd üresen.

en: AMP is a Google-backed project with the aim of speeding up the delivery of content through the use of stripped down code known as AMP HTML, it is a way to build web pages for static content (pages that don't change based on user behaviour), that allows the pages to load (and pre-render in Google search) much faster than regular HTML.
hu_HU: Az AMP egy Google háttér-projekt, melynek célja az adatok minél gyorsabb célba juttatása leegyszerűsített kódok használatával. Ez az AMP HTML, mely statikus oldalak felépítésére szolgál (oldalak, melyek nem igényelnek felhasználói interakciót), és általa az adott oldal (és annak Google előtöltése a keresésben) sokkal gyorsabb lesz, mint a sima HTML.

en: API Key
hu_HU: API kulcs

en: About
hu_HU: Bemutatkozás

en: About %s
hu_HU: %s bemutatása

en: About the post&rsquo;s author
hu_HU: A szerzőről

en: Above Article Ad
hu_HU: Cikk fölötti hirdetés

en: Above Article Content Ad
hu_HU: Cikk szövege fölötti hirdetés

en: Above Content
hu_HU: Tartalom felett

en: Above Footer Ad
hu_HU: Lábléc fölötti hirdetés

en: Above Header Ad
hu_HU: Fejléc fölötti hirdetés

en: Above Post share Buttons
hu_HU: Megosztás gomb a bejegyzés felett

en: Above The Footer
hu_HU: Lábléc fölött

en: Above The Header
hu_HU: Fejléc fölött

en: Accelerated Mobile Pages
hu_HU: Gyorsított Mobil Oldalak (AMP)

en: Activate
hu_HU: Aktivál

en: Activate %2$s
hu_HU: %2$s aktiválása

en: Activate %s
hu_HU: %s bekapcsolása

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Active plugins
hu_HU: Bekapcsolt bővítmények

en: Ad
hu_HU: Hirdetés

en: Ad #%s
hu_HU: %s. reklám

en: Ad Alignment
hu_HU: Hirdetés elrendezése

en: Ad Block
hu_HU: Hirdetés blokk

en: Ad Blocker Detector
hu_HU: Hirdetés blokkoló érzékelése

en: Ad Image
hu_HU: Kép hozzáadása

en: Ad Shortcode
hu_HU: Hirdetés kódrészlet

en: Ad Title
hu_HU: Hirdetés címe

en: Ad Title Link
hu_HU: Hirdetés cím linkje

en: Ad URL
hu_HU: Hirdetési URL

en: AdRotate
hu_HU: Hirdetésváltó

en: Adblock Detected
hu_HU: Hirdetés blokkolva

en: Add
hu_HU: Hozzáadás

en: Add Block
hu_HU: Blokk hozzáadása

en: Add Custom Sidebar
hu_HU: Egyéni oldalsáv hozzáadása

en: Add Custom Text
hu_HU: Egyedi szöveg hozzáadása

en: Add Image
hu_HU: Kép hozzáadása

en: Add Section
hu_HU: Szakasz (szekció) létrehozása

en: Add Widget
hu_HU: Widget hozzáadása

en: Add a link to the theme options page to the Toolbar
hu_HU: Téma beállítások opció elhelyezése az admin fejlécben

en: Add border around the widgets area
hu_HU: Keret megjelenítése a widget terület körül

en: Ads 125 x 125
hu_HU: 125 x 125-ös hirdetések

en: Advanced
hu_HU: Haladó

en: Advanced Settings
hu_HU: Bővített beállítások

en: Advert - Use Advert ID
hu_HU: Hirdetés - használj hirdetés azonosítót

en: Advertisement
hu_HU: Hirdetések

en: Advertisement Settings
hu_HU: Hirdetés beállítások

en: After all is said and done, more is said than done
hu_HU: Miután mindent alaposan átbeszéltünk, rájöttünk, hogy többet beszéltünk, mint cselekedtünk

en: Ajax Filters
hu_HU: Ajax szűrők

en: Alizarin
hu_HU: Élénkvörös

en: All
hu_HU: Összes

en: All Demos Support RTL.
hu_HU: Minden demó támogatja a jobbról balra írásmódot.

en: All installations and activations have been completed.
hu_HU: Az összes telepítés és bekapcsolás rendben lefutott.

en: All installations have been completed.
hu_HU: Az összes telepítés rendben megtörtént.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
hu_HU: Összes bővítmény telepítése és aktiválása sikeres. %1$s

en: Alternative Text For The image
hu_HU: Alternatív szöveg a képhez

en: An error has occured. Please reload the page and try again.
hu_HU: Hiba történt. Frissítsük az oldalt, majd ismételjük meg a műveletet.

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
hu_HU: Hiba történt %1$s telepítése során: <strong>%2$s</strong>.

en: Animate Automatically
hu_HU: Automatikus animáció

en: Animated Icons?
hu_HU: Animált ikonok?

en: Animation Effect
hu_HU: Mozgó effekt

en: Any external fonts (e.g. Typekit)
hu_HU: Bármilyen külső betűtípus (pl. Typekit)

en: Apartment vacancies rise for first time in 6 years
hu_HU: Üres lakások emelkedőben, először az elmúlt 6 évben

en: Apple sets March 21 event, Wall Street sees new, smaller iPhone
hu_HU: Az Apple kitűzte a március 21-ei időpontot, a Wall Street egy új, kisebb telefonra számít

en: Apply custom styling by inline code
hu_HU: Egyéni stílus kód beillesztésével

en: Archive Page Title
hu_HU: Archívum oldal címe

en: Archives
hu_HU: Bejegyzések oldal

en: Archives Settings
hu_HU: Archívum beállítások

en: Archives Sidebar
hu_HU: Archívum oldalsáv

en: Are You Megrating from %s?
hu_HU: %s sablonból szeretnénk költöztetni?

en: Are You Megrating from another theme?
hu_HU: Egy másik sablonról költöznénk?

en: Are you sure?
hu_HU: Egészen biztos?

en: Article
hu_HU: Bejegyzés

en: Article inline ad #%s
hu_HU: Cikken belüli hirdetés #%s

en: At Value-Focused Hotels, the Free Breakfast Gets Bigger
hu_HU: Igényes hotelekben az ingyenes reggeli egyre nagyobb

en: Audio
hu_HU: Audió

en: Author
hu_HU: Szerző

en: Author Bio
hu_HU: Szerző életrajz

en: Author Page Settings
hu_HU: Szerzői oldal beállítások

en: Author URL
hu_HU: Szerző URL

en: Author's Avatar
hu_HU: Szerző profilképe

en: Authorization Failed
hu_HU: Azonosítási hiba

en: Authors
hu_HU: Szerzők

en: Autoplay?
hu_HU: Automatikus lejátszás?

en: Available Widgets
hu_HU: Elérhető widgetek

en: Available version:
hu_HU: Elérhető verzió:

en: Awesome, isn't it? Give us some love :)
hu_HU: Csodálatos, nem? Úgy vágyunk egy kis szeretetre :)

en: Back to top button
hu_HU: 'Fel a tetejéhez' gomb

en: Back to top button Arrow Color
hu_HU: Fel a tetejéhez gomb nyíl színe

en: Back to top button Background Color
hu_HU: Fel a tetejéhez gomb háttér színe

en: Background
hu_HU: Háttér

en: Background (in case Boxed / Framed / Bordered layout is enabled)
hu_HU: Háttér (dobozos / keretes / szegélyes szerkezet esetén)

en: Background Color
hu_HU: Háttérszín

en: Background Color 2
hu_HU: Háttérszín 2

en: Background Gradient Color 1
hu_HU: Háttér átmenet színe 1

en: Background Gradient Color 2
hu_HU: Háttér átmenet színe 2

en: Background Image
hu_HU: Háttérkép

en: Background Image Ad
hu_HU: Háttérkép hirdetés

en: Background Image type
hu_HU: Háttérkép típusa

en: Background Pattern
hu_HU: Háttér mintázat

en: Background Settings
hu_HU: Háttér beállítások

en: Background Video
hu_HU: Háttérvideó

en: Background dimmer
hu_HU: Háttér homályosítás

en: Background dimmer color
hu_HU: Háttér homályosítás színe

en: Before you begin, make sure all the required plugins are activated.
hu_HU: Kezdés előtt ellenőrizd, hogy a szükséges kiegészítők aktiválva vannak.

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
hu_HU[0]: Bővítmény aktiválás indítása
hu_HU[1]: Bővítmények aktiválásának indítása

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
hu_HU[0]: Bővítmény telepítés indítása
hu_HU[1]: Bővítmények telepítésének indítása

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
hu_HU[0]: Bővítmény frissítés indítása
hu_HU[1]: Bővítmények frissítésének indítása

en: Below Article Ad
hu_HU: Cikk alatti hirdetés

en: Below Article Content Ad
hu_HU: Cikk szövege alatti hirdetés

en: Below Content
hu_HU: Tartalom alatt

en: Below Post Share Buttons
hu_HU: Megosztás gomb a bejegyzés alatt

en: Below The Comments
hu_HU: Hozzászólások alatt

en: Below The Header
hu_HU: Fejléc alatt

en: Below The Post
hu_HU: Cikk alatt

en: Below the Header Ad
hu_HU: Fejléc alatti hirdetés

en: Best Reviews
hu_HU: Legjobb értékelések

en: Between Posts in Archives #%s
hu_HU: Az archívum cikkei között #%s

en: Big
hu_HU: Hatalmas

en: Black
hu_HU: Fekete

en: Black 900
hu_HU: Fekete 900

en: Black 900 Italic
hu_HU: Fekete 900 dőlt

en: Block #%s
hu_HU: Blokk #%s

en: Block Head Style
hu_HU: Blokk fejléc stílusa

en: Block Style
hu_HU: Blokk stílusa

en: Block Title
hu_HU: Blokk címe

en: Blockquote Font Family
hu_HU: Idézet betűcsalád

en: Blockquotes
hu_HU: Idézetek

en: Blocks
hu_HU: Blokkok

en: Blocks Meta Settings
hu_HU: Blokkok meta beállításai

en: Blocks Settings
hu_HU: Blokk beállítások

en: Blocks Titles
hu_HU: Blokk címek

en: BlogPosting
hu_HU: Blogbejegyzés

en: Blue
hu_HU: Kék

en: Body Font Family
hu_HU: Törzsszöveg betűcsalád

en: Bold 700 Italic
hu_HU: Kövér 700 dőlt

en: Bordered
hu_HU: Keretezett

en: Bordered Layout supports plain background color only.
hu_HU: A vonalas elrendezés csak a beállított háttérszínt támogatja.

en: Borders Color
hu_HU: Keretek színe

en: Bosch looking to smart devices to get ahead in the cloud
hu_HU: Bosch az új okos eszközeivel a felhőbe készül

en: Bottom
hu_HU: Alul

en: Boxed
hu_HU: Doboz

en: Boxed Layout
hu_HU: Keretes szerkezet

en: Breadcrumbs
hu_HU: Morzsamenü

en: Breadcrumbs Delimiter
hu_HU: Morzsamenü elválasztó

en: Breadcrumbs Settings
hu_HU: Morzsamenü beállítások

en: Breaking News
hu_HU: Aktuális hírek

en: Breaking News Label
hu_HU: Aktuális hírek címke

en: Breaking News post titles
hu_HU: Aktuális hírek címei

en: Breaking news label background
hu_HU: Friss hírek felirat háttere

en: Browse the Knowledge Base
hu_HU: Keresgélés a Tudásbázisban

en: BuddyPress Notifications
hu_HU: BuddyPress értesítések

en: Business
hu_HU: Üzlet

en: Buttons
hu_HU: Gombok

en: Buy a License
hu_HU: Licensz vásárlása

en: Buy now!
hu_HU: Vásárlás most!

en: By %s
hu_HU: %s által

en: C
hu_HU: °C

en: CSS Classes (optional)
hu_HU: CSS osztályok (egyéni)

en: Campaign has been sent
hu_HU: Kampány elküldve

en: Campaigns
hu_HU: Kampányok

en: Can not access the image from your server, send the Campaign from your account on FoxPush.com
hu_HU: A kép nem érhető el a szerveren, indítsd a kampányt a FoxPush.com profilodon keresztül

en: Cancel
hu_HU: Kilépés

en: Capitalization
hu_HU: Nagy kezőbetű

en: Capitalize
hu_HU: Nagy kezdőbetűre vált

en: Cart Subtotal:
hu_HU: Kosár részösszeg:

en: Categories
hu_HU: Kategóriák

en: Categories Meta
hu_HU: Kategória metaadat

en: Categories and Tags
hu_HU: Kategóriák és Címkék

en: Category Description
hu_HU: Kategória leírása

en: Category Layout
hu_HU: Kategória elrendezés

en: Category Options
hu_HU: Kategória beállítások

en: Category Page Layout
hu_HU: Kategória oldal elrendezés

en: Category Page Settings
hu_HU: Kategória oldal beállításai

en: Category Sidebar
hu_HU: Kategória oldalsáv

en: Category Style
hu_HU: Kategória stílusa

en: Center
hu_HU: Közép

en: Center content:
hu_HU: Középre a tartalmat:

en: Center the content?
hu_HU: Középre a tartalmat?

en: Centered
hu_HU: Középre

en: Centered Layout
hu_HU: Középre zárt elrendezés

en: Channel Name or ID:
hu_HU: Hírforrás neve vagy azonosítója

en: Characters
hu_HU: Karakter

en: Check Also
hu_HU: "Ezt is ajánljuk"

en: Check Also Box Position
hu_HU: "Ezt is ajánljuk" doboz pozíciója

en: Child theme
hu_HU: Származtatott sablon

en: China stock swoon could boost US real estate
hu_HU: A kínai tőzsdei árfolyama fellendítheti az amerikai ingatlanpiacot

en: Chnage this if you have used a post views plugin before.
hu_HU: Módosítsd, ha korábban használtál cikk megtekintések bővítményt.

en: Choose Sidebar
hu_HU: Oldalsáv választás

en: Choose Slider
hu_HU: Slider választása

en: Choose a (.dat) file to upload, then click Upload file and import.
hu_HU: Válaszd ki a (.dat) fájlt, majd nyomj a feltöltés gombra.

en: Choose a Skin
hu_HU: Válassz kinézetet

en: Choose a file from your computer:
hu_HU: Fájl kiválasztása a számítógépről:

en: Choose the demo which you want to import
hu_HU: Válasszuk ki az importálni kívánt demót

en: Choose your Domain Name. then click the Generate button.
hu_HU: Válaszd ki a domain neved, majd kattints az Elkészít gombra.

en: Choosing a lot of Character sets may make your pages slow to load.
hu_HU: Túl sok betűtípus beállítása lelassíthatja a honlapod betöltését.

en: Choosing a lot of Variants may make your pages slow to load.
hu_HU: Túl sok variáció esetén az oldal betöltése lassulni fog.

en: Circle Shape?
hu_HU: Kőralak?

en: Classic
hu_HU: Klasszikus

en: Clean
hu_HU: Kiürít

en: Clear Sky
hu_HU: Tiszta idő

en: Click here to set a Site Icon (favicon)
hu_HU: Kattints ide honlap ikon (favikon) beállításához

en: Click on Generate New Key.
hu_HU: Kattints az Új kulcs generálására.

en: Click on the help icon %s if you need help.
hu_HU: Kattintás a(z) %s ikonra, ha segítségre van szükség.

en: Clicks
hu_HU: Kattintások

en: Close
hu_HU: Bezárás

en: Code:
hu_HU: Kód:

en: Coffee
hu_HU: Kávé

en: Color
hu_HU: Szín

en: Colored Mask
hu_HU: Színezett maszk

en: Colored Post Views Numbers
hu_HU: Cikk megtekintés számok színe

en: Comments
hu_HU: Hozzászólások

en: Compact
hu_HU: Kompakt

en: Compact the post content and show more button
hu_HU: Cikk tartalmának rövidítése és bővebben gomb mutatása

en: Completed
hu_HU: Elkészült

en: Components
hu_HU: Összetevők

en: Congratulations
hu_HU: Gratulálunk

en: Consumer key:
hu_HU: Nyilvános kulcs:

en: Consumer secret:
hu_HU: Titkos kulcs:

en: Content
hu_HU: Tartalom

en: Control WooCommerce sidebar settings from the theme options page &gt; %1$sWooCommerce settings%2$s.
hu_HU: Állítsd be a WooCommerce oldalsávot a sablon beállítások menüjének %1$sWooCommerce beállítások%2$s pontjában.

en: Controls the overall site width. In px or %, ex: 100% or 1170px.
hu_HU: Szabályozza az általános pixel vagy % oldalszélességet, pl: 1170px vagy 100%.

en: Cooking with kids - how to get them involved
hu_HU: Főzés a gyerekekkel - hogyan vonjuk be őket?

en: Copy the Domain and the key and add them in the fields below.
hu_HU: Másold ki a domain-t és a kulcsot és illeszd be az alábbi mezőkbe.

en: Copyright Area
hu_HU: Copyright terület

en: Copyright Text
hu_HU: Szerzői jogok szöveg

en: Cover
hu_HU: Borító

en: Current Front Page: %s
hu_HU: Jelenlegi kezdőlap: %s

en: Custom Above Content Ad
hu_HU: Egyedi hirdetés tartalom fölött

en: Custom Above Post Ad
hu_HU: Egyedi hirdetés cikk fölött

en: Custom Ad Code
hu_HU: Egyéni reklámkód

en: Custom Author Content
hu_HU: Egyéni szerzői tartalom

en: Custom Author widget
hu_HU: Egyedi szerző widget

en: Custom Author widget content
hu_HU: Egyedi szerző widget tartalom

en: Custom Below Content Ad
hu_HU: Egyedi hirdetés tartalom alatt

en: Custom Below Post Ad
hu_HU: Egyedi hirdetés cikk alatt

en: Custom Body Classes
hu_HU: Egyéni Body osztályok

en: Custom CSS
hu_HU: Egyéni CSS

en: Custom City Name
hu_HU: Egyéni városnév

en: Custom Classes
hu_HU: Egyéni osztályok

en: Custom Codes
hu_HU: Egyéni kódok

en: Custom Content
hu_HU: Egyéni tartalom

en: Custom Logo
hu_HU: Saját logó

en: Custom Logo URL
hu_HU: Egyedi logó url

en: Custom Menu
hu_HU: Egyéni menü

en: Custom Primary Color
hu_HU: Egyéni alapszín

en: Custom Settings:
hu_HU: Egyéni beállítások:

en: Custom Sidebar
hu_HU: Egyéni oldalsáv

en: Custom Sidebars
hu_HU: Egyéni oldalsáv

en: Custom Slider
hu_HU: Egyéni slider

en: Custom Social Network
hu_HU: Egyéni közösségi oldal

en: Custom Sticky Menu Logo
hu_HU: Egyéni ragadós menü logó

en: Custom Text
hu_HU: Egyedi szöveg

en: Custom Title
hu_HU: Egyedi cím

en: Cyan
hu_HU: Cián

en: Dark Skin
hu_HU: Sötét sablonminta

en: Dashboard
hu_HU: Vezérlőpult

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date Settings
hu_HU: Dátum beállítások

en: Date format for blog posts
hu_HU: Dátumformátum a bejegyzésekhez

en: Deactivate
hu_HU: Kikapcsolás

en: December home sales rebound? Here is the secret
hu_HU: A decemberi ingatlan eladások visszaestek? Itt a megoldás

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Default Layout Settings
hu_HU: Alapértelmezett elrendezés beállítások

en: Default Open Graph Image
hu_HU: Alap Open Graph kép

en: Default Posts Layout
hu_HU: Alapértelmezett cikk szerkezet

en: Default Schema type
hu_HU: Alapvető szerkezeti séma

en: Default Sidebar Position
hu_HU: Alap oldalsáv pozíciója

en: Default is: %s
hu_HU: Alapértelmezett: %s

en: Demo Import
hu_HU: Minta adat betöltés

en: Demo data has been successfully uninstalled
hu_HU: Minta adatok eltávolítása megtörtént

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Disable
hu_HU: Kikapcsolás

en: Disable Author name meta
hu_HU: Szerző neve metaadat kikapcsolása

en: Disable Boxed/Framed Layout Shadows
hu_HU: Dobozos/keretes szerkezet árnyékainak kikapcsolása

en: Disable Comments number meta
hu_HU: Hozzászólások száma metaadat kikapcsolása

en: Disable GIF Featured Images
hu_HU: GIF kiemelt képek kikapcsolása

en: Disable Header Shadows
hu_HU: Fejléc árnyék kikapcsolása

en: Disable Views Number meta
hu_HU: Megtekintések metaadat kikapcsolása

en: Disable all
hu_HU: Mindent kikapcsol

en: Disable the Comments tab?
hu_HU: Hozzászólások fül kikapcsolása

en: Disable the Popular tab?
hu_HU: Népszerűségi fül kikapcsolása?

en: Disable the Posts Switcher
hu_HU: Cikk átalakító kikapcsolása

en: Disable the Recent tab?
hu_HU: Legutóbbi fül ikapcsolása?

en: Disable the Responsiveness
hu_HU: Reszponzivitás kikapcsolása

en: Disable the custom styles in the editor
hu_HU: Egyéni stílusok kikapcsolása a szerkesztőben

en: Disable this option if you use a custom responsive tables plugin.
hu_HU: Kikapcsolandó egyéni reszponzív táblázatos kiegészítő használatakor.

en: Dismiss this notice
hu_HU: Üzenet elrejtése

en: Display (All) link:
hu_HU: Összes hivatkozás megjelenítése:

en: Do not run the Demo Import multiple times one after another, it will result in double content.
hu_HU: Ne futtasd a minta telepítőt sokszor egymás után, mert ez duplumokat eredményez.

en: Documentation on date and time formatting
hu_HU: Dátum és idő formátumok leírása

en: Don't duplicate posts
hu_HU: Ne legyen duplikált bejegyzés

en: Don't have an account?
hu_HU: Nincs még profilja?

en: Done
hu_HU: Kész

en: Dots overlay layer
hu_HU: Homályos fedőréteg

en: Down one
hu_HU: Egyet le

en: Download Export File
hu_HU: Export fájl letöltése

en: Downloaded files
hu_HU: Letöltött fájlok

en: Drag widgets from here to a sidebar on the right to activate them. Drag widgets back here to deactivate them and delete their settings.
hu_HU: Húzzuk a widgeteket innen az oldalsáv jobb oldalára a bekapcsolásukhoz. A kikapcsolásukhoz húzzuk ide vissza őket, és töröljük a beállításaikat.

en: Drizzle
hu_HU: Szitálás

en: ERROR
hu_HU: HIBA

en: Edit Block
hu_HU: Blokk szerkesztése

en: Edit Post
hu_HU: Cikk szerkesztése

en: Edit Section
hu_HU: Szakasz szerkesztése

en: Email Icon
hu_HU: Email ikon

en: Embed Code
hu_HU: Kód beágyazása

en: Embed code for the &lt;head&gt; section
hu_HU: Kód beágyazása a &lt;head&gt; részbe

en: Enable
hu_HU: Bekapcsolás

en: Enable AMP
hu_HU: AMP bekapcsolása

en: Enable Lightbox automatically for all images added via [gallery] shortcode in the content area
hu_HU: Lightbox automatikus bekapcsolása minden [galéria] kóddal beillesztett képnél a cikkek tartalmában

en: Enable The Mega Menu?
hu_HU: Mega menü engedélyezve?

en: Enter a post ID, or IDs separated by comma.
hu_HU: Adj meg egy poszt ID-t vagy írj be több ID-t vesszővel elválasztva.

en: Enter a tag name, or names separated by comma.
hu_HU: Add meg a címke nevét vagy neveit vesszővel elválasztva.

en: Enter each video url in a seprated line.
hu_HU: Minden egyes videó url címe külön sorba írandó

en: Enter sub title here
hu_HU: Adjuk meg itt a másodlagos címet (alcím megadása)

en: Enter the value for 'font-family' attribute, also you can specify the stack of the fonts.
hu_HU: Add meg 'betűcsalád' attribútum értékét, és megadhatod a karakterkészlet halmazát is.

en: Enter your Ad code, AMP pages support %1$s tag only, %2$sClick Here%3$s For More info.
hu_HU: Add meg a hirdetéskódot, AMP oldalakon csak %1$s tag támogatott, További információkért %2$skattints ide%3$s.

en: Enter your Email address
hu_HU: Email cím megadása

en: Error Can not Get Tweets, Incorrect account info.
hu_HU: Hiba történt, nincs Tweet, nem megfelelő felhasználói információ.

en: Error messages can contain sensitive information about your website environment. These should be hidden from untrusted visitors.
hu_HU: A hibaüzenetek tartalmazhatnak érzékeny adatokat a weboldal működtetéséről

en: Estimated reading time
hu_HU: Átlagos olvasási idő

en: Excerpt Length
hu_HU: Kivonat hossza

en: Exclude Current Post in the single post page.
hu_HU: Aktuális bejegyzés kihagyása önálló cikk oldalon.

en: Exclude Posts
hu_HU: Kivéve az alábbi posztok

en: Exclude post types from search
hu_HU: Bejegyzéstípusok kizárása a keresésből

en: Export
hu_HU: Exportálás

en: Export/Import Theme Options
hu_HU: Sablon-beállítások exportálása/Importálása

en: Extend the background of the first section to cover the Header
hu_HU: Az első szekció hátterének kiterjesztése a fejlécre is

en: External Source
hu_HU: Külső forrás

en: Extra 200 Light
hu_HU: Extra 200 könnyű

en: Extra 200 Light Italic
hu_HU: Extra 200 vékony dőlt

en: Extra 800 Bold
hu_HU: Extra kövér 800

en: Extra 800 Bold Italic
hu_HU: Extra 800 kövér dőlt

en: Fading
hu_HU: Halványulás

en: Fall
hu_HU: Ősz

en: Favicon
hu_HU: Favikon

en: Featured Posts
hu_HU: Kiemelt bejegyzések

en: Featured area background
hu_HU: Kiemelt terület háttér

en: Featured image lightbox
hu_HU: Kiemelt kép lightbox

en: Feedburner ID
hu_HU: Feedburner azonosító

en: Find Your Location
hu_HU: Keressük meg a tartózkodási helyünket

en: Find us on Facebook
hu_HU: A Facebookon megtalálhatóak vagyunk

en: Find your ID at idGettr
hu_HU: Nézd meg az azonosítód az idGettr-en

en: First
hu_HU: Első

en: First Footer
hu_HU: Első lábrész

en: First Footer Widgets Area
hu_HU: Első lábléc widget terület

en: Fixed
hu_HU: Rögzített

en: Flickr ID:
hu_HU: Flickr azonosító:

en: Fly Check Also Box
hu_HU: Beúszó 'Ezt is ajánljuk' doboz

en: Follow
hu_HU: Követés

en: Follow Us
hu_HU: Kövessen!

en: Follow Us Button
hu_HU: Követés gomb

en: Follow Us Button Text
hu_HU: Követés gomb szövege

en: Follow Us Button URL
hu_HU: Követés gomb hivatkozás

en: Follow us on %1$sTwitter%3$s or %2$sFacebook%3$s.
hu_HU: Követés a  %1$sTwitter%3$s-en, vagy a %2$sFacebook%3$s-on.

en: Follow us on Flickr
hu_HU: Kövessen Flickr-en!

en: Follow us on Twitter
hu_HU: Kövessen Twitter-en

en: Followers
hu_HU: Követők

en: Font Family
hu_HU: Betűcsalád

en: Font Size in Pixels
hu_HU: Beűméretek pixelben

en: Font Sizes, Weights and Line Heights
hu_HU: Betűméretek, vastagságok és sormagasságok

en: Font Variants
hu_HU: Betű variációk

en: Font Weight
hu_HU: Betű vastagság

en: Font Weight Tips:
hu_HU: Betű vastagság tippek:

en: FontFace.me Fonts
hu_HU: FontFace.me betűk

en: Fontainebleau A Forgotten Treasure
hu_HU: Fontainebleau Az elfeledett kincs

en: Foods
hu_HU: Étel

en: Footer
hu_HU: Lábrész

en: Footer Border Top
hu_HU: Lábléc felső keret

en: Footer Code
hu_HU: Lábléc kód

en: Footer Logo Image
hu_HU: Lábrész logókép

en: Footer Margin Top
hu_HU: Lábléc felső margó

en: Footer Menu
hu_HU: Lábrész menü

en: Footer Navigation
hu_HU: Lábrész navigáció

en: Footer Padding Bottom
hu_HU: Lábléc alsó térköz

en: Footer Padding Top
hu_HU: Lábléc felső térköz

en: Footer Settings
hu_HU: Lábrész beállítások

en: Footer Text One
hu_HU: Első lábléc szöveg

en: Footer Text Two
hu_HU: Második lábléc szöveg

en: Footer Widgets Titles
hu_HU: Lábléc widget-ek címe

en: Footer Widgets layout
hu_HU: Lábléc widget-ek szerkezete

en: Footer color
hu_HU: Lábléc színe

en: For Mobiles Only
hu_HU: Csak mobileszközök számára

en: Forecast
hu_HU: Előrejelzés

en: Forget?
hu_HU: Elfelejtette?

en: Former Microsoft CEO Ballmer does about-face on Linux technology
hu_HU: A korábbi Microsoft CEO, Ballmer megváltoztatta Linux technológiával kapcsolatos álláspontját

en: FoxPush Setup
hu_HU: FoxPush beállítás

en: Framed
hu_HU: Keret

en: From the navigation panel on the admin dashboard, click on Settings and then on API Keys.
hu_HU: Az irányítópultjának navigációs panelén kattints a Beállítások, majd az API kulcsok elemre.

en: Front Page
hu_HU: Kezdőlap

en: Full Page Takeover
hu_HU: Teljes oldal átvétele

en: Full-Width
hu_HU: Teljes szélesség

en: Games
hu_HU: Játék

en: General
hu_HU: Általános

en: General Settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Get Extra FREE 6 Months Support period
hu_HU: Szerezzünk 6 hónap extra támogatást!

en: Get it from your account advanced page.
hu_HU: Elérhető a profilod bővített oldalán.

en: Get system report
hu_HU: Rendszerállapot riport kérése

en: Getting Started
hu_HU: Kezdjünk neki

en: Getting There is Half the FUN!
hu_HU: Maga az utazás is izgalmas

en: Global Archives Settings
hu_HU: Általános archívum beállítások

en: Global Sidebar Settings for Posts in this Category
hu_HU: Általános oldalsáv beállítások a bejegyzésekhez, ebben a kategóriában

en: Go to the Arqam options page to set your social accounts.
hu_HU: Lépj az Arqam beállítási oldalára közösségi oldalaid beállításához.

en: Go to the Plugins Page
hu_HU: Bővítmények oldala

en: Go to the Translation Portal
hu_HU: Fordítási portál

en: Go to the shop
hu_HU: A bolthoz

en: Goa Tourism Appealing Visitors From Across the Globe
hu_HU: Goa a világ összes tájáról vonzza a turistákat

en: Google Fonts
hu_HU: Google betűk

en: Google Maps URL
hu_HU: Google Térkép URL

en: Google Web Font Character sets
hu_HU: Google Web Betűkészletek

en: Gradient
hu_HU: Áttetsző

en: Grid Menu
hu_HU: Rács menü

en: Group - Use group ID
hu_HU: Csoport - használj csoport azonosítót

en: Growing vegetables at home, six of the best
hu_HU: A hat legjobb módszer arra, hogy termesszünk otthon zöldséget

en: HOT
hu_HU: FORRÓ

en: Happy Anniversary with TieLabs!
hu_HU: Boldog TieLabs évfordulót!

en: Happy New Year!
hu_HU: Boldog Új Esztendőt!

en: Have a question about the license? Check this article.
hu_HU: Kérdés van a licenszről? Javasoljuk ezt a cikket elolvasásra.

en: Have you changed your mind? :)
hu_HU: Meggondoltad magad?

en: Header
hu_HU: Fejrész

en: Header Ad
hu_HU: Fejléc hirdetés

en: Header Background
hu_HU: Fejrész háttér

en: Header Background Color
hu_HU: Fejrész háttérszín

en: Header Code
hu_HU: Fejléc kód

en: Header Layout
hu_HU: Fejléc szerkezet

en: Header Settings
hu_HU: Fejléc beállítások

en: Header Site name
hu_HU: Fejléc honlapnév

en: Header and Footer Settings
hu_HU: Fejrész és Lábrész beállítások

en: Headings Font Family
hu_HU: Fejléc betűcsalád

en: Heavy Rain
hu_HU: Zivatar

en: Here What is in the game $80 Deluxe Edition
hu_HU: Mi található a 80 dolláros Deluxe kiadásban

en: Hibs and Ross County fans on final
hu_HU: Hibs és  Ross Megye rajongói a döntőről

en: Hide
hu_HU: Elrejtés

en: Hide Above Content Ad
hu_HU: Tartalom fölötti hirdetés elrejtése

en: Hide Above Post Ad
hu_HU: Rejtsük el a bejegyzés feletti hirdetést

en: Hide Above Post share Buttons
hu_HU: Cikk fölötti megosztás gombok elrejtése

en: Hide Back to top button
hu_HU: Fel a tetejéhez gomb elrejtése

en: Hide Below Content Ad
hu_HU: Tartalom alatti hirdetés elrejtése

en: Hide Below Post Ad
hu_HU: Cikk alatti hirdetés elrejtése

en: Hide Below Post Author Box
hu_HU: Cikk alatti szerző doboz elrejtése

en: Hide Below Post Newsletter
hu_HU: Cikk alatti hírlevél elrejtése

en: Hide Below Post Next/Prev posts
hu_HU: Cikk alatti Következő/Előző cikkek elrejtése

en: Hide Below Post Read Next
hu_HU: Cikk alatti "következő" elrejtése

en: Hide Below Post Related posts
hu_HU: Cikk alatti kapcsolódó cikkek elrejtése

en: Hide Below Post share Buttons
hu_HU: Cikk alatti megosztás gombok elrejtése

en: Hide Breadcrumbs
hu_HU: Morzsamenü elrejtése

en: Hide Details
hu_HU: Részletek elrejtése

en: Hide Header Breaking News
hu_HU: Fejléc friss hírek elrejtése

en: Hide Mega Menu headings?
hu_HU: Mega menü fejlécek elrejtése?

en: Hide all sidebars
hu_HU: Összes oldalsáv elrejtése

en: Hide copyright area
hu_HU: Copyright terület elrejtése

en: Hide cover Photo?
hu_HU: Rejtsük el a borító fotót?

en: Hide errors from visitors
hu_HU: Rejtsük el a látogatók elől a hibaüzeneteket

en: Hide small thumbnails
hu_HU: A kis bélyegképek elrejtése

en: Hide the Footer
hu_HU: Lábrész elrejtése

en: Hide the Header
hu_HU: Fejrész elrejtése

en: Hide the page title
hu_HU: Oldal címének elrejtése

en: Hide thumbnail for the First post
hu_HU: Bélyegkép elrejtése az első bejegyzésnél

en: Hide thumbnails
hu_HU: Bélyegképek elrejtése

en: Highlighted Text Color
hu_HU: Kiemelés színe

en: Home
hu_HU: Kezdőlap

en: Home Sidebar
hu_HU: Címlap oldalsáv

en: Home URL
hu_HU: Kezdőlap URL cím

en: Horizontal
hu_HU: Vízszintes

en: How to get your API Key?
hu_HU: Hogyan kapok API kulcsot?

en: How to make perfect vanilla cupcakes
hu_HU: Hogy készítsünk tökéletes vaníliás cupcake-et?

en: How to update the theme manually?
hu_HU: Hogyan frissítsük a sablont manuálisan?

en: Howdy
hu_HU: Üdvözlet, kedves

en: I just installed the amazing %s #WordPress theme #tielabs
hu_HU: Épp most telepítettem a #tielabs fantasztikus %s #Wordpress sablonját

en: I know it hurts to say goodbye, but it is time for me to fly
hu_HU: Tudom, hogy fáj a búcsú, de ideje repülni

en: ID
hu_HU: AZ

en: Ice Cream Maker Free Chocolate
hu_HU: Jégkrém készítő és ingyen csokoládé

en: Icon
hu_HU: Ikon

en: If disabled, parent menu items will only toggle child items.
hu_HU: Kikapcsolva a fő menüelem csak kibontja az almenü elemeit.

en: If something is not working as expected, Please try these common solutions.
hu_HU: Ha valami nem megfelelően működik, íme néhány alapvető megoldás.

en: If the post has multiple categories, the one selected here will be used for settings and it appears in the category labels.
hu_HU: Amennyiben egy bejegyzés több kategóriába kerül elhelyezésre, az itt kijelölt kategória kerül a beállításoknál használatba, és az jelenik meg a kategória címkében.

en: Image
hu_HU: Kép

en: Image Height
hu_HU: Képmagasság

en: Image Margin Bottom
hu_HU: Kép alsó margó

en: Image Margin Top
hu_HU: Kép felső margó

en: Image Post Format:
hu_HU: Kép-bejegyzés forma:

en: Image URL
hu_HU: Kép URL

en: Image Width
hu_HU: Képszélesség

en: Image path:
hu_HU: Kép elérési út:

en: Import
hu_HU: Betöltés

en: Important Notes:
hu_HU: Fontos üzenetek:

en: Importing Demo Content...
hu_HU: Demo tartalom betöltése...

en: Importing content
hu_HU: Tartalom betöltése

en: Importing customizer settings
hu_HU: Egyéni beállítások betöltése

en: Importing demo data (post, pages, images, theme settings, ...) is the easiest way to setup your theme. It will allow you to quickly edit everything instead of creating content from scratch. When you import the data, the following things might happen:
hu_HU: A mintaadatok betöltése (cikkek, oldalak, sablon beállítások, ...) a sablon felépítésének legegyszerűbb módja. Egyenkénti hozzáadás helyett így a kész elemeket kell módosítani. Az adatok betöltésével kapcsolatban jó, ha tudod:

en: Importing widgets
hu_HU: Widget-ek betöltése

en: In Post Links Color
hu_HU: Cikken belüli linkek színe

en: In Post Links Color on mouse over
hu_HU: Cikken belüli linkek színe egérmutató alatt

en: In Post Responsive Tables
hu_HU: Bejegyzésen belüli reszponzív táblázatok

en: Increasing memory allocated to PHP
hu_HU: Memória növelése a PHP részére

en: Infinite Scroll
hu_HU: Végtelen görgetés

en: Instagram Footer Area
hu_HU: Instagram lábléc terület

en: Install
hu_HU: Telepít

en: Install %2$s
hu_HU: %2$s telepítése

en: Install Bundled Plugins
hu_HU: A sablonhoz adott bővítmények telepítése

en: Install Demos
hu_HU: Demók telepítése

en: Install Plugins
hu_HU: Bővítmények telepítése

en: Installed But Not Activated
hu_HU: Telepített, nem aktivált

en: Installed version:
hu_HU: Telepített verzió:

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
hu_HU: %1$s (%2$d/%3$d) bővítmény telepítése

en: Installing Plugin: %s
hu_HU: Bővítmény telepítése: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
hu_HU: Telepített és bekapcsolt bővítmény:  %1$s (%2$d/%3$d)

en: It is recommended to avoid using words like ad, ads, adv, advert, advertisement, banner, banners, sponsor, 300x250, 728x90, etc. in the image names or image path to avoid AdBlocks from blocking your Ad.
hu_HU: Célszerű elkerülni az olyan szavakat, mint ad, ads, adv, advert, advertisement, banner, banners, sponsor, 300x250, 728x90, stb. a képek nevében vagy eléréséében annak érdekében, hogy a hirdetés blokkolók ne tiltsák le a hirdetésedet.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
hu_HU: Úgy tűnik, a keresett kifejezés nem található. Javaslunk egy új keresést, másik kifejezéssel.

en: It seems we can't find what you're looking for. Perhaps searching can help.
hu_HU: Úgy tűnik, nem találjuk, amire kíváncsi vagy. Talán a keresés segíthet.

en: It seems you are megrating from %1s%2s%3s theme, click on the button below to complete the switching process.
hu_HU: Úgy tűnik, a %1s%2s%3s sablon költözetése van folyamatban. A folyamat befejezéséhez az alul látható gombra kell kattintani.

en: It seems you are megrating from another theme, it is recommended to check our Switcher it supports %1s%2s%3s themes, click on the button below to check them.
hu_HU: Úgy tűnik, hogy egy másik sablonról szeretnénk átköltözni, amihez javasoljuk azt ellenőrizni, hogy a Switcher támogatja-e a %1s%2s%3s sablont. A művelet az alul látható gombra kattintással végezhető el.

en: Jetpack - Most Viewed for 30 days
hu_HU: Jetpack - 30 nap leggyakrabb megtekintései

en: Jetpack - Most Viewed for 7 days
hu_HU: Jetpack - 7 nap leggyakrabb megtekintései

en: Jetpack plugin by Automattic
hu_HU: Az Automattic Jetpack bővítménye

en: Killing Floor 2 New Sharpshooter Class Detailed
hu_HU: A Killing Floor 2 új mesterlövész csapatát bemutatták

en: Knowledge Base
hu_HU: Tudásbázis

en: Knowledge is power
hu_HU: A tudás hatalom

en: Label Background
hu_HU: Felirat háttere

en: Label Text
hu_HU: Felirat szöveg

en: Language
hu_HU: Nyelv

en: Large Post Above
hu_HU: Nagyméret, a bejegyzés felett

en: Large Thumbnail
hu_HU: Nagyméretű bélyegkép

en: Last
hu_HU: Utolsó

en: Last Modified Posts
hu_HU: Legutóbb módosított bejegyzések

en: Latest Demo Installed
hu_HU: Legutóbb telepített demó

en: Latin charset by default. Include additional character sets for fonts (make sure at http://www.google.com/fonts/ before that charset is available for chosen font)
hu_HU: Latin karakterkészlet az alapértelmezett. További karakterkészleteket hozzáadása lehetséges (ellenőrizd a http://www.google.com/fonts/ webhelyen, hogy a karakterkészlet elérhető-e a választott betűtípushoz)

en: Layout
hu_HU: Elrendezés

en: Leave it empty to use the Site URL.
hu_HU: Hagyjuk üresen a weboldal url használatához

en: Leave it empty to use the default value.
hu_HU: Hagyjuk üresen az alapérték használatához.

en: Left
hu_HU: Bal

en: Left Area
hu_HU: Bal terület

en: Less than a minute
hu_HU: Kevesebb, mint 1 perce

en: License
hu_HU: Licensz

en: Life Style
hu_HU: Életmód

en: Light 300
hu_HU: Könnyű 300

en: Light 300 Italic
hu_HU: Vékony 300 dőlt

en: Light Rain
hu_HU: Zápor

en: Lightbox Settings
hu_HU: Lightbox beállítások

en: Lightbox Skin
hu_HU: Lightbox kinézete

en: Lightbox Thumbnail Position
hu_HU: Lightbox előnézetek helye

en: Lightbox for Galleries
hu_HU: Kightbox galériákhoz

en: Like %s?
hu_HU: %s kedvelése?

en: Line Height
hu_HU: Sormagasság

en: Link
hu_HU: Hivatkozás

en: Link Images to
hu_HU: Képek linkelése ide:

en: Links Color
hu_HU: Hivatkozás színe

en: Links Color on mouse over
hu_HU: Linkek színe egérmutató alatt

en: Links color
hu_HU: Linkek színe

en: Live Demo
hu_HU: Éló bemutató

en: Live Search
hu_HU: Élő keresés

en: Load More
hu_HU: Tovább...

en: Loader Icon
hu_HU: Betöltő ikon

en: Location
hu_HU: Helyszín

en: Lock in now! Stock sell-off sinks mortgage rates
hu_HU: Légy résen! A tőzsdei eladások lenyomják a kamatlábakat

en: Log In
hu_HU: Belépés

en: Log Out
hu_HU: Kilépés

en: Logo
hu_HU: Logó

en: Logo Image
hu_HU: Logókép

en: Logo Image (Retina Version @2x)
hu_HU: Logó kép (retina verzió @2x)

en: Logo Margin Bottom
hu_HU: Logó alsó margó

en: Logo Margin Top
hu_HU: Logó felső margó

en: Logo Settings
hu_HU: Logó beállítások

en: Logo Text
hu_HU: Logó szövege

en: Looking for a good web hosting company? %1$sCheck our recommendations!%2$s
hu_HU: Jó tárhelyszolgáltatóra van szükség? %1$sTárhelyszolgáltató ajánlataink%2$s

en: M4A file URL
hu_HU: M4A fájl URL

en: MP3 file URL
hu_HU: MP3 fájl URL

en: MailChimp Form Action URL
hu_HU: MailChimp űrlap hivatkozás

en: Main Content Styling
hu_HU: Fő tartalom stílusa

en: Main Menu
hu_HU: Fő menü

en: Main Nav Border Bottom Color
hu_HU: Fő navigáció alsó keret színe

en: Main Nav Border Bottom Width
hu_HU: Fő navigáció alsó keret vastagság

en: Main Nav Border Top Color
hu_HU: Fő navigáció felső keret színe

en: Main Nav Border Top Width
hu_HU: Fő navigáció felső keret vastagság

en: Main Nav Components
hu_HU: Elsődleges menü elemei

en: Main Nav Menu
hu_HU: Fő navigációs menü

en: Main Nav Settings
hu_HU: Főmenü beállítások

en: Main Nav and Secondary Nav Menus
hu_HU: Elsődleges,- és másodlagos navigációs menük

en: Main Navigation
hu_HU: Fő navigáció

en: Main Navigation Styling
hu_HU: Fő navigáció stílusa

en: Main Navigation sub menus
hu_HU: Fő navigáció almenük

en: Make sure you are logged into FoxPush.
hu_HU: Ellenőrizd, hogy be vagy-e jelentkezve FoxPush-ba.

en: Making fruit and veg fun for kids
hu_HU: Tegyük vonzóvá a zöldségeket és gyümölcsöket a gyerekek számára!

en: Manage Widgets
hu_HU: Widgetek kezelése

en: Manually uploaded files
hu_HU: Fájlok kézi feltöltése

en: Map
hu_HU: Térkép

en: Margin Bottom
hu_HU: Alsó margó

en: Margin Top
hu_HU: Felső margó

en: Masonry Page
hu_HU: Masonry oldal

en: Max upload size
hu_HU: Max feltöltési méret

en: Media File
hu_HU: Médiafájl

en: Media Icon
hu_HU: Média ikon

en: Media Page on Instagram
hu_HU: Instagram médiaoldal

en: Medium 500
hu_HU: Közepes 500

en: Medium 500 Italic
hu_HU: Közepes 500 dőlt

en: Medium Post Titles in Homepage Blocks
hu_HU: Közepes cikk címek a címlapi blokkokban

en: Medium Post Titles in Homepage Sliders
hu_HU: Közepes cikk címek a címlapi képváltókban

en: Mega Menu Background Image
hu_HU: Mega menü háttérkép

en: Mega Menu Columns
hu_HU: Mega menü oszlopok

en: Menu
hu_HU: Menü

en: Menu Icon
hu_HU: Menü ikon

en: Menu Item Limit Warning
hu_HU: Menütétel korlátozás figyelmeztetés

en: Menu Title
hu_HU: Menü cím

en: Menu with names
hu_HU: Menü nevekkel

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Min Height
hu_HU: Min. magasság

en: Minimum required version:
hu_HU: Legalacsonyabb szükséges verzió:

en: Mint
hu_HU: Menta

en: Mist
hu_HU: Köd

en: Mobile
hu_HU: Mobil

en: Mobile Elements
hu_HU: Mobil összetevők

en: Mobile Header
hu_HU: Mobil fejléc

en: Mobile Menu
hu_HU: Mobil menü

en: Mobile Menu Background
hu_HU: Mobil menü háttere

en: Mobile Menu Icon
hu_HU: Mobil menü ikon

en: Mobile Menu Layout
hu_HU: Mobil menü szerkezete

en: Mobile Settings
hu_HU: Mobil beállítások

en: More
hu_HU: Bővebben

en: More Button
hu_HU: Bővebben gomb

en: More Themes
hu_HU: További sablonok

en: More info
hu_HU: Több infó.

en: Most Commented
hu_HU: Legtöbb hozzászólás

en: Most Commented posts
hu_HU: Legtöbb hozzászólással bíró behegyzések

en: Most Viewed
hu_HU: Legtöbbször megtekintett

en: Most Viewed posts
hu_HU: Legnépszerűbb posztok

en: Most recent
hu_HU: Legfrissebb

en: Move
hu_HU: Mozgat

en: Move down
hu_HU: Mozgatás le

en: Move up
hu_HU: Mozgatás fel

en: MySQL version
hu_HU: MySQL verzió

en: NASA plans to fix Mars spacecraft leak then launch in 2018
hu_HU: A Nasa tervezi az űrhajó szivárgás javítását, ezt követően kilövés 2018-ban

en: NOTE: A separate license is required for each site using the theme.
hu_HU: Megjegyzés: Minden egyes weboldalhoz, amelyik ezt a sablont használja, külön-külön licenszre van szüksége.

en: Name
hu_HU: Név

en: Navigation Label
hu_HU: Navigáció felirat

en: Need Help?
hu_HU: Szükség van segítségre?

en: Need Help? Search the knowledge base
hu_HU: Segítség kell? Célszerű a tudásbázisban kezdeni

en: Need help? We're here %s
hu_HU: Segítségre lenne szükség? Itt vagyunk: %s

en: Need one-to-one assistance? Get in touch with our Support team.
hu_HU: Közvetlen segítőre lenne igény? Lépjünk kapcsolatba az Ügyfélszolgálattal.

en: Network enabled
hu_HU: Hálózati mód bekapcsolva

en: New
hu_HU: Új

en: New Heroes of the Storm Characters Bring Portals
hu_HU: Új Heroes of the Storm karakterek kerülnek reflektorfénybe

en: New Milestone
hu_HU: Új mérföldkő

en: New Theme Update
hu_HU: Új sablonfrissítés

en: New Update
hu_HU: Új frissítés

en: News Ticker
hu_HU: Hírsáv

en: NewsArticle
hu_HU: Hírek

en: Newsletter
hu_HU: Hírlevél

en: Next and Previous
hu_HU: Következő és Előző

en: Next page
hu_HU: Következő oldal

en: Next/Prev posts
hu_HU: Következő/Előző bejegyzések

en: Nintendo Details Next Miitomo Update
hu_HU: Nintendo részletek a következő Miitomo frissítésről

en: No
hu_HU: Nem

en: No More Posts
hu_HU: Nincs több cikk

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
hu_HU: Nincs tennivaló. A(z) %1$s kiegészítő már aktív volt.

en: No existing posts, pages, categories, images, custom post types or any other data will be deleted or modified.
hu_HU: Semmilyen cikk, oldal, kategória, kép, egyéni cikk típus vagy bármilyen egyéb tartalom nem lesz törölve vagy módosítva.

en: No import files specified!
hu_HU: Nincs megadva betöltési fájl!

en: No new notifications
hu_HU: Nincs új értesítés

en: No plugins are available to be activated at this time.
hu_HU: Jelenleg nincs aktiválásra váró kiegészítő.

en: No plugins are available to be installed at this time.
hu_HU: Jelenleg nincs telepítésre váró kiegészítő.

en: No plugins are available to be updated at this time.
hu_HU: Jelenleg nincs frissítésre váró kiegészítő.

en: No plugins to install, update or activate.
hu_HU: Nincs telepíthető, frissíthető vagy aktiválható bővítmény.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
hu_HU: Nincs aktiválásra kiválasztott kiegészítő. Nincs tennivaló.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
hu_HU: Nincs telepítésre kiválasztott kiegészítő. Nincs tennivaló.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
hu_HU: Nincs frissítésre kiválasztott kiegészítő. Nincs tennivaló.

en: No preview image defined for this import.
hu_HU: A betöltéshez nincs előnézeti kép megadva.

en: No products found
hu_HU: Nincs termék

en: No sliders found, Please create a slider.
hu_HU: Nem találtunk slidert, hozzunk létre egyet most.

en: No sliders found, add a slider first!
hu_HU: Nem találtunk slidert, előbb létre kell hozni (hozzá kell adni) egyet.

en: None
hu_HU: Üres

en: Not Installed
hu_HU: Nincs telepítve

en: Nothing Found
hu_HU: Nincs találat

en: Notifications
hu_HU: Értesítések

en: Number of Media Items
hu_HU: Médiaelemek száma

en: Number of Mega Menu Columns
hu_HU: Mega menü oszlopok száma

en: Number of Rows
hu_HU: Sorok száma

en: Number of Tweets to show:
hu_HU: Mutatott Tweet-ek száma:

en: Number of comments to show:
hu_HU: A hozzászólásokból mutatandó mennyiség:

en: Number of items to show:
hu_HU: Hány tételt mutassunk?

en: Number of paragraphs before the Ad
hu_HU: Hirdetés előtti bekezdések száma

en: Number of photos to show:
hu_HU: Megjelenítendő képek száma:

en: Number of posts before the Ad
hu_HU: Hirdetés előtti cikkek száma

en: Number of posts to show
hu_HU: Mutatott bejegyzések száma

en: Number of posts to show in Full width pages
hu_HU: Teljes szélességű oldalon megjelenő cikkek száma

en: Number of products per page
hu_HU: Termékek száma oldalanként

en: Number of the related products
hu_HU: Kapcsolódó termékek száma

en: Numeric
hu_HU: Numerikus

en: OGA file URL
hu_HU: OGA fájl URL

en: Ocean
hu_HU: Óceán

en: Offset - number of posts to pass over
hu_HU: Átugrás - a kihagyni kívánt cikkek száma

en: Once you’ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the theme options from this site.
hu_HU: Ha elmented a letöltött fájlt, bármely telepített Wordpess-ben vissza tudod állítani a jelen honlapi beállításaidat a betöltés funkció segítségével.

en: One Column
hu_HU: Egy oszlop

en: One Comment
hu_HU: Egy hozzászólás

en: One Row
hu_HU: Egy sor

en: One more step!
hu_HU: Még egy lépés!

en: One swallow does not make the spring
hu_HU: Egy fecske nem csinál nyarat

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
hu_HU: Hoppá! A keresett oldal nem található.

en: Opacity
hu_HU: Áttetszőség

en: Open The Link In a new Tab
hu_HU: Hivatkozás megnyitása új fülön

en: Open links in a new window?
hu_HU: Hivatkozás megnyitása új ablakban?

en: Optional Custom Feed URL, Leave it empty to use the default WordPress feed URL.
hu_HU: Egyéni forrás URL, az alapértelmezett WordPress csatorna használatához hagyd üresen.

en: Order of tabs:
hu_HU: Fülek sorrendje:

en: Original: %s
hu_HU: Eredeti: %s

en: Overlay Title
hu_HU: Felső rétegen látható cím

en: Overlay Title Centered
hu_HU: Felső rétegen látható cím középre igazítva

en: PHP post max size
hu_HU: PHP küldés maximális méret

en: PHP time limit
hu_HU: PHP időkorlát

en: PHP version
hu_HU: PHP verzió

en: Padding Right
hu_HU: Térköz jobbra

en: Padding left
hu_HU: Térköz balra

en: Page Layout
hu_HU: Lap elrendezés

en: Page URL:
hu_HU: Oldal URL:

en: Pages
hu_HU: Oldalak

en: Pagination
hu_HU: Oldallapozás

en: Parallax Effect
hu_HU: Parallax effekt

en: Parent items as links
hu_HU: Szülő elemek linkként

en: Parent theme author URL
hu_HU: Szülő sablon szerzőjének URL címe

en: Parent theme name
hu_HU: Szülő sablon neve

en: Parent theme version
hu_HU: Szülő sablon verziója

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Paste your CSS code, do not include any tags or HTML in the field. Any custom CSS entered here will override the theme CSS. In some cases, the !important tag may be needed.
hu_HU: Illesszük be a saját CSS kódunkat, amely ne artalmazzon HTML kódokat. Minden ide illesztett egyéni CSS felülírja a sablon CSS-ét. Bizonyos esetekben szükséges az !important címke.

en: Pattern
hu_HU: Mintázat

en: Persuasion is often more effectual than force
hu_HU: A meggyőzés néha hatásosabb, mint az erőszak

en: Phones
hu_HU: Telefonok

en: Photos Order:
hu_HU: Fotók sorrendje:

en: Play This Game for Free on Steam This Weekend
hu_HU: Ezen a hétvégén ingyenesen a játék a Stream-en

en: Playlist title
hu_HU: Lejátszási lisa címe

en: Please Note that for Jetpack - Most Viewed posts it may take a few hours before views are counted. It will fallback to comments sorting type until then.
hu_HU: Vedd figyelembe, hogy a Jetpack megtekintés számlálója csak néhány óra elteltével kezd számolni. Ezt követően visszaáll a hozzászólások szerinti rendezés.

en: Please Note: Any customizations you have made to theme files will be lost. Please consider using child themes for modifications.
hu_HU: FIGYELEM! Minden egyes, saját magunk által végzett módosítás el fog veszni. Inkább a származtatott sablon használatát javasoljuk az egyedi módosításokhoz.

en: Please add a name for the sidebar.
hu_HU: Nevezd el az oldalsávot.

en: Please be patient and do not navigate away from this page while the import is in progress. This can take a while if your server is slow.
hu_HU: Kérjük, légy türelmes és ne hagyd el az oldalt a betöltési folyamat alatt. Ez a szervered sebességétől függően eltarthat egy ideig.

en: Please choose an image file for the retina version of the logo. It should be 2x the size of main logo.
hu_HU: Válasszunk egy képet a logónak a retina verzióhoz. A fő logó méretének kétszerese legyen.

en: Please click "Import Demo Data" button only once and wait, it can take a couple of minutes.
hu_HU: Kérjük, csak egyszer kattints a minta adatok betöltése gombra és várj, a folyamat eltarthat egy ideig.

en: Please consider supporting us by disabling your ad blocker
hu_HU: Kérjük, támogasson minket a hirdetés blokkoló kikapcsolásával

en: Please contact the administrator of this site for help.
hu_HU: Segítségért lépj kapcsolatba a honlap adminisztrátorával.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
hu_HU: Kérjük, lépj kapcsolatba a kiegészítő gyártójával és kérd meg, hogy a WordPress előírásainak megfelelő csomagot készítsenek.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
hu_HU: Az Ügyfélszolgálat segítségének igénybevételéhez másoljuk ezt a hibajelzésbe:

en: Please, make sure that chosen font supports chosen weight.
hu_HU: Kérjük, ellenőrizd, hogy a kiválasztott betű támogatja-e a kiválasztott vastagságot.

en: Plugin
hu_HU: Bővítmény

en: Plugin activated successfully.
hu_HU: Bővítmény sikeresen aktiválva.

en: Plugin activation failed.
hu_HU: A bővítmény aktiválása sikertelen.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
hu_HU: Kiegészítő nincs aktiválva. A sablonhoz a(z) %s újabb változata szükséges. Frissítsd a kiegészítőt!

en: Popular
hu_HU: Népszerű

en: Popular tab order
hu_HU: Népszerűek fül sorrendje

en: Post Author Box
hu_HU: Cikk szerzői doboz

en: Post Author box
hu_HU: Bejegyzés szerző doboz

en: Post Categories Label
hu_HU: Cikk kategóriák címe

en: Post Components
hu_HU: Bejegyzés összetevők

en: Post Format Settings
hu_HU: Bejegyzés-forma beállítások

en: Post Heading:
hu_HU: Cikk fejléc:

en: Post Layout
hu_HU: Bejegyzés elrendezés

en: Post Meta
hu_HU: Bejegyzés metaadat

en: Post Modified Date
hu_HU: Bejegyzés módosításának dátuma

en: Post Primary Category
hu_HU: Elsődleges bejegyzés kategória

en: Post Published Date
hu_HU: Bejegyzés közzétételi dátum

en: Post Settings
hu_HU: Bejegyzés beállítások

en: Post Titles in Homepage Blocks
hu_HU: Cikk címek a címlapi képváltókban

en: Post Titles in Homepage Sliders
hu_HU: Cikk címek a címlapi képváltókban

en: Post Views
hu_HU: Bejegyzés megtekintések

en: Post Views Settings
hu_HU: Cikk megtekintés beállítások

en: Post Views Source
hu_HU: Cikk megtekintések forrása

en: Post format
hu_HU: Bejegyzés formátum

en: Post format icon on hover
hu_HU: Bejegyzés-típus ikon kiválasztáskor

en: Post info Settings
hu_HU: Cikk infó beállítások

en: Post meta Color
hu_HU: Meta adatok színe

en: Post meta area
hu_HU: Cikk meta terület

en: Post meta field
hu_HU: Cikk meta mezők

en: Posts - 1st Post Highlighted
hu_HU: Cikkek - 1. cikk kiemelve

en: Posts - Horizontal Sub-Categories Filter
hu_HU: Cikkek - vízszintes alkategória szűrő

en: Posts - Vertical Sub-Categories Filter
hu_HU: Cikkek - függőleges alkategória szűrő

en: Posts By Post's Author
hu_HU: Bejegyzések a szerzőtől

en: Posts Excerpt
hu_HU: Bejegyzés kivonat

en: Posts Excerpt Length
hu_HU: Bejegyzés kivonat hossza

en: Posts Settings
hu_HU: Bejegyzés beállítások

en: Posts Switcher
hu_HU: Bejegyzések kapcsolója

en: Posts Title Length
hu_HU: Bejegyzés címének hossza

en: Posts by the same Author
hu_HU: Azonos szerzőjű bejegyzések

en: Posts in the same Categories
hu_HU: Azonos kategóriájú bejegyzések

en: Posts in the same Tags
hu_HU: Azonos címkéjű bejegyzések

en: Posts list
hu_HU: Bejegyzéslista

en: Posts order:
hu_HU: Bejegyzések sorrendje:

en: Posts, pages, images, widgets and menus will get imported.
hu_HU: Cikkek, oldalak, képek, widget-ek és menük kerülnek betöltésre.

en: Pre-Packaged
hu_HU: Előre összeállított

en: Predefined Sidebar
hu_HU: Előkészített oldalsáv

en: Predefined skins
hu_HU: Előkészített kinézetek

en: Previous page
hu_HU: Előző oldal

en: Primary Category
hu_HU: Elsődleges kategória

en: Primary Color
hu_HU: Elsődleges szín

en: Primary Navigation
hu_HU: Elsődleges navigáció

en: Primary Sidebar
hu_HU: Elsődleges oldalsáv

en: Primary Widget Area
hu_HU: Elsődleges widget terület

en: Primary menu Font Family
hu_HU: Elsődleges menü betűcsalád

en: Print
hu_HU: Nyomtatás

en: Products Categories
hu_HU: Termékkategóriák

en: Query Type
hu_HU: Lekérdezés típusa

en: Quinoa new recipes, feta & broad bean salad
hu_HU: Új quinoa receptek, feta & lóbab saláta

en: Rain
hu_HU: Eső

en: Rainbow Line Above Header
hu_HU: Szivárvány sáv a fejléc fölött

en: Random
hu_HU: Véletlenszerű

en: Random Article
hu_HU: Véletlen cikk

en: Random Article Button
hu_HU: Véletlen cikk gomb

en: Random Posts
hu_HU: Véletlenszerű bejegyzések

en: Rate %s
hu_HU: %s értékelése

en: Read More &raquo;
hu_HU: Bővebben &raquo;

en: Read More Button
hu_HU: További tartalom gomb

en: Read Next
hu_HU: Következő

en: Read Next #%s
hu_HU: Következő #%s

en: Read Next Slider
hu_HU: Következő cikk képváltó

en: Read Next Style
hu_HU: Következő cikk stílus

en: Reading Position Indicator
hu_HU: Olvasás helyének kijelzése

en: Ready to publish your first post? %1$sGet started here%2$s.
hu_HU: Készen áll az első bejegyzés közzétételére? %1$sItt kezdheti%2$s.

en: Recent
hu_HU: Friss

en: Recent Comments
hu_HU: Legutóbbi hozzászólások

en: Recent Comments with avatar
hu_HU: Legutóbbi hozzászólások avatarral

en: Recent Posts
hu_HU: Legutóbbi bejegyzések

en: Recommended size is %1spx x %2spx
hu_HU: Ajánlott méret %1spx x %2spx

en: Refresh Expiration Date
hu_HU: Lejárati idő frissítése

en: Regular 400
hu_HU: Reguláris 400

en: Regular 400 Italic
hu_HU: Normál 400 dőlt

en: Related Articles
hu_HU: Kapcsolódó cikkek

en: Related Posts
hu_HU: Kapcsolódó bejegyzések

en: Related Posts Position
hu_HU: Kapcsolódó cikkek helye

en: Related Posts by Author
hu_HU: Kapcsolódó bejegyzések szerzők szerint

en: Related Posts by Categories
hu_HU: Kapcsolódóbejegyzések kategóriánként

en: Related Posts by Tags
hu_HU: Kapcsolódó bejegyzések címkékként

en: Remember me
hu_HU: Emlékezz rám

en: Remote get
hu_HU: Távoli GET

en: Remote post
hu_HU: Távoli poszt

en: Remove
hu_HU: Eltávolítás

en: Replaced with The site's URL.
hu_HU: A honlap URL címével helyettesítve.

en: Replaced with The site's name.
hu_HU: A honlap elnevezésével helyettesítve.

en: Replaced with the current year.
hu_HU: Aktuális évszámmal helyettesítve.

en: Required
hu_HU: Szükséges

en: Required Update not Available
hu_HU: Szükséges frissítés nem elérhető

en: Requires Update
hu_HU: Frissítést igényel

en: Requried data Missing
hu_HU: Szükséges adat hiányzik

en: Reset All Settings
hu_HU: Alaphelyzetbe az összes beállítást

en: Return to Required Plugins Installer
hu_HU: Vissza az alap bővítmények telepítéséhez

en: Return to the Dashboard
hu_HU: Vissza a vezérlőpulthoz

en: Review Rating
hu_HU: Értékelés

en: Revoke
hu_HU: Visszavonás

en: Right
hu_HU: Jobb

en: Right Area
hu_HU: Jobb terület

en: Royal
hu_HU: Királykék

en: Run the Switcher
hu_HU: A váltó futtatása

en: SUHOSIN installed
hu_HU: SUHOSIN feltelepítve

en: Sahifa
hu_HU: Narancs

en: Samsung Elec says preorders for Galaxy S7 phones stronger
hu_HU: A Samsung képviselője hatalmas előrendelésről beszél a Samsung S7 esetében

en: Sand
hu_HU: Homok

en: Save Changes
hu_HU: Változások mentése

en: Scale
hu_HU: Skálázás

en: Scale + Opacity
hu_HU: Skálázás + Áttetszőség

en: Scattered Clouds
hu_HU: Felhősödés

en: Schema type
hu_HU: Séma típus

en: Scroll
hu_HU: Görgetés

en: Scroll + Opacity
hu_HU: Görgetés + Áttetszőség

en: Scrolling #%s
hu_HU: Görgetés #%s

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Search Layout
hu_HU: Keresés elrendezés

en: Search Page Settings
hu_HU: Keresési oldal beállítások

en: Search Results for: %s
hu_HU: Találatok: %s

en: Search for
hu_HU: Keresés:

en: Search in Category IDs
hu_HU: Keresés a kategória azonosítók között

en: Second Footer
hu_HU: Második lábrész

en: Second Footer Widgets Area
hu_HU: Második lábléc widget terület

en: Secondary Menu
hu_HU: Másodlagos menü

en: Secondary Nav
hu_HU: Másodlagos navigáció

en: Secondary Navigation
hu_HU: Másodlagos navigáció

en: Secondary Sidebar
hu_HU: Másodlagos oldalsáv

en: Secondary sub menus
hu_HU: Másodlagos almenük

en: Section
hu_HU: Szakasz

en: Section #%s
hu_HU: %s. rész

en: Section Title
hu_HU: Szakasz címsora

en: Section Widgets Area
hu_HU: Widget terület szakasz

en: Select
hu_HU: Választás

en: Select and Share
hu_HU: Kijelölés és megosztás

en: Self Hosted Video
hu_HU: Saját kiszolgálású videó

en: Semi 600 Bold Italic
hu_HU: Félkövér 600 dőlt

en: Senators close to finishing encryption penalties
hu_HU: A szenátorok közel járnak a titkosítási büntetések lezárásához

en: Send
hu_HU: Elküld

en: Send a Web Notification
hu_HU: Küldj ki web üzenetet

en: Sent
hu_HU: Elküldve

en: Serene
hu_HU: Égkék

en: Server environment
hu_HU: Szerverkörnyezet

en: Server info
hu_HU: Szerver információ

en: Set as the site Front Page?
hu_HU: Beállítás kezdőlapként?

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Settings import file could not be found.
hu_HU: A beállítások import fájlja nem található.

en: Share
hu_HU: Megosztás

en: Share Buttons
hu_HU: Megosztás gombok

en: Share Buttons Style
hu_HU: Megosztás gombok stílusa

en: Share Buttons for Pages
hu_HU: Megosztás gombok az oldalakon

en: Share Settings
hu_HU: Megosztás beállítások

en: Share via Email
hu_HU: Megosztás email-ben

en: Shop - For WooCommerce Pages
hu_HU: Üzlet - WooCommerence oldalakhoz

en: Shopping Cart
hu_HU: Bevásárlókosár

en: Shortcodes Ads
hu_HU: Kódrészletes hirdetések

en: Show
hu_HU: Mutatás

en: Show Details
hu_HU: Részletek mutatása

en: Show Faces?
hu_HU: Mutassa az arcokat?

en: Show Lightbox Arrows
hu_HU: Lightbox nyilak mutatása

en: Show More
hu_HU: Mutass többet

en: Show Social Icons?
hu_HU: Mutassuk a közösségi hálózatok ikonokat?

en: Show Stream?
hu_HU: Mutassa a hírfolyamot?

en: Show child categories?
hu_HU: Mutassuk a származtatott katagóriákat?

en: Show menu text beside the icon
hu_HU: Menü szöveg az ikon mellett

en: Show the Slider only?
hu_HU: Mutassuk csak a vetítést?

en: Show the ads only?
hu_HU: Csak a hirdetéseket mutasuk?

en: Show the content only?
hu_HU: Csak a tartalmat mutassuk?

en: Show the date depending on
hu_HU: Bejegyzés megjelenítési sorrendje a dátumtól függően

en: Show the featured image
hu_HU: Mutassuk a kiemelt képet

en: Show the icon only?
hu_HU: Csak az ikont mutassuk?

en: Show the icon?
hu_HU: Mutassuk az ikont?

en: Show the icons
hu_HU: Ikonok megjelenítése

en: Show the post format icon on hover?
hu_HU: Mutassuk a bejegyzés-típus ikonját kiválasztáskor?

en: Show the scrolling arrows?
hu_HU: Megjelenjenek a léptető gombok?

en: Show the share title
hu_HU: Megosztási link mutatása

en: Show the social icons only?
hu_HU: Csak a közösségi ikonokat mutassuk?

en: Sidebar
hu_HU: Oldalsáv

en: Sidebar Left
hu_HU: Bal oldalsáv

en: Sidebar Name
hu_HU: Oldalsáv neve

en: Sidebar Position
hu_HU: Oldalsáv pozíció

en: Sidebar Right
hu_HU: Jobb oldalsáv

en: Sidebar Settings
hu_HU: Oldalsáv beállítások

en: Sidebars
hu_HU: Oldalsávok

en: Sidebars Settings
hu_HU: Oldalsávok beállítása

en: Sign up for FREE
hu_HU: Iratkozz fel INGYEN

en: Signs of life for Apple stock as Wall St
hu_HU: Az Apple részvényei életjelet mutatnak az Wall Streeten

en: Single Article Sidebar
hu_HU: Önálló cikk oldalsávja

en: Single Page Sidebar
hu_HU: Önálló oldal oldalsávja

en: Single Post Page
hu_HU: Egyetlen bejegyzés oldal

en: Single Post Page Content
hu_HU: Önálló cikk oldal tartalma

en: Single Post Page Settings
hu_HU: Önálló cikk oldal beállítások

en: Single Post Title
hu_HU: Önálló bejegyzés címe

en: Site Title
hu_HU: Weboldal címe

en: Site URL
hu_HU: Weboldal URL cím

en: Site Width
hu_HU: Oldal szélessége

en: Site margin top
hu_HU: Oldal felső margója

en: Slide Sidebar
hu_HU: Gördülő oldalsáv

en: Slide Widget Area
hu_HU: Beúszó widget terület

en: Slider
hu_HU: Képváltó

en: Slider #%s
hu_HU: %s. slider

en: Slider Layout?
hu_HU: Slider elrendezés?

en: Slider Speed in ms
hu_HU: Vetítési sebesség ms-ban

en: Sliding Down
hu_HU: Le úsztatás

en: Sliding Left
hu_HU: Balra úsztatás

en: Sliding Right
hu_HU: Jobbra úsztatás

en: Sliding Up
hu_HU: Fel úsztatás

en: Small Post Titles in Homepage Blocks
hu_HU: Kis cikk címek a címlapi blokkokban

en: Small Post Titles in Homepage Sliders
hu_HU: Kis cikk címek a címlapi képváltókban

en: Snow
hu_HU: Havazás

en: Social Counters
hu_HU: Közösségi számlálók

en: Social Icons
hu_HU: Közösségi ikonok

en: Social Icons color
hu_HU: Közösségi ikonok színe

en: Social Networks
hu_HU: Közösségi hálózatok

en: Social icons layout
hu_HU: Közösségi ikonok szerkezete

en: Something went wrong with the plugin API.
hu_HU: Valami nincs rendben a kiegészítő API-val.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
hu_HU: Sajnáljuk, de nincs a keresésnek megfelelő találat. Próbálkozz újra másik szavakkal.

en: Source
hu_HU: Forrás

en: Source and Via
hu_HU: Forrás és Útvonal

en: Source name is required.
hu_HU: A forrás neve szükséges

en: Spieth in danger of missing cut
hu_HU: Az első vágás a legfájdalmasabb

en: Spread The Word
hu_HU: Terjesszük a hírt

en: Standard
hu_HU: Alap

en: Standard Fonts
hu_HU: Alapértelmezett betűk

en: Standard Post Format:
hu_HU: Alap-bejegyzés forma:

en: Starter Post Views number
hu_HU: Cikk megtekintések kiinduló száma

en: Statistics (Updated Hourly)
hu_HU: Statisztika (óránkénti frissítés)

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Sticky Header
hu_HU: Ragadós fejléc

en: Sticky Menu
hu_HU: Ragadós menü

en: Sticky Menu Logo
hu_HU: Ragadós menü logó

en: Sticky Menu behavior
hu_HU: Ragadós menü működése

en: Sticky Mobile Share Buttons
hu_HU: Ragadós megosztási gombok mobilon

en: Sticky Sidebar
hu_HU: Ragadós oldalsáv

en: Sticky the Featured Video
hu_HU: Kiemelt videó rögzítése

en: Story Highlights
hu_HU: Történet kiemelése

en: Structure Data
hu_HU: Struktúra adat

en: Style
hu_HU: Stílus

en: Styles
hu_HU: Stílusok

en: Styling
hu_HU: Testreszabás

en: Styling Settings
hu_HU: Testreszabás beállításai

en: Stylish Red
hu_HU: Stílusos piros

en: Sub Menu
hu_HU: Almenü

en: Submit a Ticket
hu_HU: Hibajegy küldése

en: Subscribe
hu_HU: Feliratkozás

en: Subscribe to our channel
hu_HU: Feliratkozás a hírforrásunkra

en: Subscribers
hu_HU: Feliratkozók

en: Support
hu_HU: Ügyfélszolgálat

en: Supports: Text, HTML and Shortcodes.
hu_HU: Használható: Szöveg, HTML és rövidkódok

en: Supports: YouTube and Vimeo videos only.
hu_HU: Támogatás: Csak a YouTube és a Vimeo videók.

en: Switch to %s Theme
hu_HU: %s sablonra váltás

en: Switched From
hu_HU: Költöztetve innen:

en: System Status
hu_HU: Rendszerállapot

en: Tablets
hu_HU: Tabletek

en: Tabs
hu_HU: Fülek

en: Tabs block
hu_HU: Fülek blokk

en: Tag Description
hu_HU: Címke leírása

en: Tag Page Settings
hu_HU: Címke oldal beállítások

en: Tags
hu_HU: Címke

en: Team
hu_HU: Csapat

en: Tech
hu_HU: Technika

en: Tested and Recommended Plugins
hu_HU: Kipróbált és ajánlott kiegészítők

en: Text
hu_HU: Szöveg

en: Text Color
hu_HU: Szöveg színe

en: Text above the Email input field
hu_HU: Szöveg az email beviteli mező fölött

en: Text and Link are required.
hu_HU: Szöveg és link szükséges.

en: Text is required.
hu_HU: A szöveg szükséges

en: Text or HTML
hu_HU: Szöveg vagy HTML

en: Text, Shortcodes or HTML code
hu_HU: Szöveg, Rövidkód, vagy HTML kód

en: That's it, all done!
hu_HU: Szuper, minden kész!

en: The Demo Import will not import the images we have used in our live demos, due to copyright / license reasons.
hu_HU: A minta telepítő nem telepíti az élő mintában látott képeket a szerzői jogi korlátozások és vonatkozó licenszek miatt.

en: The Future Of Possible
hu_HU: A lehetséges jövője

en: The Game Officially Announced, Watch the Trailer Here
hu_HU: A játékot hivatalosan is bejelentették, az előzetes megnézhető itt

en: The XMLReader PHP module/extension is missing. Please contact your hosting company and ask them to install that for you.
hu_HU: Hiányzik az XMLReader PHP modul/kiegészítő. Lépj kapcsolatba a szolgáltatóddal és kérd meg őket, hogy telepítsék.

en: The demo import has finished. Now you can see the result at %1$syour site%2$s or start customize via %3$sTheme Options%2$s.
hu_HU: A minta betöltése megtörtént. Az eredményt megtekintheted a %1$shonlapodon%2$s vagy megkezdheted a beállítást A %3$ssablon beállításainál%2$s.

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
hu_HU: A leírás megjelenik a menüben, ha a jelenlegi sablon támogatja ezt.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
hu_HU[0]: A következő kiegészítő frissítése szükséges a legújabb verzióra a sablonnal való maximális kompatibilitáshoz: %1$s.
hu_HU[1]: A következő kiegészítők frissítése szükséges a legújabb verzióra a sablonnal való maximális kompatibilitáshoz: %1$s.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
hu_HU[0]: A bővítmény sikeresen aktiválva:
hu_HU[1]: A bővítmények sikeresen aktiválva:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
hu_HU[0]: A következő ajánlott kiegészítő jelenleg inaktív: %1$s.
hu_HU[1]: A következő ajánlott kiegészítők jelenleg inaktívak: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
hu_HU[0]: A következő szükséges kiegészítő jelenleg inaktív: %1$s.
hu_HU[1]: A következő szükséges kiegészítők jelenleg inaktívak: %1$s.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
hu_HU: Elkezdődik a  telepítési és aktiválási folyamat. A folyamat időigényes lehet egyes szolgáltatóknál, türelmet kérünk!

en: The installation of %1$s failed.
hu_HU: %1$s telepítése sikertelen.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
hu_HU: A telepítés folyamata megkezdődött. A telepítés időtartama tárhely-szolgáltatónként eltérő lehet; várjuk ki türelemmel a telepítés végét.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
hu_HU: A telepítendő kiegészítő csomag egynél több fájlt tartalmaz, de a fájlok nincsenek mappában.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
hu_HU: A külső bővítmény csomag nem tartalmazza a szükséges formátumú mappát és az átnevezés nem lehetséges.

en: The theme folder name does not match the original theme folder name %1$s%3$s%2$s, you need to chnage the theme folder name back to be able to update the theme automatically, or you can update the theme manually via FTP.
hu_HU: A sablon mappájának elnevezése nem egyezik az eredeti mappa elnevezéssel %1$s%3$s%2$s. Az automatikus frissítés lehetőséghez nevezzük vissza a mappát, vagy az átnevezés hiányában a frissítést manuálisan kell elvégeznünk FTP-n keresztül.

en: The theme options have been imported successfully.
hu_HU: A sablonbeállítások importálása sikeres.

en: The ultimate guide to herbal teas
hu_HU: A gyógyteák kalauza

en: Theme
hu_HU: Sablon

en: Theme Defaults
hu_HU: Téma alapértékek

en: Theme Layout
hu_HU: Téma szerkezete

en: Theme Options
hu_HU: Sablon beállítások

en: Theme Registration
hu_HU: Sablon regisztráció

en: Theme Updates
hu_HU: Sablon frissítések

en: Theme's module
hu_HU: Téma modulja

en: There May Be No Consoles in the Future, EA Exec Says
hu_HU: Lehet, hogy nem lesznek játékkonzolok a jövőben

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
hu_HU: Egy vagy több szükséges vagy ajánlott kiegészítő vár telepítésre, frissítésre vagy aktiválásra.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
hu_HU[0]: Frissítés érhető ez ehhez: %1$s.
hu_HU[1]: Frissítés érhető el a következő kiegészítőkhöz: %1$s.

en: These links will appear at the end of the article in the Source section.
hu_HU: Ezek a linkek a cikk végén, a Forrás részben jelennek meg.

en: These links will appear at the end of the article in the Via section.
hu_HU: Ezek a linkek a cikk végén, a Szerző részben jelennek meg.

en: These tags can be included in the textarea above and will be replaced when a page is displayed.
hu_HU: Ezek a címkék a fenti szövegterületen használhatók és egy oldal megjelenésekor cserélhetők.

en: Thin 100
hu_HU: Vékony 100

en: Thin 100 Italic
hu_HU: Vékony 100 dőlt

en: Third party post views plugin
hu_HU: Külső megtekintés számláló

en: This Block requires the WooCoomerce plugin.
hu_HU: Ehhez a blokkhoz WooCommerce kiegészítő szükséges.

en: This Widget appears in the single post page only.
hu_HU: Ez a widget csak a bejegyzések oldalán jelenik meg.

en: This action can not be Undo. Clicking "OK" will reset your theme options to the default installation. Click "Cancel" to stop this operation.
hu_HU: Ez a művelet nem vonható vissza! Az "OK" gombra történő kattintással a sablonbeállítások az alapértékekre állnak, a "Kilépés" gombra kattintva ez a művelet leállításra kerül.

en: This is the place to go to reference different aspects of the theme.
hu_HU: Ez az a hely, ahol a sablont különféle szempontok szerint vizsgálhatjuk.

en: This option works only on Tablets and Phones.
hu_HU: Ez a beállítás csak tableteken és mobilokon működik.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
hu_HU: Ez a kiegészítő frissítést igényel a sablonnal való együttműködéshez.

en: This section contains some shortcodes that requries the %2$s%1$s%3$s Plugin.
hu_HU: Ez a rész a(z) %2$s%1$s%3$s kiegészítőhöz szükséges kódrészleteket tartalmaz.

en: This section contains some shortcodes that requries the %s Plugin. Install it from the Theme Menu &gt; Install Plugins.
hu_HU: Ez a rész olyan kódokat tartalmaz, amikhez %s kiegészítő szükséges. Telepítheted a sablon menüjének kiegészítők telepítése pontjában.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
hu_HU[0]: A sablonhoz a következő kiegészítő ajánlott: %1$s.
hu_HU[1]: A sablonhoz a következő kiegészítők ajánlottak: %1$s.

en: This theme requires at least PHP version 5.3. You are running version %s. Please upgrade and try again.
hu_HU: Ehhez a sablonhoz legalább 5.3 PHP verzió szükséges. Esetedben %s verzió fut. Kérjük, frissítsd és próbálkozz újra.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
hu_HU[0]: A sablonhoz a következő kiegészítő szükséges: %1$s.
hu_HU[1]: A sablonhoz a következő kiegészítők szükségesek: %1$s.

en: This widget area uses in the WooCommerce pages.
hu_HU: A WooCommerence oldalakon használt widget terület.

en: This widget requries the Arqam Lite Plugin, You can install it from the Theme settings menu > Install Plugins.
hu_HU: A widget-hez szükséges az Arqam Lite bővítmény. Telepítheted a sablon beállítások menüjének bővítmények telepítése pontjában.

en: This will applied on the new Posts only.
hu_HU: Kizárólag az új cikkekre vonatkozik.

en: This will disable the Switcher page, all notifications and hide the plugin from the Bundeled plugins installing page.
hu_HU: Kikapcsolja a Váltó oldalt, az összes értesítést, és elrejti a bővítményt a kapcsolódó bővítmények telepítő oldalán.

en: Thunderstorm
hu_HU: Vihar

en: TieLabs Builder
hu_HU: TieLabs építő

en: TieLabs Page Builder widgets areas
hu_HU: TieLabs Page Builder widget területek

en: TieLabs Slider
hu_HU: TieLabs Képváltó

en: Tile
hu_HU: Csempe elrendezés

en: Tile Horizontally
hu_HU: Vízszintes csempézés

en: Tile Vertically
hu_HU: Függőleges csempézés

en: Time Ago Format
hu_HU: Eltelt idő formátum

en: Timeline
hu_HU: Idővonal

en: Tip of the day: That man again
hu_HU: A nap tippje: Már megint ez a férfi...

en: Tip:
hu_HU: Tipp:

en: Title
hu_HU: Cím

en: Title Attribute
hu_HU: Cím tulajdonsága

en: Title Color
hu_HU: Címsor szín

en: Title Length
hu_HU: Cím hossza

en: Title Style
hu_HU: Címsor stílusa

en: Title URL
hu_HU: URL címsora

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Aktiválandó <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Aktiválandó <span class="count">(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Telepítendő <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Telepítendő <span class="count">(%s)</span>

en: To access the AMP version go to any blog post and add %s to the end of the URL.
hu_HU: Az AMP verzióhoz az adott bejegyzés URL-jének végére illeszd be ezt: %s

en: To our client who have made our progress possible, All of us at TieLabs join in wishing you a Happy New Year with the best of everything in your life for you and your family and we look forward to serving you in the new year :)
hu_HU: Minden Kedves Ügyfelünknek, akik segítségével folyamatosan fejlődünk és családjuknak is minden jóban bővelkedő Boldog Újévet Kívánunk a TieLabs minden dolgozója nevében. Jövőre hasonló lendülettel folytatjuk :)

en: To the top
hu_HU: Felülre

en: Today's date
hu_HU: Mai dátum

en: Today's date format
hu_HU: Mai dátum formátuma

en: Top
hu_HU: Felül

en: Total Articles' Views!
hu_HU: Összes olvasás.

en: Total Clicks
hu_HU: Összes kattintás

en: Total Views
hu_HU: Összes megtekintés

en: Traditional
hu_HU: Tradícionális

en: Translations
hu_HU: Fordítások

en: Translations Settings
hu_HU: Fordítás beállítások

en: Travel
hu_HU: Utazás

en: Trending
hu_HU: Kiemelt

en: Trending Post
hu_HU: Népszerű bejegyzés

en: Trim Text Settings
hu_HU: Rövidített szöveg beállítások

en: Trim text by
hu_HU: Szövegrövidítés mércéje

en: Troubleshooting
hu_HU: Hibaelhárítás

en: Try again
hu_HU: Ismételjük meg a műveletet

en: Twilight
hu_HU: Alkony

en: Twitter Icon
hu_HU: Twitter ikon

en: Twitter Username
hu_HU: Twitter felhasználónév

en: Two Rows
hu_HU: Két sor

en: Type
hu_HU: Típus

en: Type To Search
hu_HU: Kezdd gépelni, amit keresel

en: Type and hit Enter
hu_HU: Írj és nyomj enter-t

en: Type your search words then press enter
hu_HU: Gépeld be a keresett szavakat és nyomj enter-t

en: Typing
hu_HU: Gépelés

en: Typography
hu_HU: Tipográfia

en: Typography Settings
hu_HU: Tipográfia beállításai

en: UPPERCASE
hu_HU: Nagybetű

en: Uncropped featured image
hu_HU: Körbevágás nélküli kiemelt kép

en: Underline text links on hover
hu_HU: Linkek aláhúzása kiválasztáskor

en: Uninstall the Demo Data
hu_HU: Demó adatok eltávolítása

en: Units
hu_HU: Egység

en: Unnamed
hu_HU: Névtelen

en: Up one
hu_HU: Egyet fel

en: Update
hu_HU: Frissítés

en: Update %2$s
hu_HU: %2$s frissítése

en: Update Automatically
hu_HU: Automatikus frissítés

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Frissítés elérhető <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Frissítés elérhető <span class="count">(%s)</span>

en: Update Required
hu_HU: Frissítés szükséges

en: Update recommended
hu_HU: Frissítése ajánlott

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
hu_HU: %1$s kiegészítő frissítése (%2$d/%3$d)

en: Updating Plugin: %s
hu_HU: Bővítmény frissítése: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
hu_HU: Frissítés leírása a készítőtől:

en: Upload
hu_HU: Feltöltés

en: Upload Custom Font
hu_HU: Egyéni betűtípus feltöltése

en: Upload Custom Image
hu_HU: Saját kép feltöltése

en: Upload Icon
hu_HU: Feltöltés ikon

en: Upload file and import
hu_HU: Fájl feltöltése és betöltése

en: Upload your .dat theme options file and we will import the options into this site.
hu_HU: Töltsd fel a .dat formátumú beállítás fájlt és a honlapba importáljuk a beállításaidat.

en: Use %s and it will be replaced with the primary color.
hu_HU: %s használatával az elsődleges színt fogjuk lecserélni.

en: Use minus sign (-) to exclude categories. Example: (1,4,-7) = search only in Category 1 & 4, and exclude Category 7.
hu_HU: A minusz (-) jel alkalmazásával kategóriákat zárhatun ki. Például: (1,4,-7) - keresés csak az 1 és 4 azonosítójú kategóriákban, és a 7-es kategóriában nincs keresés.

en: Use the BuddyPress Member Profile link
hu_HU: BuddyPress tagi profil link használata

en: Use the BuddyPress Member Profile link instead of the default author page link in the post meta, author box and the login sections.
hu_HU: BuddyPress tagi profil link használata az alap szerzői oldal linkje helyett cikkekben, szerzői dobozokban és belépési oldalakon.

en: Use the TieLabs Builder
hu_HU: Használjuk a TieLabs oldalépítőt

en: Use the featured image
hu_HU: Kiemelt kép használata

en: Use the full Font Awesome icon name
hu_HU: Használd az ikon teljes Font Awesome nevét

en: Use the post's Short Link
hu_HU: Bejegyzés rövid linkjének használata

en: Use this option to set a custom logo in the sticky menu or Disable it to use the main logo.
hu_HU: Egyéni logó beállítása a ragadós menühöz, kikapcsolásakor az alap logó jelenik meg.

en: User Roles
hu_HU: Felhasználói szerepek

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: VERY HOT
hu_HU: NAGYON FORRÓ

en: Value between 0 and 100 to dim background image. 0 - no dim, 100 - maximum dim.
hu_HU: 0 és 100 közötti érték a háttérkép homályosítására. 0 - nincs homályosítás, 100 - maximális homályosítás.

en: Variables
hu_HU: Változók

en: Verify Now!
hu_HU: Ellenőrzés most!

en: Version
hu_HU: Verzió

en: Version %s
hu_HU: %s verzió

en: Vertical
hu_HU: Függőleges

en: Via
hu_HU: Szerző

en: Via name is required.
hu_HU: Szerző neve szükséges.

en: Video
hu_HU: Videó

en: Video Post Format:
hu_HU: Videós bejegyzés formátum:

en: Video URL
hu_HU: Videó URL

en: Videos
hu_HU: Videók

en: Videos List
hu_HU: Videók listája

en: Videos Playlist
hu_HU: Videó lejátszási lista

en: Videos always linked to the Media Page on Instagram.
hu_HU: A videók linkje mindig az Instagram médiaoldalra mutat.

en: View Cart
hu_HU: Kosárhoz

en: View all results
hu_HU: Összes találat

en: View version %1$s details.
hu_HU: %1$s részletei

en: View your shopping cart
hu_HU: Kosár megtekintése

en: Views
hu_HU: Megtekintések

en: Visit Site
hu_HU: Oldal megnyitása

en: Visit The Page
hu_HU: Oldal felkeresése

en: WARM
hu_HU: MELEG

en: WP debug mode
hu_HU: WP hibakeresési mód

en: WP memory limit
hu_HU: WP memória korlát

en: WP multisite
hu_HU: Többfelhasználós WP

en: WP version
hu_HU: WP verzió

en: We just reached the %s milestone! We are taking this moment to give YOU a big THANK YOU for all the support and confidence you gave us.
hu_HU: Épp most értük el a(z) %s mérföldkövet! Ezúton szeretnénk NEKED hatalmas KÖSZÖNETET mondani az irányunkban tanúsított támogatásért és bizalomért.

en: We noticed that you rated the theme %1$s stars. We are looking to improve our theme so if you need help, please %2$ssubmit a ticket through our support system%5$s or %3$ssubmit your feature requests%5$s, otherwise we highly appreciate your valuable five stars. %4$sClick here to change your rating%5$s.
hu_HU: Észleltük, hogy %1$s  csillaggal értékelted a sablont. Igyekszünk folyamatosan fejleszteni a sablont, ha segítségedre lehetünk, kérjük %2$sküldj hibajegyet támogató rendszerünkön keresztül%5$s vagy %3$sküldj fejlesztési javaslatot%5$s, avagy nagyra értékelnénk az 5 csillagot. %4$sAz értékelés módosításához kattints ide%5$s.

en: We recommend to run Demo Import on a clean WordPress installation.
hu_HU: Javasoljuk, hogy tiszta Wordpress telepítésen futtasd a minta telepítőt.

en: We've noticed you've been using %1$s for some time now; we hope you love it! We'd be thrilled if you could %2$sgive us a 5* rating on themeforest.net!%4$s If you are experiencing issues, please %3$sopen a support ticket%4$s and we'll do our best to help you out.
hu_HU: Örömmel látjuk, hogy már egy ideje használod a(z) %1$s-t; reméljük, örömmel! Hálásak lennénk, ha %2$s5*-gal értékelnéd a themeforest.net-en!%4$s Ha problémákba ütköznél, kérjük %3$sküldd el a támogatói felületen%4$s és legjobb tudásunk szerint igyekszünk orvosolni.

en: Weather
hu_HU: Időjárás

en: Web Notification Campaigns
hu_HU: Web üzenetküldési kampányok

en: Web Notifications
hu_HU: Web figyelmeztetések

en: Web Push notifications allow your users to opt-in to timely updates from your website. and allow you to effectively re-engage them with customized, engaging content whenever they are online, wherever they may be - even on their phones! It's easy to set up, and no technical skills are required.
hu_HU: A Web Push értesítések lehetővé teszik, hogy a felhasználók közvetlenül hozzájuthassanak a weboldal friss tartalmaihoz és lehetővé teszi testre szabott tartalmakkal való elérésüket online, vagy akár telefonjukon keresztül! Könnyű beállítani, műszaki ismereteket nem igényel.

en: Website
hu_HU: Honlap

en: Weekly mortgage applications pop on stock sell-off
hu_HU: A heti jelzálog adatok éreztetik hatásukat a részvények árfolyamán

en: Welcome
hu_HU: Üdvözlet!

en: Welcome to %s
hu_HU: Üdvözlet a %s sablon szerzőjétől

en: What We See When We Look at Travel Photography
hu_HU: Mit látunk, ha utazási fotókra nézünk?

en: When scrolling upwards
hu_HU: Felfelé görgetéskor

en: When you click the button below the theme will create a .dat file for you to save to your computer.
hu_HU: Az alábbi gombra kattintva a sablon egy .dat fájlt hoz létre, amelyet a saját gépedre menthetsz.

en: When you double-click a word or highlight a few words, a small share icons are displayed. When you click an icon, a share modal will automatically launch, containing the text you selected along with a link to the post.
hu_HU: Duplán kattintva egy szóra vagy kijelölve párat egy kis megosztás ikon jelenik meg. Az ikonra kattintva egy megosztási ablak ugrik fel automatikusan a kijelölt szóval vagy szavakkal és a cikkre mutató linkkel.

en: White
hu_HU: Fehér

en: Why homeowners are leaving billions on the table
hu_HU: Miért hagynak a háztulajdonosok milliárdokat parlagon

en: Why people are flocking to Oregon
hu_HU: Miért mennek az emberek Oregonba?

en: Widgets Titles
hu_HU: Widget-ek címe

en: Widgets icon
hu_HU: Widget ikon

en: Will add to the &lt;head&gt; tag. Useful if you need to add additional codes such as CSS or JS.
hu_HU: Elhelyezés a &lt;head&gt; részben. CSS vagy JS kódok elhelyezésekor hasznos.

en: Will add to the footer before the closing  &lt;/body&gt; tag. Useful if you need to add Javascript.
hu_HU: Elhelyezés a láblécben a &lt;/body&gt; elé. Javascript kód elhelyezésekor hasznos.

en: Will not appear if the Block URL is empty.
hu_HU: Nem fog megjelenni, ha a Blokk URL üres.

en: Will not appear if the numeric pagination is active.
hu_HU: Nem fog megjelenni, amennyiben a numerikus lapozás van beállítva.

en: Will override the sliders above.
hu_HU: A fenti slidereket felül fogja írni.

en: Without Sidebar
hu_HU: Oldalsáv nélkül

en: Without background, padding nor borders.
hu_HU: Háttér, térköz és keret nélkül.

en: WooCommerce Product Page Sidebar Position
hu_HU: WooCommerce termék oldal oldalsáv pozíció

en: WooCommerce Settings
hu_HU: WooCommerce beállítások

en: WooCommerce Sidebar Position
hu_HU: WooCommerce oldalsáv pozíció

en: Woohoo! We are so happy You have been with us for %s We are looking forward to providing an awesome WordPress theme and plugins for you for many more. Thanks for being an awesome customer!
hu_HU: Hurrá! Boldogak vagyunk, hogy %s óta velünk vagy. Azon dolgozunk, hogy még sok kitűnő Wordpress sablont és kiegészítőt készíthessünk Neked! Köszönjük, hogy minket választottál és kitartasz mellettünk!

en: WordPress Login page Logo
hu_HU: WordPress belépési oldal logó

en: WordPress Login page Logo URL
hu_HU: WordPress belépési oldal logó URL

en: WordPress environment
hu_HU: WordPress környezet

en: WordPress is a favorite blogging tool of mine and I share tips and tricks for using WordPress here.
hu_HU: A WordPress a legkedvesebb blog-eszközöm, és a használatára vonatkozó tippeket és trükköket itt osztom meg.

en: Words
hu_HU: Szó

en: World
hu_HU: Világ

en: XMLReader
hu_HU: XML olvasó

en: Xbox boss talks Project Scorpio price
hu_HU: Xbox vezetője elárulja a Project Scorpio árát

en: YAY, New Features
hu_HU: Hurrá, új funkciók

en: YNAP sees slightly slower sales growth after strong 2015
hu_HU: Az YNAP szerint az erős 2015 után a növekedés mértéke csökken

en: Yellow
hu_HU: Sárga

en: Yes
hu_HU: Igen

en: You are approaching the post variable limit imposed by your server configuration. Exceeding this limit may automatically delete menu items settings when you save. Please increase your %1$s directive in php.ini. See: %2$s Increasing max input vars limit.%3$s
hu_HU: Elérted a szerverbeállítások által megengedett variációk maximális számát. Ezt meghaladva, mentéskor a rendszer automatikusan törölheti menü elemek beállításait. Módosítsd a(z) %1$s beállításait a php.ini-ben. Lásd: %2$s maximális bemeneti érték növelése.%3$s

en: You are awesome! Thanks for using our theme, %s is now installed and ready to use! Get ready to build something beautiful :)
hu_HU: Oh, ez csodálatos munka! Köszönjük szépen a %s sablonunk használatát, amelyik telepítve van, és készen áll a munkára. Gyerünk építsünk valami szépséges dolgot! :)

en: You can change the "%s" text from the Translation tab.
hu_HU: A(z) "%s" szöveg a fordítás részben megváltoztatható.

en: You have to increase the suhosin.post.max_vars and suhosin.request.max_vars parameters to 2000 or more.
hu_HU: Növelned kell a suhosin.post.max_vars és suhosin.request.max_vars értékét 2000-re vagy többre.

en: You may need to enable pretty permalinks if it isn't working.
hu_HU: Lehet, hogy engedélyezni kell a javított linkeket, ha nem működik.

en: You need to install the %s Plugin first.
hu_HU: %s bővítményt kell először telepíteni

en: You need to install the Jetpack plugin. in order to use the show the most viewed for 7 or 30 days.
hu_HU: Telepítened kell a Jetpack kiegészítőt a 7 vagy 30 napi legnézettebbek megjelenítéséhez.

en: You need to publish the post first.
hu_HU: Előbb publikálnod kell a cikket.

en: You need to uninstall the imported demo before importing another one.
hu_HU: Le kell törölni az importált demó tartalmat, mielőtt másikat importálnánk.

en: You will be notified via this page when the import is completed.
hu_HU: Az oldalon jelezni fogjuk, amint a betöltés befejeződött.

en: You're almost finished!
hu_HU: Már majdnem befejezted!

en: Your Profile
hu_HU: Profilod

en: Your Site is Validated
hu_HU: A weboldal ellenőrizve

en: Your Site is not Validated
hu_HU: A weboldal nem ellenőrzött

en: Your Support Period Expiring Soon
hu_HU: A támogatási időszak hamarosan lejár

en: Your Support Period Has Expired
hu_HU: A támogatási időszak lejárt.

en: Your Support Period expires on %1$s, active Support Period is requried for %2$sAutomatic Theme Updates%3$s and %2$sSupport System Access%3$s. %4$sGet an extra 6 months of support now%5$s. Once the support is renewed please click on the button bellow.
hu_HU: A támogatási időszakod lejár ekkor: %1$s, aktív támogatási időszakot igényel az %2$sautomatikus sablon frissítések%3$s és %2$stámogatási felület hozzáférés%3$s. %4$sSzerezz 6 hónap támogatást%5$s. Amint ez megtörtént, kattints az alábbi gombra..

en: Your Support Period has expired, %1$sAutomatic Theme Updates%2$s and %1$sSupport System Access%2$s have been disabled. %3$sRenew your Support Period%4$s. Once the support is renewed please click on the button bellow.
hu_HU: A támogatási időszakod letelt, az %1$sautomatikus sablon frissítések%2$s és %1$stámogatási felület hozzáférés%2$s mostantól nem elérhető. %3$sÚjítsd meg a támogatási időszakod%4$s. Amint ez megtörtént, kattints az alábbi gombra..

en: Your Support Period has expired, %1$sAutomatic Theme Updates%2$s and %1$sSupport System Access%2$s have been disabled. %3$sRenew your Support Period%5$s. Once the support is renewed please go to the %4$stheme registration section%5$s and click on the %1$sRefresh expiration date%2$s button.
hu_HU: A támogatási időszak lejárt, %1$saz automatikus sablonfrissítés%2$s és a  %1$srendszer általi támogatás%2$s kikapcsolva. %3$sTámogatási időszak megújítása%5$s. A támogatás megújítását követően be kell lépni a %4$sablon regisztrációs felület%5$sre, majd a %1$sLejárati idő frissítés%2$s gombra kell kattintani.

en: Your Support Period is Active
hu_HU: A támogatási időszak aktív.

en: Your cart is currently empty.
hu_HU: A kosár jelenleg üres

en: Your friends at TieLabs
hu_HU: Barátaink a TieLabs-nél

en: Your license is not validated. Click on the link below to unlock demo import, bundeled plugins and access to premium support.
hu_HU: A megadott licenc érvénytelen. Kattintsunk az alul lévő hivatkozásra a demó importálás blokkolásának feloldásához, a csomagolt bővítmények eléréséhez és a prémium támogatáshoz.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled. Contact your hosting provider.
hu_HU: A szerveren az fsockopen vagy a cURL nincs bekapcsolva.
    Jelezzük a tárhely-szolgáltatónknak.

en: Your server does not support the mbstring functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
hu_HU: A szerver nem támogatja az mbstring - a jobb minőségű karakter kódoláshoz szükséges - funkciót. Ez némi egyszerűsítéshez vezet majd.

en: Your server is running Suhosin, and your current maxvars settings may limit the number of menu items you can save.
hu_HU: A szerveren a Suhosin fut, és a jelenlegi maxvars beállítások lehetséges, hogy az elmenteni kívánt menütételek számát korlátozza.

en: Your site is now validated!, Demo import and bundeled plugins are now unlocked.
hu_HU: A weboldal ellenőrizve. A demó importálás és a hozzá csatolt bővítmények már hozzáférhetőek

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
hu_HU: ismeretlen

en: bbPress Sidebar
hu_HU: bbPress oldalsáv

en: by %s
hu_HU: Szerző: %s

en: cURL version
hu_HU: cURL verzió

en: check this option if you have problems with styling because of styling file rewrite permissions.
hu_HU: válaszd ezt az opciót ha probléma adódik a formázással a stílusfájl írásvédettsége miatt.

en: humidity:
hu_HU: pára:

en: links color
hu_HU: linkek színe

en: lowercase
hu_HU: kisbetű

en: no-repeat
hu_HU: nem ismétlődő

en: page
hu_HU: oldal

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
hu_HU: és

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Összes <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Összes <span class="count">(%s)</span>

en: repeat
hu_HU: ismétlés

en: repeat-x
hu_HU: vízszintes ism.

en: repeat-y
hu_HU: függőleges ism.

en: sub item
hu_HU: alárendelt elem

en: supports : YouTube, Vimeo, Viddler, Qik, Hulu, FunnyOrDie, DailyMotion, WordPress.tv and blip.tv
hu_HU: támogatás: YouTube, Vimeo, Viddler, Qik, Hulu, FunnyOrDie, DailyMotion, WordPress.tv és blip.tv

en: wind:
hu_HU: szél:

en: wp_remote_get() failed. Contact your hosting provider.
hu_HU: wp_remote_post() hiba, amelyet jelezni kell a tárhelyszolgáltató felé.

en: wp_remote_post() failed. Contact your hosting provider.
hu_HU: wp_remote_post() hiba, amelyet jelezni kell a tárhelyszolgáltató felé.
