BB-Plugin - en to pl translation catalogue (2079 entries)

en: "Add to Cart" Button
pl: Przycisk "Dodaj do koszyka"

en: "Equalize" sets the columns to have the same height as the largest column.
pl: "Wyrównaj" zestawy kolumn aby miały taką samą wysokość jak największa kolumna.

en: "I'm not a robot" checkbox (V2)
pl: Pole wyboru "Nie jestem robotem" (V2)

en: "{message}" on line {line} of {file}.
pl: "{message}" w linii {line} w pliku {file}.

en: $ 0.00
pl: $ 0,00

en: % Comments
pl: % Komentarzy

[ctx: %1$s branded builder name. %2$s post type name.]
en: %1$s is currently active for this %2$s.
pl: %1$s jest włączony dla: %2$s.

en: %d Audio File Selected
pl: Wybranych plików audio: %d

en: %d Audio Files Selected
pl: Wybrano %d plików audio

en: %d Photo Selected
pl: %d zdjęcie zaznaczone

en: %d Photos Selected
pl: Wybrano %d zdjęć

en: %d item | %d items
pl[0]: %d pozycja
pl[1]: %d pozycje
pl[2]: %d pozycji

en: %s Settings
pl: Ustawienia %s

en: %s Shape
pl: Kształt %s

en: %s Shape Style
pl: Styl kształtu %s

[ctx: %s branded builder name.]
en: %s lets you drag and drop your layout on the frontend.
pl: %s pozwala na przeciąganie i upuszczanie układu na stronie.

[ctx: %s branded builder name.]
en: Convert to %s
pl: Zamień na %s

[ctx: %s branded builder name.]
en: Launch %s
pl: Uruchom %s

en: %s custom icon | %s custom icons
pl[0]: %s własna ikona
pl[1]: %s własne ikony
pl[2]: %s własnych ikon

[ctx: %s is a time diff such as 1 day or 2 weeks.]
en: %s ago
pl: %s temu

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Module
pl: %s zapisany moduł

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Row
pl: %s zapisany wiersz

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Template
pl: %s zapisany szablon

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Template
pl: %s szablon

[ctx: %s is an object like posts or taxonomies.]
en: Match all %s except...
pl: Dopasuj wszystkie %s oprócz...

[ctx: %s is an object like posts or taxonomies.]
en: Match all related %s except...
pl: Dopasuj wszystkie powiązane %s oprócz...

[ctx: %s is an object like posts or taxonomies.]
en: Match these %s...
pl: Dopasuj te %s...

[ctx: %s is the author name.]
en: By %s
pl: Przez %s

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s added to presets!
pl: %s dodano do gotowych ustawień!

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s is already a saved preset.
pl: %s już zapisano jako gotowe ustawienie.

[ctx: %s is the singular post type name (e.g. page)]
en: Click here to edit content on this %s using an easy drag-and-drop builder.
pl: Kliknij tutaj, aby edytować treść n tej %s za pomocą łatwego w użyciu kreatora typu przeciągnij i upuść.

[ctx: %s post type name.]
en: View %s
pl: Zobacz %s

[ctx: %s stands for author name.]
en: By %s
pl: Autor: %s

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: %s Settings
pl: %s - ustawienia

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: Launch %s
pl: Uruchom %s

[ctx: %s stands for custom branded \"Page Builder\" name.]
en: Switching to Text Editor mode will disable your %1$s layout until it is enabled again. Any edits made while in Text Editor mode will not be made on your %1$s layout. Do you want to continue?
pl: Po przełączeniu w tryb edytora tekstu, układ %1$s zostanie wyłączony aż do jego ponownego włączenia. Zmiany dokonane w trybie edytora tekstu nie zostaną wprowadzone w układzie %1$s. Czy chcesz kontynuować?

[ctx: %s stands for either row or module.]
en: This is a global %s. Changes will appear everywhere it has been placed.
pl: To jest globalny %s. Zmiany w nim pojawią się wszędzie tam, gdzie został umieszczony.

[ctx: %s stands for form field label.]
en: Edit %s
pl: Edytuj %s

[ctx: %s stands for post/page title.]
en: Copy of %s
pl: Kopia %s

[ctx: %s stands for the module alias key]
en: The module alias %s already exists! Please namespace your module aliases to ensure compatibility with Beaver Builder.
pl: Alias modułu %s już istnieje! Nazywaj swoje moduły unikalnymi nazwami, żeby zapewnić kompatybilność z Kreatorem Stron.

[ctx: %s stands for the module filename]
en: A module with the filename %s.php already exists! Please namespace your module filenames to ensure compatibility with Beaver Builder.
pl: Moduł o nazwie %s.php już istnieje! Sprawdź nazwy zainstalowanych wtyczek, aby zapewnić kompatybilność z Kreatorem Stron.

[ctx: %s stands for widget slug.]
en: %s no longer exists.
pl: %s nie istnieje.

[ctx: %s stands the post type name.]
en: View %s
pl: Zobacz %s

en: --all switch used but bb-theme is not active. If using multisite bb-theme must be active on the root site.
pl: - wszystkie przełączniki są używane, ale motyw bb nie jest aktywny. Jeśli korzystasz z multisite, motyw bb musi być aktywny w witrynie głównej.

en: 0 Comments
pl: 0 Komentarzy

en: 1 Column
pl: 1 kolumna

en: 1 Comment
pl: 1 Komentarz

en: 2 Columns
pl: 2 kolumny

en: 3 Columns
pl: 3 kolumny

en: 4 Columns
pl: 4 kolumny

en: 5 Columns
pl: 5 kolumn

en: 6 Columns
pl: 6 kolumn

en: <a%1$s>Sign in</a> to get your username and API key. <a%2$s>Signup</a> if you don't have a GoDaddy Email Marketing account.
pl: <a%1$s>Zaloguj się</a>, aby uzyskać swoją nazwę użytkownika i klucz API. <a%2$s>Zarejestruj się</a>, jeśli nie masz konta GoDaddy Email Marketing.

en: <strong>Note</strong>: These settings apply to all posts and pages.
pl: <strong>Uwaga:</strong> te ustawienia mają zastosowanie do wszystkich wpisów i stron.

en: A CSS and JavaScript file is dynamically generated and cached each time you create a new layout. Sometimes the cache needs to be refreshed when you migrate your site to another server or update to the latest version. If you are running into any issues, please try clearing the cache by clicking the button below.
pl: Pliki CSS i JavaScript są dynamicznie generowane i zapisywane w pamięci podręcznej za każdym razem gdy stworzysz nowy układ strony. Czasami pamięć podręczna musi być odświeżona gdy przenosisz stronę z jednego serwera na drugi lub uaktualniasz plugin do nowszej wersji. Jeśli masz problemy z działaniem kreatora, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną klikając przycisk znajdujący się poniżej.

en: A WYSIWYG text editor.
pl: Edytor wizualny tekstu.

en: A class that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
pl: Klasa która zostanie dodana do kodu HTML tej kolumny. Musi zaczynać się od litery, może zawierać myślniki, podkreślenia, litery (bez polskich znaków) i liczby. Jeśli chcesz wpisać kilka klas, oddziel je spacjami.

en: A class that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
pl: Unikalna klasa, która będzie dodana do tego modułu. Musi się zaczynać od litery i może składać się jedynie z liczb, liter, podkreślnika i myślnika. Jeśli chcesz wpisać więcej niż jedną klasę, oddziel je spacjami.

en: A class that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
pl: Klasa CSS, która będzie dodana do kodu HTML tego wiersza. Musi zaczynać się od litery i zaiwrać tylko myślniki, podkreślniki, liczby i litery. Jeśli chcesz wpisać kilka klas, oddziel je spacjami.

[ctx: A client account in Campaign Monitor.]
en: Client
pl: Klient

en: A comma separated list of tags.
pl: Lista tagów oddzielonych przecinkami.

[ctx: A comma separated list of tags.]
en: Tags
pl: Tagi

en: A comma-separated list of Product Category IDs to include. Leave blank to include all Product Categories.
pl: Rozdzielana przecinkami lista identyfikatorów kategorii produktów do uwzględnienia. Pozostaw puste, aby uwzględnić wszystkie kategorie produktów.

en: A divider line to separate content.
pl: Linia, którą możesz użyć do oddzielania treści od siebie.

en: A heading and snippet of text with an optional link, icon and image.
pl: Nagłówek i fragment tekstu z opcjonalnym linkiem, ikoną i obrazem.

[ctx: A keyboard shortcut with no label given]
en: Untitled Shortcut
pl: Skrót bez tytułu

en: A label that will applied and used in the UI for easy identification.
pl: Nazwa, która zostanie użyta w interfejsie dla łatwej identyfikacji.

en: A label to identify this slide on the Slides tab of the Content Slider settings.
pl: Nazwa slajdu pozoli Ci zidentyfikować go na karcie Slajdy w ustawieniach.

[ctx: A list of subscribers group from a Mailrelay account.]
en: Group
pl: Grupa

en: A photo that will be displayed if the video fails to load.
pl: Zdjęcie, które ma zostać wczytane, gdy nie uda się wczytać pliku wideo.

[ctx: A signup form from your GoDaddy Email Marketing account.]
en: Form
pl: Formularz

en: A simple call to action button.
pl: Prosty moduł do tworzenia wezwania do działania.

en: A simple list of items.
pl: Prosta lista elementów.

en: A simple pricing table generator.
pl: Prosty generator tabeli z cenami.

[ctx: A tag to add to contacts in Drip when they subscribe.]
en: Tags
pl: Tagi

en: A unique ID that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
pl: Unikalny identyfikator (ID), który zostanie dodany do kodu HTML tej kolumny. Musi zaczynać się od litery, może zawierać myślniki, podkreślenia, litery (bez polskich znaków) i liczby. Bez spacji.

en: A unique ID that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
pl: Unikalny identyfikator (ID), który będzie reprezentował ten moduł. Musi się zaczynać od litery i może składać się jedynie z liczb, liter, podkreślnika i myślnika. Nie używaj w nim spacji.

en: A unique ID that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
pl: Unikalny udentyfikator (ID), który będzie dodany do kodu HTML tego wiersza. Musi zaczynać się od litery i zaiwrać tylko myślniki, podkreślniki, liczby i litery. Nie używaj spacji.

en: A unique identifier for the Button Group. This helps in accessibility.
pl: Unikalny identyfikator grupy przycisków. To pomoga dostępności.

en: A very simple contact form.
pl: Prosty formularz kontaktowy.

en: A video from YouTube or Vimeo to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
pl: Wideo z YouTube lub Vimeo, które będzie użyte jako tło w tym wierszu. Większość współczesnych przeglądarek obsługuje ten format.

en: A video in the MP4 format to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
pl: Film w formacie MP4 do użycia jako tło tego wiersza. Większość nowoczesnych przeglądarek obsługuje ten format.

en: A video in the MP4 format. Most modern browsers support this format.
pl: Film w formacie MP4. Większość nowoczesnych przeglądarek obsługuje ten format.

en: A video in the MP4 to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
pl: Wideo w formacie MP4, które będzie użyte jako tło w tym wierszu. Większość współczesnych przeglądarek obsługuje ten format.

en: A video in the WebM format to use as fallback. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
pl: Film w formacie WebM jest używany w razie niepowodzenia. Ten format jest wymagany do obsługi przeglądarek, takich jak FireFox i Opera.

en: A video in the WebM format to use as the background of this row. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
pl: Film w formacie WebM do użycia jako tło tego wiersza. Ten format jest wymagany do obsługi przeglądarek, takich jak FireFox i Opera.

en: API Key
pl: Klucz API

en: API Token
pl: Token interfejsu API

en: API Username
pl: Nazwa użytkownika API

en: API should be enabled in your Mautic application.
    					Go to Mautic Configuration / API Settings and set `API enabled` to `Yes`, set `Enable HTTP basic auth` to `Yes` . Save changes.
pl: W ramach Twojej aplikacji Mautic powinno być włączone API.
    					Przejdź do konfiguracji Mautic / ustawień API i ustaw "API enabled" na "Yes", ustaw "Enable HTTP basic auth" na "Yes" . Zapisz zmiany.

en: Above Bar
pl: Ponad słupkiem

en: Above Content
pl: Nad treścią

en: Above Heading
pl: Powyżej nagłówka

en: Above Text
pl: Nad tekstem

en: Above Title
pl: Tytuł sekcji powyżej

en: Accent Color
pl: Kolor akcentu

en: Accent Text Color
pl: Kolor tekstu akcentu

en: Access Token
pl: Token dostępu (Access Token)

en: Accordion
pl: Harmonijka

en: Account
pl: Konto

en: Account ID
pl: Identyfikator konta

en: Account Name
pl: Nazwa konta

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: An account with that name already exists.
pl: Błąd: Konto o takiej nazwie już istnieje.

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing account name.
pl: Błąd: Brakująca nazwa konta.

en: Action
pl: Działanie

en: Actions
pl: Działania

en: Active Icon
pl: Aktywna ikona

en: Active!
pl: Aktywne!

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Account...
pl: Dodaj konto...

en: Add Audio Files
pl: Dodaj pliki audio

en: Add Button
pl: Dodaj przycisk

en: Add Content
pl: Dodaj treść

en: Add Icon
pl: Dodaj ikonę

en: Add Item
pl: Dodaj element

en: Add List Item
pl: Dodaj element listy

en: Add More Content
pl: Dodaj więcej treści

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add Photos
pl: Dodaj zdjęcia

en: Add Pricing Box
pl: Dodaj boks

en: Add Rows
pl: Dodaj wiersze

en: Add Testimonial
pl: Dodaj referencje

en: Add a color preset first.
pl: Najpierw dodaj gotowe ustawienie koloru.

en: Add a menu
pl: Dodaj menu

en: Add multi-column rows, adjust spacing, add backgrounds and more by dragging and dropping row layouts onto the page.
pl: Dodaj wielokolumnowe wiersze, dostosuj odstępy, dodaj tła i wiele więcej przeciągając i upuszczając wiersze na stronę.

en: Add new builder content using the form below.
pl: Dodaj nową treść za pomocą poniższego formularza.

en: Add new content by dragging and dropping modules or widgets into your row layouts or to create a new row layout.
pl: Dodaj nową treść na stronę przeciągając i upuszczając moduły lub widgety na już istniejące wiersze lub tworząc nowe wiersze.

en: Add your %1$s on %2$s to spread the love.
pl: Dodaj swój %1$s na %2$s, aby się podzielić.

en: Additional modules: Contact Form, Tabs, Slider, Pricing Table, Map, Blog Posts, Subscribe Form, Social Icons, and many more.
pl: Dodatkowe moduły: Formularz kontaktowy, Karty, Suwak, Cennik, Mapa, Wpisy na blogu, Formularz subskrypcji, Ikony społecznościowe i wiele więcej.

en: Address
pl: Adres

en: Adds a simple subscribe form to your layout.
pl: Dodaje prosty formularz zapisu na listę.

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Advanced Gradient
pl: Zaawansowany gradient

en: Advanced Modules
pl: Moduły Zaawansowane

en: Advanced Spacing
pl: Zaawansowane odstępy

en: After Text
pl: Za tekstem

en: Ajax Result
pl: Wynik Ajax

en: Align
pl: Wyrównaj

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: All Structured Data fields are required.
pl: Wymagane są wszystkie pola danych strukturalnych.

en: All rows will default to this width. You can override this and make a row full width in the settings for each row.
pl: Wszystkie wiersze będą miały domyślnie taką szerokość. Jednak dla każdego wiersza możesz ją ustawić osobno.

en: Allow users to login/out.
pl: Zezwól użytkownikom na wy/logowanie

en: Along with access to our expert support team, the premium versions of Beaver Builder are packed with more features to save you time and make building websites easier!
pl: Oprócz dostępu do zespołu ekspertów pomocy technicznej wersje premium wtyczki Kreator Stron udostępniają więcej funkcji oszczędzających czas i ułatwiających tworzenie witryn!

en: Alpha
pl: Alfa

en: Alpha Feedback
pl: Opinia Alfa

en: Alphabetic (Lower)
pl: Alfabetycznie (małe)

en: Alphabetic (Upper)
pl: Alfabetycznie (duże)

en: Always
pl: Zawsze

en: Always Visible
pl: Zawsze widoczne

en: An animated testimonials area.
pl: Obszar animowanych referencji.

[ctx: An email campaign from your GetDrip account.]
en: Campaign
pl: Kampania

[ctx: An email campaign from your Ontraport account.]
en: Campaign
pl: Kampania

[ctx: An email list from ActiveCampaign.]
en: List
pl: Lista

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: Group
pl: Grupa

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: List
pl: Lista

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: Select Tag
pl: Wybierz tag

[ctx: An email list from third party provider.]
en: List
pl: Lista

[ctx: An email workflow from your GetDrip account.]
en: Workflow
pl: Przebieg prac

en: An image must be specified for the Lightbox to work.
pl: Trzeba określić obraz, aby wyskakujące okno zadziałało.

en: Animation
pl: Animacja

en: Animation Delay
pl: Opóźnienie animacji

en: Animation Speed
pl: Szybkość animacji

[ctx: Animation style.]
en: Bounce
pl: Odbicie

[ctx: Animation style.]
en: Bounce Down
pl: Odbicie w dół

[ctx: Animation style.]
en: Bounce In
pl: Odbicie do

[ctx: Animation style.]
en: Bounce Left
pl: Odbicie w lewo

[ctx: Animation style.]
en: Bounce Right
pl: Odbicie w prawo

[ctx: Animation style.]
en: Bounce Up
pl: Odbicie w górę

[ctx: Animation style.]
en: Fade
pl: Zanikanie

[ctx: Animation style.]
en: Fade Down
pl: Zanik w dół

[ctx: Animation style.]
en: Fade In
pl: Pojawianie się (Fade In)

[ctx: Animation style.]
en: Fade Left
pl: Zanik w lewo

[ctx: Animation style.]
en: Fade Right
pl: Zanik w prawo

[ctx: Animation style.]
en: Fade Up
pl: Zanik w górę

[ctx: Animation style.]
en: Fancy
pl: Fantazyjne

[ctx: Animation style.]
en: Flash
pl: Błysk

[ctx: Animation style.]
en: Flip
pl: Odwrócenie

[ctx: Animation style.]
en: Flip Horizontal
pl: Odwróć w poziomie

[ctx: Animation style.]
en: Flip Vertical
pl: Odwróć w pionie

[ctx: Animation style.]
en: Jack in the Box
pl: Wyskok

[ctx: Animation style.]
en: Jello
pl: Galaretka

[ctx: Animation style.]
en: Light Speed
pl: Prędkość światła

[ctx: Animation style.]
en: None
pl: Brak

[ctx: Animation style.]
en: Pulse
pl: Pulsowanie

[ctx: Animation style.]
en: Roll In
pl: Wtaczanie

[ctx: Animation style.]
en: Rotate
pl: Obrót

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Down Left
pl: Obróć w dół i w lewo

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Down Right
pl: Obróć w dół i w prawo

[ctx: Animation style.]
en: Rotate In
pl: Obrót do

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Up Left
pl: Obróć w górę i w lewo

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Up Right
pl: Obróć w górę i w prawo

[ctx: Animation style.]
en: Rubber Band
pl: Gumka recepturka

[ctx: Animation style.]
en: Shake
pl: Wstrząs

[ctx: Animation style.]
en: Slide
pl: Slajd

[ctx: Animation style.]
en: Slide Down
pl: Wjazd z dołu

[ctx: Animation style.]
en: Slide Left
pl: Wjazd z lewej

[ctx: Animation style.]
en: Slide Right
pl: Wjazd z prawej

[ctx: Animation style.]
en: Slide Up
pl: Wjazd z góry

[ctx: Animation style.]
en: Swing
pl: Chybotanie

[ctx: Animation style.]
en: Tada
pl: Tadam

[ctx: Animation style.]
en: Wobble
pl: Drganie

[ctx: Animation style.]
en: Zoom Down
pl: Zoom w dół

[ctx: Animation style.]
en: Zoom In
pl: Powiększenie

[ctx: Animation style.]
en: Zoom Left
pl: Zoom w lewo

[ctx: Animation style.]
en: Zoom Right
pl: Zoom w prawo

[ctx: Animation style.]
en: Zoom Up
pl: Zoom w górę

en: Append New Layout
pl: Dołącz nowy układ

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Apply Tag
pl: Zastosuj tag

en: Apply padding to all buttons. This can be overridden in the individual button settings.
pl: Zastosuj marginesy wewnętrzne do wszystkich przycisków. To może zostać nadpisane w ustawieniach poszczególnych przycisków.

en: Are you sure you want to remove this account? Other modules that are connected to it will be affected.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to konto? Wpłynie to również na inne moduły, które są do niego podłączone.

en: Are you sure?
pl: Na pewno?

en: Armenian Numerals (Lower)
pl: Liczby armeńskie (małe)

en: Armenian Numerals (Upper)
pl: Liczby armeńskie (duże)

en: Arrow Color
pl: Kolor strzałki

en: Arrows
pl: Strzałki

en: Arrows Background Color
pl: Kolor tła strzałek

en: Arrows Background Style
pl: Styl tła strzałek

en: Arrows Color
pl: Kolor strzałek

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. This ID can be found by hovering on the category in the categories area under Products and looking in the URL that is displayed in your browser. The ID will be the only number value in the URL.
pl: Gdy dodasz kategorie produktów w sekcji Produkty w WooCommerce, każda z nich otrzyma swój unikalny identyfikator (ID). Możesz znaleźć ID każdej kategorii wchodząc do sekcji Produkty -> Kategorie w Wordpressie i patrząc na adres URL, który wyświetla się na dole ekranu po najechaniu myszką na nazwę kategorii. Jedyna liczba, którą widzisz w adresie URL to właśnie ID kategorii.

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique slug or you can edit and add your own. These slugs can be found in the Categories area under WooCommerce Products. Several can be added here separated by a comma.
pl: Gdy dodajesz kategorię produktu w WooCommerce, otrzymuje ona unikalną uproszczoną nazwę lub możesz też wpisać tę nazwę ręcznie (w polu Upr. nazwa). Uproszczone nazwy już istniejących kategorii znajdziesz w sekcji Produkty -> Kategorie w kolumnie nazwanej "Upr. nazwa". W niniejszym polu możesz wpisać kilka uproszczonych nazw, pamiętaj tylko o oddzieleniu ich przecinkiem.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute and you can add several here separated by a comma.
pl: Gdy dodasz produkty w sekcji Produkty w WooCommerce, każdy z nich otrzyma swój unikalny identyfikator (ID). Możesz znaleźć ID każdego produktu wchodząc do sekcji Produkty w Wordpressie i najeżdżając myszką na dany produkt. ID jest wyświetlane pod nazwą produktu jako jego pierwszy atrybut. W tym polu możesz wpisać wiele ID, pamiętaj tylko o oddzieleniu ich przecinkami.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute.
pl: Gdy dodasz produkty w sekcji Produkty w WooCommerce, każdy z nich otrzyma swój unikalny identyfikator (ID). Możesz znaleźć ID każdego produktu wchodząc do sekcji Produkty w panelu zarządzania i najeżdżając myszką na dany produkt. ID jest wyświetlane pod nazwą produktu jako jego pierwszy atrybut.

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Attachment
pl: Zachowanie

en: Audio File Selected
pl: Wybrano plik audio

en: Audio Files Selected
pl: Wybrano pliki audio

en: Audio Type
pl: Typ audio

en: Author
pl: Autor

en: Authorization Code
pl: Kod Autoryzacji (Authorization Code)

en: Authors
pl: Autorzy

en: Auto Gradient
pl: Automatyczny gradient

en: Auto Play
pl: Autoodtwarzanie

en: Auto will allow the overlay to fit however long the text content is. 100% will fit the overlay to the top and bottom of the slide.
pl: Auto spowoduje, że tło dopasuje się do długości treści. 100% dopasuje tło tak, aby rozciągało się od górnej do dolnej krawędzi slajdu.

en: Autoselect Parent
pl: Automatyczny wybór rodzica

en: Available Downloads
pl: Elementy dostępne do pobrania

en: Background
pl: Tło

en: Background Animation
pl: Animacja tła

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background Embedded Code
pl: Kod umieszczenia dla tła

en: Background Gradient
pl: Gradient tła

en: Background Height
pl: Wysokość tła

en: Background Hover Color
pl: Kolor tła po najechaniu myszką

en: Background Layout
pl: Układ tła

en: Background Overlay
pl: Przykrycie tła

en: Background Parallax
pl: Efekt Parallax

en: Background Photo
pl: Zdjęcie tła

en: Background Slideshow
pl: Pokaz slajdów w tle

en: Background Style
pl: Styl tła

en: Background Video
pl: Wideo w tle

en: Background Video Code
pl: Kod wideo w tle

[ctx: Background height.]
en: Auto
pl: Automatyczna

[ctx: Background repeat.]
en: Horizontal
pl: Powtaryanie poziome (horizontal)

[ctx: Background repeat.]
en: None
pl: Brak

[ctx: Background repeat.]
en: Tile
pl: Kafelki

[ctx: Background repeat.]
en: Vertical
pl: Powtarzanie pionowe (vertical)

[ctx: Background scale.]
en: None
pl: Brak

[ctx: Background type.]
en: Color
pl: Kolor

[ctx: Background type.]
en: Embedded Code
pl: Kod umieszczenia

[ctx: Background type.]
en: None
pl: Brak

[ctx: Background type.]
en: Photo
pl: Zdjęcie

[ctx: Background type.]
en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

[ctx: Background type.]
en: Video
pl: Wideo

en: Backgrounds
pl: Tła

en: Bar Background Color
pl: Kolor tła słupka

en: Bar Foreground Color
pl: Pierwszoplanowy kolor słupka

en: Bar Height
pl: Wysokość belki

en: Bar Styles
pl: Style słupka

en: Bars
pl: Pasy

en: Bars Counter
pl: Licznik słupkowy

en: Base Font Size
pl: Podstawowy rozmiar czcionki

en: Basic
pl: Podstawowy

en: Basic Modules
pl: Moduły Podstawowe

en: Be sure to add your license key for access to updates and new features.
pl: Pamiętaj o dodaniu klucza licencji umożliwiającego dostęp do aktualizacji i nowych funkcji.

en: Beautiful pre-made layout templates.
pl: Piękne gotowe szablony układów.

en: Beaver Builder
pl: Kreator Stron

en: Beaver Builder (Lite version)
pl: Beaver Builder (wersja Lite)

en: Beaver Builder Plugin
pl: Kreator Stron

en: Beaver Builder activated! <a%s>Click here</a> to enable remote updates.
pl: Kreator Stron aktywowany! <a%s>Kliknij tutaj</a>, aby włączyć zdalne aktualizacje.

en: Beaver Builder activated! <a%s>Click here</a> to get started.
pl: Kreator stron został aktywowany. <a%s>Kliknij tutaj</a>, aby rozpocząć.

en: Beaver Builder caught the following JavaScript error. If Beaver Builder is not functioning as expected the cause is most likely this error. Please help us by disabling all plugins and testing Beaver Builder while reactivating each to determine if the issue is related to a third party plugin.
pl: Kreator Stron wykrył następujący błąd JavaScriptu. Jeśli Kreator Stron nie działa poprawnie, prawdopodobnie ten błąd jest tego przyczyną. Pomóż nam ulepszyć Kreator Stron - wyłącz wszystkie wtyczki i włączaj je po kolei sprawdzając, czy któryś z nich powoduje pojawienie się błędu.

en: Beaver Builder may not be functioning correctly as it does not have permission to write files to the WordPress uploads directory on your server. Please update the WordPress uploads directory permissions before continuing or contact your host for assistance.
pl: Kreator Stron może nie funkcjonować poprawnie, ponieważ nie ma odpowiednich uprawnień na serwerze do zapisu plików w katalogu przesłanych WordPress. Proszę zaktualizować uprawnienia WordPress katalogu przesłanych przed kontynuowaniem lub skontaktuj się z hostingodawcą w celu uzyskania pomocy.

en: Beaver Builder updates issue!!
pl: Problem z aktualizacjami Kreatora Stron.

en: Before Text
pl: Przed tekstem

en: Below Bar
pl: Pod słupkiem

en: Below Heading
pl: Poniżej nagłówka

en: Below Photo
pl: Poniżej zdjęcia

en: Below Row
pl: Pod wierszem

en: Below Text
pl: Pod tekstem

en: Best Selling Products
pl: Najlepiej sprzedające się produkty

en: Beta Feedback
pl: Opinia Beta

en: BigCommerce Products
pl: Produkty BigCommerce

en: Billing Option 1
pl: Opcja 1 danych fakturowych

en: Billing Option 2
pl: Opcja 2 danych fakturowych

en: Blank
pl: Pusty

en: Blinds
pl: Roleta

en: Blur
pl: Rozmycie

en: Bold
pl: Pogrubiona

en: Bold Italic
pl: Pogrubiona kursywa

en: Border
pl: Obramowanie

en: Border Around List
pl: Obramowanie wokół listy

en: Border Color
pl: Kolor obramowania

en: Border Hover
pl: Obramowanie po najechaniu

en: Border Hover Color
pl: Kolor tła po najechaniu myszką

en: Border Size
pl: Rozmiar obramowania

en: Border Style
pl: Styl obramowania

en: Border Type
pl: Typ krawędzi

en: Border Width
pl: Szerokość obramowania

[ctx: Border size.]
en: Large
pl: Duży

[ctx: Border size.]
en: Medium
pl: Średni

[ctx: Border size.]
en: Small
pl: Mały

[ctx: Border type.]
en: Dashed
pl: Linia przerywana

[ctx: Border type.]
en: Dotted
pl: Kropki

[ctx: Border type.]
en: Double
pl: Podwójny

[ctx: Border type.]
en: Solid
pl: Linia ciągła

en: Bottom
pl: Dolny

en: Bottom Center
pl: Dół środek

en: Bottom Left
pl: Dół lewy

en: Bottom Right
pl: Dół prawy

en: Bottom Shape Layer
pl: Warstwa dolnego kształtu

en: Box Border
pl: Obramowanie boksu

en: Box Color
pl: Kolor box'a

en: Box Shadow
pl: Cień boksa

en: Box Top Margin
pl: Górny margines boksu

en: Boxes
pl: Boksy

en: Boxes Grow
pl: Rosnące boksy

en: Breakpoint
pl: Punkt przerwania

en: Build your own custom modules.
pl: Tworzenie własnych modułów niestandardowych.

en: Builder
pl: Kreator

en: Builder Access
pl: Dostęp do kreatora

en: Builder Admin
pl: Administracja kreatora

en: Builder Admin Menu
pl: Menu administratora kreatora

en: Builder CSS/JS
pl: CSS/JS Kreatora

en: Builder Settings
pl: Ustawienia kreatora

en: Button
pl: Przycisk

en: Button Align
pl: Wyrównanie przycisku

en: Button Background
pl: Tło przycisku

en: Button Background Animation
pl: Animacja tła przycisku

en: Button Background Color
pl: Kolor tła przycisku

en: Button Background Hover Color
pl: Kolor tła przycisku po najechaniu myszką

en: Button Background Style
pl: Styl tła przycisku

en: Button Border
pl: Obramowanie przycisku

en: Button Border Hover Color
pl: Kolor obramowania przycisku po najechaniu myszką

en: Button Group
pl: Grupa przycisków

en: Button Group Label
pl: Etykieta grupy przycisków

en: Button Icon
pl: Ikona przycisku

en: Button Icon Position
pl: Pozycja ikony w przycisku

en: Button Icon Visibility
pl: Widoczność ikony przycisku

en: Button Link
pl: Link przycisku

en: Button Only
pl: Tylko przycisk

en: Button Padding
pl: Dopełnienie (padding) przycisku

en: Button Spacing
pl: Odstępy przycisku

en: Button Style
pl: Styl przycisku

en: Button Text
pl: Tekst przycisku

en: Button Text Color
pl: Kolor tekstu przycisku

en: Button Text Hover Color
pl: Kolor tekstu przycisku po najechaniu myszką

en: Button Typography
pl: Typografia przycisku

en: Button URL
pl: URL przycisku

en: Button Width
pl: Szerokość przycisku

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Buy Now
pl: Kup teraz

en: CSS Class
pl: Klasa CSS

en: CSS Selector
pl: Selektor CSS

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Cache Clearing Tool
pl: Narzędzie do czyszczenia pamięci podręcznej

en: Call to Action
pl: Wezwanie do działania

[ctx: Call to action.]
en: None
pl: Brak

en: Callout
pl: Wyróżnienie

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Caption
pl: Etykieta

en: Caption Button
pl: Przycisk napisu nagłówka

en: Caption Typography
pl: Typografia opisu

en: Carousel Item
pl: Element karuzeli

en: Cart
pl: Koszyk

en: Cart Icon
pl: Ikona koszyka

en: Categories
pl: Kategorie

en: Category ID
pl: ID kategorii

en: Category Slug
pl: Uproszczona nazwa kategorii

en: Center
pl: Środek

en: Center Bottom
pl: Środek Dół

en: Center Center
pl: Środek Środek

en: Center Left
pl: Środek lewy

en: Center Right
pl: Środek prawy

en: Center Top
pl: Środek Góra

en: Centered + Inline Logo
pl: Logo centralne + inline

en: Change Template
pl: Zmień szablon

en: Change Templates
pl: Zmień szablony

en: Change UI Brightness
pl: Zmień jasność interfejsu użytkownika

en: Changes Discarded
pl: Zmiany odrzucone

en: Changes being published
pl: Zmiany zostaną opublikowane

en: Check or uncheck modules below to enable or disable them.
pl: Zaznacz lub odznacz moduły znajdujące się poniżej, aby je włączać lub wyłączać.

en: Checkbox Text
pl: Tekst checkbox'a

en: Checkout
pl: Kasa

en: Child Column
pl: Kolumna potomna

en: Choose Another Photo
pl: Wybierz inne zdjęcie

en: Choose a Template
pl: Wybierz szablon

en: Choose...
pl: Wybierz...

en: Choosing no will hide the default theme heading for the "Page" post type. You will also be required to enter some basic CSS for this to work if you choose no.
pl: Jeśli wybierzesz Nie, tytuły stron nie będą wyświetlane. Będziesz też poproszony o dodanie nieco CSSa, aby ta funkcjonalność zadziałała.

en: Choosing yes will expand the first item by default.
pl: Wybranie opcji "tak" spowoduje domyślnie rozwinięcie pierwszego elementu.

en: Choosing yes will keep only one item open at a time. Choosing no will allow multiple items to be open at the same time.
pl: Wybranie Tak sprawi, że tylko jeden element będzie rozwinięty w danym czasie. Wybranie Nie spowoduje, że wiele elementów będzie mogło być rozwiniętych jednocześnie.

en: Circle
pl: Okrąg

en: Circle ( &cir; )
pl: Koło ( &cir; )

en: Circle Background Color
pl: Kolor tła koła

en: Circle Bar Styles
pl: Style okrągłych diagramów słupkowych

en: Circle Counter
pl: Licznik okrągły

en: Circle Foreground Color
pl: Pierwszoplanowy kolor koła

en: Circle Size
pl: Rozmiar koła

en: Circle Stroke Size
pl: Rozmiar linii obramowania koła

en: Circle Styles
pl: Style koła

en: Class
pl: Klasa

en: Clear Cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: Cleared the Beaver Builder cache
pl: Wyczyszczono pamięć podręczną kreatora stron

en: Click Action
pl: Akcja po kliknięciu

en: Click Here
pl: Kliknij tutaj

[ctx: Click action type.]
en: None
pl: Wyłączone

[ctx: Click action.]
en: None
pl: Brak

en: Clicking the button below will uninstall the page builder plugin and delete all of the data associated with it. You can uninstall or deactivate the page builder from the plugins page instead if you do not wish to delete the data.
pl: Kliknięcie poniższego przycisku odinstaluje kreatora stron i usunie wszystkie skojarzone z nim dane. Jeśli nie chcesz usuwać tych danych, możesz usunąć plugin na liście wtyczek w Wordpressie.

en: Clip Contents
pl: Zawartość klipu

en: Clip Within Container
pl: Klip w kontenerze

en: Close
pl: Zamknij

en: Close All Tabs
pl: Zamknij wszystkie zakładki

en: Close Button
pl: Przycisk zamknięcia

en: Collage
pl: Kolaż

en: Collapse All
pl: Zamknij wszystkie

en: Collapse Inactive
pl: Zwijanie wyłączone

en: Colon
pl: Dwukropek

en: Color
pl: Kolor

en: Color Fill
pl: Wypełnienie kolorem

en: Color Picker
pl: Selektor kolorów

en: Color Presets
pl: Gotowe ustawienia kolorów

[ctx: Color.]
en: Dark
pl: Ciemny

[ctx: Color.]
en: Light
pl: Jasny

en: Colors
pl: Kolory

en: Column
pl: Kolumna

en: Column Added
pl: Kolumna dodana

en: Column Deleted
pl: Kolumna usunięta

en: Column Duplicated
pl: Kolumna duplikowana

en: Column Edited
pl: Kolumna edytowana

en: Column Group
pl: Grupa kolumn

en: Column Height
pl: Wysokość kolumny

en: Column Moved
pl: Kolumna przeniesiona

en: Column Resized
pl: Rozmiar kolumny zmieniony

en: Column Settings
pl: Ustawienia kolumny

en: Column Template Added
pl: Szablon kolumny dodany

en: Columns
pl: Kolumny

en: Columns Added
pl: Kolumny dodane

en: Columns Resized
pl: Rozmiar kolumn zmieniony

en: Come by and share a project, ask a question, or just say hi! For news about new features and updates, like our <a href="https://www.facebook.com/wpbeaverbuilder/" target="_blank">Facebook Page</a> or follow us <a href="https://twitter.com/beaverbuilder" target="_blank">on Twitter</a>.
pl: Możesz podzielić się projektem, zadać pytanie lub po prostu się przywitać. Aby otrzymywać wiadomości na temat nowych funkcji i aktualizacji, polub naszą <a href="https://www.facebook.com/wpbeaverbuilder/" target="_blank">stronę na Facebooku</a> lub obserwuj nas <a href="https://twitter.com/beaverbuilder" target="_blank">na Twitterze</a>.

en: Come by the Beaver Builder Homepage to learn more about what our premium features can do for you!
pl: Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości, jakie dają funkcje premium, przejdź na stronę główną wtyczki Kreator Stron!

en: Comment Count
pl: Liczba komentarzy

en: Comments
pl: Komentarze

en: Compact
pl: Kompaktowe

en: Company ID
pl: Identyfikator firmy

en: Concave
pl: Wklęsły

en: Connect
pl: Połącz

[ctx: Connection data such as an API key.]
en: Error: Missing service data.
pl: Błąd: Brakujące informacje o usłudze.

en: Contact Form
pl: Formularz kontaktowy

en: Contact Form Submission
pl: Zapis

en: Contact Support
pl: Skontaktuj się z pomocą techniczną

en: Contact Support URL
pl: URL kontaktu wsparcia

en: Contact Support for more information.
pl: Skontaktuj się ze wsparciem po więcej informacji.

en: Container Element
pl: Element kontenera

en: Container Padding
pl: Marginesy wewnętrzne pojemnika

en: Content
pl: Treść

en: Content Background Color
pl: Kolor tła obszaru treści

en: Content Color
pl: Kolor treści

en: Content Layout
pl: Układ treści

en: Content Length
pl: Długość treści

en: Content Pages
pl: Szablony podstron

en: Content Slider
pl: Slider (rotator) Treści

en: Content Style
pl: Styl treści

en: Content Text Color
pl: Kolor tekstu treści

en: Content Type
pl: Typ treści

en: Content Typography
pl: Typografia treści

en: Content URL
pl: URL treści

en: Content Width
pl: Szerokość treści

en: Content not rendered while builder is active
pl: Treść nie wyświetlona kiedy kreator jest aktywny

[ctx: Content type.]
en: None
pl: Brak

en: Content:
pl: Zawartość:

en: Continue Editing
pl: Kontynuuj edycję

en: Control Bar
pl: Pasek nawigacyjny

en: Control Bar Buttons
pl: Przyciski paska nawigacyjnego

en: Control Bar Overlay
pl: Krycie paska kontroli

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Copied!
pl: Skopiowano!

en: Copy this unique URL and send it to support as directed.
pl: Skopiuj ten unikalny adres URL pomocy technicznej i wyślij go do działu pomocy technicznej zgodnie z instrukcjami.

en: Could not locate changelog.txt
pl: Nie można odnaleźć changelog.txt

en: Countdown
pl: Zegar odliczający

en: Create Gallery
pl: Stwórz galerię

en: Crop
pl: Kadruj

en: Crop set to no will fit the slideshow images to the height you specify and keep the width proportional, whereas crop set to yes will fit the slideshow images to all sides of the content area while cropping the left and right to fit the height you specify.
pl: Kadrowanie ustawione na Nie sposowuje, że zdjęcia będą miały nadaną wysokość z pola Wysokość, a ich szerokość będzie dopasowana z zachowaniem proporcji. Wybranie Tak sprawi, że obrazy będą dopasowane do wszystkich boków tak, aby wypełnić wysokość podaną w polu Wysokość.

en: Current Page
pl: Ta strona

[ctx: Currently editing message]
en: Currently Editing %s
pl: Obecnie edytuję %s

en: Custom
pl: Wpisz

en: Custom Icons
pl: Własne ikony

en: Custom Position
pl: Niestandardowa pozycja

en: Custom Query
pl: Niestandardowe zapytanie

en: Custom URL
pl: Wpisz URL

en: Custom Width
pl: Niestandardowa szerokość

[ctx: Custom post type label.]
en: Add New
pl: Dodaj nowy

[ctx: Custom post type label.]
en: All
pl: Wszystkie

[ctx: Custom post type label.]
en: Edit
pl: Edytuj

[ctx: Custom post type label.]
en: New
pl: Nowy

[ctx: Custom post type label.]
en: Nothing found in Trash.
pl: Brak szablonów w koszu.

[ctx: Custom post type label.]
en: Nothing found.
pl: Nic nie znaleziono.

[ctx: Custom post type label.]
en: Parent:
pl: Nadrzędny:

[ctx: Custom post type label.]
en: Search
pl: Wyszukaj

[ctx: Custom post type label.]
en: Template
pl: Szablon

[ctx: Custom post type label.]
en: Templates
pl: Szablony

[ctx: Custom post type label.]
en: View
pl: Widok

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: %s Categories
pl: Kategorie %s

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Add New Category
pl: Kategoria szablonu

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: All Categories
pl: Kategorie szablonu

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Categories
pl: Kategorie

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Category
pl: Kategoria

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Edit Category
pl: Edytuj kategorię

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: New Category Name
pl: Nowa nazwa kategorii

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Parent Category
pl: Nadrzędna kategoria

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Parent Category:
pl: Nadrzędna kategoria:

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Search Categories
pl: Szukaj kategorii

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Type
pl: Typ

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Update Category
pl: Zaktualizuj kategorię

en: Customize Theme
pl: Dostosuj motyw

en: Dark
pl: Ciemne

en: Dashed
pl: Przerywane linie

[ctx: Data export section title.]
en: No %s Found
pl: Nie znaleziono %s

en: Date
pl: Data

en: Date Format
pl: Format daty

en: Date Last Modified
pl: Ostatnia modyfikacja

en: Day
pl: Dzień

[ctx: Day of autoresponder cycle.]
en: Cycle Day
pl: Dzień cyklu

en: Days
pl: Dni

en: Deactivated
pl: Dezaktywowano

en: Deactivated!
pl: Dezaktywowano!

en: Debug Mode Disabled
pl: Tryb debugowania wyłączony

en: Debug Mode Enabled
pl: Włączony tryb debugowania

en: Decoration
pl: Ozdabianie

en: Default
pl: Domyślna

en: Default Feature Icon
pl: Domyślan ikona cechy

en: Default Page Heading
pl: Domyślny nagłówek strony

en: Default Row Content Width
pl: Domyśla szerokość wiersza z treścią

en: Default Row Width
pl: Domyślna szerokość wiersza

[ctx: Default user template category.]
en: Uncategorized
pl: Bez kategorii

en: Delay
pl: Wstrzymaj animację na

en: Delay should be greater than the Transition Speed.
pl: Opóźnienie powinno być większe niż prędkość przejścia.

en: Delete Column
pl: Usuń kolumnę

en: Descending
pl: Malejąco

en: Description
pl: Opis

en: Deselect All
pl: Odznacz wszystkie

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
pl: Szczegóły są podane powyżej. Importer spróbuje teraz ponownie z innym analizatorem...

en: Dev Feedback
pl: Opinia Dev

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disable All Templates
pl: Wyłącz wszystkie szablony

en: Disable Debug Mode
pl: Wyłącz tryb debugowania

en: Disable Right-Click
pl: Wyłącz prawy przycisk myszki

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Disc ( &#9679; )
pl: Dysk ( &#9679; )

en: Discard
pl: Odrzuć

en: Discard Changes and Exit
pl: Odrzuć zmiany i wyjdź

en: Discard changes and exit
pl: Odrzuć zmiany i wyjdź

en: Display
pl: Wyświetlaj

en: Display Type
pl: Typ wyświetlania

en: Display a Google map.
pl: Wyświetla mapę Google.

en: Display a WordPress sidebar that has been registered by the current theme.
pl: Wyświetl kolumnę  boczną (sidebar) z Wordpressa (musisz ją najpierw stworzyć w panelu Wordpressa).

en: Display a WordPress widget.
pl: Wyświetla wordpressowy widget.

en: Display a carousel of your WordPress posts.
pl: Umieść na stronie karuzelę z postami (wpisami).

en: Display a collapsible accordion of items.
pl: Wyświetl rozwijaną harmonijkę.

en: Display a collection of tabbed content.
pl: Wyświetla treść podzieloną na karty.

en: Display a grid of your WordPress posts.
pl: Wyświetl siatkę Twoich postów.

en: Display a group of linked Font Awesome icons.
pl: Wyświetl grupę podlinkowanych ikon z palety Font Awesome.

en: Display a heading, subheading and a button.
pl: Wyświetl nagłówek, podtytuł i przycisk.

en: Display a slider of your WordPress posts.
pl: Wyświetl slider Twoich postów.

en: Display a title/page heading.
pl: Wyświetl tytuł/nagłówek strony.

en: Display an icon and optional title.
pl: Wyświetla ikonę i opcjonalnie, tytuł.

en: Display multiple photos in a gallery view.
pl: Wyświetl wiele zdjęć w widoku galerii.

en: Display multiple photos in a slideshow view.
pl: Wyświetla wiele zdjęć w formie pokazu slajdów.

en: Display products or categories from your WooCommerce store.
pl: Wyświetla produkty lub kategorie z Twojego sklepu WooCommerce.

en: Display raw HTML code.
pl: Moduł do wyświetlania czystego kodu HTML.

en: Display results below via Ajax
pl: Wyświetl wyniki poniżej poprzez Ajax

en: Displays multiple slides with an optional heading and call to action.
pl: Wyświetla slajdy z opcjonalnym nagłówkiem i wezwaniem do działania.

en: Displays social buttons.
pl: Wyświetla przyciski społecznościowe.

en: Displays the BigCommerce product gallery.
pl: Wyświetla galerię produktu BigCommerce.

en: Do you really want to delete this column?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę kolumnę?

en: Do you really want to delete this item?
pl: Czy na pewno chcesz to usunąć?

en: Do you really want to delete this module?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten moduł?

en: Do you really want to delete this row?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten wiersz?

en: Do you really want to delete this template?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten szablon?

en: Do you really want to discard these changes? All of your changes that are not published will be lost.
pl: Czy na pewno chcesz odrzucić zmiany i nie zapisywać tej strony? Wszystkie wprowadzone zmiany  nie zostaną opublikowane i zostaną utracone.

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Done
pl: Gotowe

en: Dot Color
pl: Kolor kropki

en: Dots
pl: Kropki

en: Dotted
pl: Kropki

en: Double
pl: Podwójny

en: Draft Created
pl: Szkic utworzony

en: Drop a row layout or module to get started!
pl: Umieść tu wiersz, aby zacząć!

en: Drop us a line today for a free quote!
pl: Napisz do nas, aby otrzymać bezpłatną wycenę!

en: Dropdown Background Color
pl: Kolor tła listy rozwijanej

en: Dropdown Border
pl: Krawędź listy rozwijanej

en: Dropdown Border Hover Color
pl: Kolor krawędzi listy rozwijanej po najechaniu myszką

en: Dropdown Link Padding
pl: Odstępy linków listy rozwijanej

en: Dropdown Padding
pl: Odstęp listy rozwijanej

en: Dropdown Shadow
pl: Cień listy rozwijanej

en: Dropdown Typography
pl: Czcionka listy rozwijanej

en: Dropdowns
pl: Listy rozwijane

en: DuoTone Icon Primary Color
pl: Podstawowy kolor ikony DuoTone

en: DuoTone Icon Secondary Color
pl: Drugorzędny kolor ikony DuoTone

en: DuoTone Primary Color
pl: Podstawowy kolor DuoTone

en: DuoTone Secondary Color
pl: Drugorzędny kolor DuoTone

en: Duplicate
pl: Powiel

en: Duplicate %1$s with %2$s
pl: Powiel %1$s z %2$s

en: Duplicate %s
pl: Powiel %s

en: Duplicate Column
pl: Duplikuj kolumnę

en: Duplicate Layout
pl: Duplikuj układ

[ctx: Duplicate page/post action label.]
en: Duplicate Layout
pl: Duplikuj układ

en: Duration
pl: Czas trwania

en: ERROR! We were unable to connect to the update server. If the issue persists, please contact your host and let them know your website cannot connect to updates.wpbeaverbuilder.com.
pl: BŁĄD! Nie byliśmy w stanie połączyć się z serwerem aktualizacji. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z hostingodawcą i powiadom ich, że witryna nie może połączyć się z naszym serwerem.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Column
pl: Edytuj kolumnę

en: Edit Content
pl: Edytuj treść

en: Edit Gallery
pl: Edytuj galerię

en: Edit Playlist
pl: Edytuj listę odtwarzania

en: Edited
pl: Edytowany

en: Email
pl: E-mail

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Email Field
pl: Pole na e-mail

en: Email Field Placeholder
pl: Pole zastępcze pola e-mail

en: Email Field Text
pl: Tekst pola e-mail

en: Email Subject
pl: Temat wiadomości

en: Email address (%1$s) already exists and subscribed to the list (%2$s).
pl: Adres email (%1$s) już istnieje i subskrybuje listę (%2$s).

en: Embed
pl: Osadzone (z zewnętrznego serwisu)

en: Embed URL
pl: URL umieszczenia

en: Enable
pl: Włącz

en: Enable All Templates
pl: Włacz wszystkie szablony

en: Enable Audio
pl: Włącz audio

en: Enable Column Max Width
pl: Włącz maks. szerokość kolumny

en: Enable Contact Support
pl: Włącz kontakt ze wsparciem

en: Enable Core Templates Only
pl: Włącz tylko szablony dołączone do kreatora

en: Enable Debug Mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Enable Dual Billing?
pl: Włączyć podwójne rozliczanie?

en: Enable Font Awesome PRO icons.
pl: Włącz ikony Font Awesome PRO.

en: Enable Help Button
pl: Włącz przycisk pomocy

en: Enable Help Tour
pl: Włącz samouczka

en: Enable Help Video
pl: Włącz pomoc wideo

en: Enable Knowledge Base
pl: Włacz bazę wiedzy

en: Enable Structured Data?
pl: Włączyć dane strukturalne?

en: Enable Templates
pl: Włącz szablony

en: Enable User Templates Only
pl: Włącz tylko szablony użytkownika

en: Enable Video in Mobile
pl: Włącz wideo w telefonie komórkowym

en: Enable debug mode to generate a unique support URL.
pl: Włącz tryb debugowania, aby wygenerować unikalny adres URL pomocy technicznej.

en: Enable or disable icon sets using the options below or upload a custom icon set. Instructions on how to generate your own custom icon sets can be read %s.
pl: Włącz lub wyłącz zestawy ikon za pomocą poniższych opcji lub prześlij niestandardowy zestaw ikon. Instrukcje dotyczące generowania własnych niestandardowych zestawów ikon można znaleźć %s.

en: Enable proxy cache clearing
pl: Włącz usuwanie pamięci podręcznej proxy

en: Enable the Cache Clearing Tool
pl: Włącz narzędzie do usuwania pamięci podręcznej

en: Enable the following setting to clear the caches created by any of these caching plugins. If enabled, cache clearing occurs when layouts and templates are saved and when WordPress finishes updating plugins and themes. This setting also defines the DONOTCACHEPAGE constant, which is respected by most cache plugins, to keep the page from being cached when the %s editor is active.
pl: Włącz poniższe ustawienie, aby wyczyścić pamięć podręczną utworzoną przez którąkolwiek z tych wtyczek pamięci podręcznej. Jeśli ta opcja jest włączona, czyszczenie pamięci podręcznej następuje, gdy układy i szablony są zapisywane, a WordPress kończy aktualizację wtyczek i motywów. To ustawienie definiuje również stałą DONOTCACHEPAGE, która jest respektowana przez większość wtyczek pamięci podręcznej, aby strona nie była zapisywana w pamięci podręcznej, gdy edytor %s jest aktywny.

en: Enabled
pl: Włączone

en: Enabled Modules
pl: Włączone moduły

en: Enabling the prerelease channel will enable updates for all Beaver Builder products.
pl: Włączenie kanału przedpremierowego aktywuje aktualizacje wszystkich produktów Beaver Builder'a.

en: Enabling this setting displays the control bar in an overlay at the bottom or top of the slides.
pl: Włączenie tego ustawienia powoduje wyświetlanie paska sterowania w postaci nakładki na dole lub na górze slajdów.

en: Enter License Key
pl: Wprowadź klucz licencji

en: Enter Ribbon Text here.
pl: Wprowadź tekst wstążki tutaj.

en: Enter a CSS selector for the default page heading to hide it.
pl: Wpisz selektor CSS aby ukryć domyślny nagłówek w stronach.

en: Enter a comma separated list of the post types you would like the builder to work with.
pl: Podaj listę typów postów (oddzielonych spacjami), na których chciałbyś używać kreatora.

en: Enter a list of %1$s.
pl: Wpisz listę %1$s.

en: Enter a list of authors usernames.
pl: Wpisz listę loginów autorów.

en: Enter a post title to search.
pl: Wpisz tytuł wpisu, który chcesz znaleźć.

en: Enter description here.
pl: Wprowadź opis tutaj.

en: Enter the ID of a site on the network whose templates should override core builder templates. Leave this field blank if you do not wish to override core templates.
pl: Wpisz ID strony w sieci, któej szablony zastąpią te dostarczone przez kreatora. Zostaw to pole puste, jeśli nie chcesz nadpisywać szablonów.

en: Enter tooltip here.
pl: Wprowadź podpowiedź tutaj.

en: Enter your <a%s>license key</a> to enable remote updates and support.
pl: Wprowadź <a%s>klucz licencji</a>, aby włączyć zdalne aktualizacje i pomoc techniczną.

en: Equal Heights
pl: Równe wysokości

en: Equalize
pl: Wyrównaj

en: Equalize Column Heights
pl: Wyrównaj wysokość kolumn

en: Equalize Heights
pl: Wyrównanie wysokości

en: Error Code %s: Could not connect to Mailerjet.
pl: Kod błędu %s. Nie można się połączyć z Mailerjet.

en: Error Code %s: You have specified an incorrect API Key / API Secret Key pair.
pl: Kod błędu %s. Wstawiono nieprawidłową parę Klucz API / Ukryty Klucz API.

en: Error submitting.
pl: Błąd podczas przesyłania.

en: Error! A site with that ID doesn't exist.
pl: Błąd! Strona o takim numerze ID nie istnieje.

en: Error! Could not unzip file.
pl: Błąd! Nie udało się rozpakować pliku.

en: Error! Please enter a date that is in the future.
pl: Błąd! Wpisz przyszłą datę.

en: Error! Please enter a number for the site ID.
pl: Błąd! Wpisz numer ID strony.

en: Error! Please enter a valid day.
pl: Błąd! Wprowadź prawidłową datę.

en: Error! Please enter a valid month.
pl: Błąd! Wprowadź prawidłowy miesiąc.

en: Error! Please enter a valid year.
pl: Błąd! Wprowadź prawidłowy rok.

en: Error! Please enter an iframe for the video embed code.
pl: Błąd! Wstaw iframe dla kodu osadzającego wideo.

en: Error! Please upload an icon set from either Icomoon, Fontello or Font Awesome Pro Subset.
pl: Błąd! Proszę wgrać zestaw ikon Iconmoon, Fontello lub Font Awesome Pro.

en: Error! When downloading from Icomoon, be sure to click the Download Font button and not Generate SVG.
pl: Błąd! Podczas pobierania z Icomoon należy kliknąć przycisk Pobierz czcionkę, a nie Generuj SVG.

en: Error! You must have at least one feature of the help button enabled.
pl: Błąd! Musisz mieć włączoną przynajmniej jedną funkcjonalność w przycisku pomocy.

en: Error! You must have at least one icon set enabled.
pl: Błąd! Musisz mieć włączony przynajmniej jeden zestaw ikon.

en: Error! You must have at least one module enabled.
pl: Błąd! Musisz mieć włączony co najmniej jeden moduł.

en: Error: API key needs to be upgraded to v3.
pl: Błąd: Klucz API musi być zaktualizowany do wersji 3.

en: Error: Both Mailjet API and Secret Keys are required.
pl: Błąd: wymagane są oba Klucz Mailjet API i Sekretny Klucz.

en: Error: Could not connect to Campayn. %s
pl: Błąd: nie można nawiązać połączenia z serwisem Campayn. %s

en: Error: Could not connect to Constant Contact. %s
pl: Błąd: nie było możliwe połączenie się z Constant Contact. %s

en: Error: Could not connect to Enormail. %s
pl: Błąd: Nie udało się połączyć z Enormail. %s

en: Error: Could not connect to MailerLite.
pl: Błąd: Nie można połączyć z MailerLite.

en: Error: Could not connect to Mailrelay. %s
pl: Błąd: nie można nawiązać połączenia z serwisem Mailrelay. %s

en: Error: Could not connect to Mautic. %s
pl: Błąd: nie można nawiązać połączenia z serwisem Mautic. %s

en: Error: Could not connect to SendinBlue. %s
pl: Błąd: Nie udało się połączyć z SendinBlue. %s

en: Error: Could not connect to Sendy. %s
pl: Błąd: nie można nawiązać połączenia z serwisem Sendy. %s

en: Error: Could not connect to iContact Pro. %s
pl: Błąd: Nie można połączyć się z iContact Pro. %s

en: Error: Could not connect to iContact. %s
pl: Błąd: nie udało się połączyć z iContact. %s

en: Error: Could not subscribe to SendinBlue. %s
pl: Błąd: Nie udało się połaczyć z SendinBlue. %s

en: Error: Invalid API data.
pl: Błąd: Błędne API.

en: Error: Please check your API URL and API key.
pl: Błąd: Sprawdź poprawność API URL i klucza.

en: Error: Please check your API credentials.
pl: Błąd: Sprawdź klucz API.

en: Error: Please check your API key.
pl: Błąd: Sprawdź klucz API.

en: Error: Please check your API key. %s
pl: Błąd: sprawdź klucz interfejsu API. %s

en: Error: Please check your API token. %s
pl: Błąd: sprawdź token interfejsu API. %s

en: Error: Please check your API token. Code: %s
pl: Błąd: Sprawdź swój token API. Kod: %s

en: Error: Please check your Account ID. %s
pl: Błąd: sprawdź identyfikator konta. %s

en: Error: Please enter a valid Authorization Code.
pl: Błąd: Wpisz poprawny Kod Autoryzacji (Authorization Code).

en: Error: You must provide a Host.
pl: Błąd: Musisz podać hosta.

en: Error: You must provide a app ID.
pl: Błąd: Musisz podać app ID.

en: Error: You must provide a app password.
pl: Błąd: Musisz podać hasło.

en: Error: You must provide a company ID.
pl: Błąd: Musisz podać identyfikator firmy.

en: Error: You must provide a list ID.
pl: Błąd: Musisz podać identyfikator listy.

en: Error: You must provide a profile ID.
pl: Błąd: Musisz podać identyfikator profilu.

en: Error: You must provide a username.
pl: Błąd: Musisz podać nazwę użytkownika.

en: Error: You must provide an API Key.
pl: Błąd: Musisz podać klucz API.

en: Error: You must provide an API URL.
pl: Błąd: Musisz dostarczyć API URL.

en: Error: You must provide an API key.
pl: Błąd: Musisz podać klucz API.

en: Error: You must provide an API token.
pl: Błąd: Musisz podać token interfejsu API.

en: Error: You must provide an API username.
pl: Błąd: Musisz podać nazwę użytkownika API.

en: Error: You must provide an APP ID.
pl: Błąd: Musisz podać APP ID.

en: Error: You must provide an Account ID.
pl: Błąd: Musisz podać identyfikator konta.

en: Error: You must provide an Authorization Code.
pl: Błąd: Podaj Kod Autoryzacji (Authorisation Code).

en: Error: You must provide an access token.
pl: Błąd: Musisz podać token dostępu (access token).

en: Error: You must provide an app ID.
pl: Błąd: Musisz podać app ID.

en: Error: You must provide an app password.
pl: Błąd: Musisz podać hasło do aplikacji.

en: Error: You must provide an email address.
pl: Błąd: Musisz podać adres e-mail.

en: Error: You must provide your Mautic app user password.
pl: Błąd: Musisz podać hasło użytkownika aplikacji Mautic.

en: Error: You must provide your Mautic app username.
pl: Błąd: Musisz podać nazwę użytkownika aplikacji Mautic.

en: Error: You must provide your Mautic installation URL.
pl: Błąd: należy podać adres URL instalacji serwisu Mautic.

en: Error: You must provide your Sendy installation URL.
pl: Błąd: należy podać adres URL instalacji serwisu Sendy.

en: Example: page, post, product
pl: Przykład: strona, post, produkt

en: Excerpt
pl: Wypis (fragment wpisu)

en: Exclude Current Post
pl: Wyklucz obecny post

en: Exclude the current post from the query.
pl: Wyklucza obecny post z zapytania.

en: Exit
pl: Wyjdź

en: Expand All
pl: Rozwiń wszystkie

en: Expand First Item
pl: Rozwiń pierwszy element

en: Expand Position
pl: Rozwiń pozycję

en: Expand on click
pl: Rozwiń lub kliknij

en: Expanded
pl: Rozszerzony

en: Expert support from our world-class support team.
pl: Pomoc techniczna ze strony światowej klasy ekspertów.

en: Export
pl: Eksport

en: Export All
pl: Wyeksportuj wszystko

en: Export Selected
pl: Wyeksportuj zaznaczone

en: Export Template Data
pl: Wyeksportuj dane szablonu

en: Export/Import
pl: Eksport/Import

en: Extra-Bold
pl: Dodatkowo pogrubiona

en: Extra-Bold Italic
pl: Dodatkowo pogrubiona kursywa

en: Extra-Light
pl: Dodatkowo wyszczuplona

en: Extra-Light Italic
pl: Dodatkowo wyszczuplona kursywa

en: Facebook Button
pl: Przycisk Facebooka

en: Fade
pl: Przenikanie

en: Fade In On Hover
pl: Pojawia się po najechaniu myszką

en: Fallback Image
pl: Obrazek rezerwowy

en: Fallback Photo
pl: Zdjęcie "awaryjne"

en: Family
pl: Rodzina

en: Fast
pl: Szybko

en: Feature Icon
pl: Wyróżniona ikona

en: Feature Icon Color
pl: Wyróżniony kolor ikony

en: Feature Icon Size
pl: Wyróżniony rozmiar ikony

en: Feature List Style
pl: Styl listy cech

en: Feature List Text Typography
pl: Czcionka tekstu listy cech

en: Feature Text Color
pl: Kolor tekstu cech

en: Feature Tooltip Icon
pl: Ikona podpowiedzi cechy

en: Featured Image
pl: Wyróżniony obraz wpisu

en: Featured Products
pl: Wyróżnione produkty

en: Features Min Height
pl: Minimalna wysokość

en: Feed URL
pl: Url kanału

en: Field Loading...
pl: Ładowanie pola...

[ctx: Field name to add.]
en: Add %s
pl: Dodaj %s

en: Fields
pl: Pola

en: Fill
pl: Wypełnij

en: Filter
pl: Filtr

en: Filters
pl: Filtry

en: Fit
pl: Dopasuj

en: Fix Errors
pl: Napraw błędy

en: Fixed
pl: Określony

en: Fixed Width
pl: Stała szerokość

en: Flat
pl: Płaski

en: Flyout Overlay
pl: Nakładka wysunięcia

en: Flyout Position
pl: Pozycja wysunięcia

en: Flyout Push
pl: Wysuwany przycisk

en: Flyout Push with Opacity
pl: Wysuwany przycisk z przeźroczystością

en: Font
pl: Czcionka

en: Font Awesome PRO already enabled via fl_enable_fa5_pro filter.
pl: Font Awesome PRO jest już włączone poprzez filtr fl_enable_fa5_pro.

en: For KIT support enter the kit URL here otherwise the Pro CDN will be used.
pl: Dla wsparcia KIT wpisz tutaj adres Kit URL, w przeciwnym razie użyty zostanie Pro CDN.

en: For detailed instructions to activate and license the premium version, see the %s.
pl: Szczegółowe instrukcje jak aktywować i licencjonować wersję premium, wejdź tu %s.

en: For example, if your number is 10%, your suffix would be "%".
pl: Jeśli wprowadzana przez Ciebie liczba ma format 10% lub 10 zł, Twój przyrostek będzie miał wartość "%" lub " zł".

en: For example, if your number is US$ 10, your prefix would be "US$ ".
pl: Jeśli wprowadzana przez Ciebie liczba ma format US$ 10, Twój przedrostek (prefiks) będzie miał wartość "US$".

en: For more time-saving features and access to our expert support team, <a href="%s" target="_blank">upgrade today</a>.
pl: Aby uzyskać dostęp do większej liczby funkcji oszczędzających czas oraz naszego zespołu ekspertów pomocy technicznej, <a href="%s" target="_blank">przejdź na wyższą wersję już dziś</a>.

en: For multiple tags, separate with comma.
pl: W przypadku wielu znaczników rozdziel je przecinkami.

en: For that, check our <a href="%1$s" target="_blank">Knowledge Base</a> or try searching <a href="%2$s" target="_blank">the Beaver Builders Facebook group</a> or our <a href="%3$s" target="_blank">Forums</a>.
pl: W tym celu sprawdź naszą <a href="%1$s" target="_blank">Bazę wieszy</a> lub przeszukaj <a href="%2$s" target="_blank">grupę Beaver Builders na Facebooku</a> lub nasze <a href="%3$s" target="_blank">Forum</a>.

en: Force Download
pl: Wymuś pobranie

en: Forgot?
pl: Zapomniałeś?

en: Form
pl: Formularz

en: Form Background Color
pl: Kolor tła formularza

en: Form Background Hover Color
pl: Kolor tła linka po najechaniu myszką

en: Form Border
pl: Krawędź formularza

en: Form Border Hover
pl: Krawędź formularza po najechaniu myszką

en: Form Padding
pl: Margines wewnętrzny formularza

en: Form Width
pl: Szerokość formualarza

en: Found in your MailerLite account under Integrations > Developer API.
pl: W ramach Twojego konta MailerLite w zakładce Integracje > API programisty.

en: Found in your Mailjet account under Account Settings > Rest API > Master API Key & Sub API Key Management.
pl: Do znalezienia na Twoim koncie Mailjet pod Account Settings > Rest API > Master API Key & Sub API Key Management.

en: Found in your Sendy application under Settings.
pl: Znajduje się w obszarze Ustawienia w aplikacji Sendy.

en: Found license using FL_LICENSE_KEY global.
pl: Znaleziono licencję za pomocą FL_LICENSE_KEY.

en: Full Height
pl: Pełna wysokość

en: Full Screen
pl: Pełny ekran

en: Full Size
pl: Pełny rozmiar

en: Full Text
pl: Pełna treść wpisu

en: Full Width
pl: Pełna szerokość

en: Full height rows fill the height of the browser window. Minimum height rows are at least as tall as the value entered.
pl: Wiersze o pełnej wysokości wypełniają wysokość okna przeglądarki. Wiersze o minimalnej wysokości są co najmniej tak wysokie, jak wprowadzona wartość.

en: Full width content spans the width of the page from edge to edge. Fixed content is no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
pl: Wiersze o pełnej szerokości wypełniają całe dostęone miejsce, czyli zwykle zajmują całą szerokość przeglądarki. Wiersze o określonej szerokości niigdy nie są szersze niż określono w polu Maksymalna szerokość w globalnych ustawieniach (Narzędzia -> Edytuj globalne ustawienia -> Maksymalna szerokość)

en: Full width rows span the width of the page from edge to edge. Fixed rows are no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
pl: Wiersze posiadające pełną szerokość wypełniają cały dostępny obszar strony (zwykle po prostu szerokość przeglądarki). Umocowane wiersze nie są szersze niż szerokość maksymalna wiersza ustawiona w ustawieniach globalnych.

en: Fullscreen
pl: Pełny ekran

en: Fullscreen Button
pl: Przycisk przełączania na pełny ekran

en: Gallery
pl: Galeria

[ctx: Gallery layout: thumbnails.]
en: Thumbs
pl: Miniatury

en: General
pl: Ogólne

en: General Style
pl: Styl ogólny

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Enable auto spacing for responsive layouts?"]
en: Enable Auto Spacing
pl: Włącz wstawianie odstępów

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Responsive layout enabled?"]
en: Enabled
pl: Włączony

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Show page heading?"]
en: Show
pl: Pokaż

en: Generic List (div)
pl: Lista zwykła (div)

en: Generic List icon. You can override this in the individual List Item icon.
pl: Ogólna ikona listy. Można to zastąpić indywidualną ikoną elementu listy.

[ctx: Generic add button label for adding new content.]
en: Add
pl: Dodaj

en: Get Help
pl: Pomoc

en: Get More Features
pl: Uzyskaj więcej funkcji

en: Get Started
pl: Zacznij budowanie strony

en: Get more time-saving features, modules, and expert support.
pl: Pobierz więcej oszczędzających czas modułów, funkcjonalności i profesjonalne wsparcie techniczne.

en: Get started by choosing a layout template to customize, or build a page from scratch by selecting the blank layout template.
pl: Zacznij tworzenie strony przez wybranie szablonu lub zbuduj ją od zera, wybierając pusty szablon.

en: Getting Started - Building your first page.
pl: Pierwsze kroki — tworzenie pierwszej strony.

en: Getting Started Video
pl: Zobacz wideo - początki z Kreatorem Stron

en: Global
pl: Globalny

en: Global CSS
pl: Globalny CSS

en: Global JS
pl: Globalne JS

en: Global Rows, Columns and Modules Editing
pl: Edycja globalnych wierszy, kolumn i modułów

en: Global Settings
pl: Ustawienia globalne

en: Global Settings Edited
pl: Edytowane ustawienia globalne

en: Global option '%s' updated
pl: Opcja globalna '%s' zaktualizowana

en: Global rows, columns and modules can be added to multiple pages and edited in one place.
pl: Globalne wiersze, kolumny i moduły mogą być dodawane do wielu stron oraz edytowane w jednym miejscu.

en: Gradient Fill
pl: Wypełnienie gradientem

en: Greek Numerals (Lower)
pl: Liczby greckie (małe)

en: Grid
pl: Siatka

en: Groundhogg plugin must be installed and active to use this service.
pl: Wtyczka Groundhogg musi być zainstalowana i aktywna aby korzystać z tej usługi.

en: Group
pl: Grupa

en: HTML Element
pl: Element HTML

en: HTML Tag
pl: Tag HTML

en: Hamburger Icon
pl: Ikona menu dla urządzeń mobilnych

en: Hamburger Icon + Label
pl: Ikona menu dla urządzeń mobilnych + etykieta

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Heading Color
pl: Kolor nagłówka

en: Heading Size
pl: Rozmiar nagłówka

en: Heading Style
pl: Styl nagłówka

en: Heading Tag
pl: Tag nagłówka

en: Heading Text
pl: Tekst nagłówka

en: Heading Text Color
pl: Kolor tekstu nagłówka

en: Heading Typography
pl: Typografia nagłówka

en: Hebrew Numerals
pl: Liczby hebrajskie

en: Height
pl: Wysokość

en: Help
pl: Pomoc

en: Help Button
pl: Przycisk pomocy

en: Help Button Settings
pl: Ustawienia przycisku pomocy

en: Help Tour
pl: Samouczek

en: Help Video
pl: Pomoc w formie wideo

en: Help Video Embed Code
pl: Kod umieszczenia wideo pomocy

en: Helpful Tools
pl: Pomocne narzędzia

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Hide
pl: Nie pokazuj

en: Highlight
pl: Podkreślenie/wyróżnienie

en: Hint: Set to transparent color for SPACE separator.
pl: Podpowiedź: Ustaw kolor przezroczysty dla separatora SPACJI.

en: History
pl: Historia

en: Home
pl: Start

en: Hook updated
pl: Hook zaktualizowany

en: Horizontal
pl: Poziomy

en: Horizontal Orientation
pl: Orientacja pozioma

en: Horizontal Padding
pl: Odstęp poziomy

en: Hour
pl: Godzina

en: Hours
pl: Godzin

en: Hover Background Color
pl: Kolor tła po najechaniu myszką

en: Hover Color
pl: Kolor po najechaniu myszką

en: Hover Transition
pl: Efekt po najechaniu myszką

[ctx: How many posts to skip.]
en: Offset
pl: Ile postów pominąć?

en: I Accept the Terms and Conditions
pl: Akceptuję warunki

en: Icon
pl: Ikona

en: Icon Color
pl: Kolor ikony

en: Icon Colors
pl: Kolory ikon

en: Icon Group
pl: Grupa ikon

en: Icon Hover Color
pl: Kolor ikony po najechaniu

en: Icon Padding
pl: Margines wewnętrzny ikony

en: Icon Position
pl: Pozycja ikony

en: Icon Settings
pl: Ustawienia ikon

en: Icon Size
pl: Wielkość ikony

en: Icon Structure
pl: Struktura ikon

en: Icon Style
pl: Styl ikony

en: Icon Visibility
pl: Widoczność ikony

en: Icon Width
pl: Szerokość ikony

en: Icon can be overridden in the individual feature options.
pl: Ikona może zostać zastąpiona przez indywidualne opcje cech.

en: Icons
pl: Ikony

en: Icons for the main site must be managed in the network admin.
pl: Ikonami dla głównej strony zarządzaj z panelu admina sieci.

en: If an icon is being used in a supported module its CSS will be enqueued. Deselecting sets here only removes the set from the settings UI.
pl: Jeśli w obsługiwanym module używana jest ikona, jej CSS zostanie ustawiony w kolejce. Odznaczanie zestawów w tym miejscu usunie zestaw jedynie z ustawień interfejsu użytkownika.

en: If enabled we will send anonymous usage stats to help improve the plugin.
pl: Jeśli włączysz, zostaną do nas wysłane anonimowe dane statystyczne, które ułatwią nam ulepszanie wtyczki.

en: If not specified, the "Question Mark" icon will be used.
pl: Jeśli nie będzie określona, zostanie użyta ikona "Znak zapytania".

en: If set to "Yes", audio is disabled on mobile devices.
pl: Jeśli ustawione na „Tak”, dźwięk jest wyłączony na urządzeniach mobilnych.

en: If set to Yes, hides the control bar overlay after the number of seconds you specify. Control bar overlay reappears upon mouseover.
pl: Jeśli ustawione na Tak, ukrywa nakładkę paska sterowania po określonej liczbie sekund. Nakładka paska sterowania pojawia się ponownie po najechaniu kursorem.

en: If you can't find an answer, consider upgrading to a premium version of Beaver Builder. Our expert support team is waiting to answer your questions and help you build your website. <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>.
pl: Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi, rozważ uaktualnienie do wersji premium wtyczki Kreator Stron. Nasz zespół ekspertów pomocy technicznej jest gotowy udzielić odpowiedzi na pytania oraz pomóc w tworzeniu witryny. <a href="%s" target="_blank">Dowiedz się więcej</a>.

en: If you can't find an answer, feel free to <a href="%s" target="_blank">send us a message with your question.</a>
pl: Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi, prosimy <a href="%s" target="_blank">wysłać nam wiadomość.</a>

en: If you have purchased a premium version of Beaver Builder, see our %s for step-by-step upgrade instructions.
pl: Jeśli zakupiłeś wersję premium Keatora Stron, zobacz naszą %s dla instrukcji krok po kroku jak wykonać upgrade.

en: If you need to export templates for import into another site, please use the exporter at <a href="%s">Tools > Export</a>.
pl: Jeśli potrzebujesz wyeksportować szablony do innej strony, użyj eksportera w menu <a href="%s">Narzędzia > Eksport</a>.

en: If you want to show this field, please provide valid Site and Secret Keys.
pl: Jeśli chcesz, aby to pole było widoczne, należy podać poprawny klucz sekretny oraz witryny.

en: If your overall theme/images are lighter in color, light will display buttons in a darker color scheme and vice versa for dark.
pl: Jeśli Twój szablon zawiera jasne kolory, wybranie opcji Jasny sposowuje, że skórka będzie miała ciemny schemat kolorów i vice versa dla ciemnego szablonu.

en: Image
pl: Obraz

en: Image Offset
pl: Odstęp obrazka

en: Image Position
pl: Pozycja obrazka

en: Image Size
pl: Rozmiar obrazka

en: Image Spacing
pl: Odstęp obrazka

en: Image Type
pl: Rodzaj obrazka

en: Image Width
pl: Szerokość obrazka

[ctx: Image size.]
en: Full Size
pl: Pełny rozmiar

[ctx: Image size.]
en: Large
pl: Duży

[ctx: Image size.]
en: Medium
pl: Średnio

[ctx: Image size.]
en: Thumbnail
pl: Miniatura

en: Image title attribute
pl: Atrybut tytułu obrazu

[ctx: Image type.]
en: None
pl: Brak

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
pl: Importuj <strong>wpisy, strony, komentarze, pola niestandardowe, kategorie i znaczniki</strong> z pliku eksportu WordPress.

en: Import Error!
pl: Błąd importu!

en: In terms of GDPR, Beaver Builder products do not collect any personal information from your users. However some modules such as videos and maps might need you to update your privacy policy accordingly.
pl: Pod względem RODO, aplikacje Kreatora Stron (Beaver Builder) nie zbierają żadnych danych osobowych od Twoich użytkowników. Jednak niektóre moduły, takie jak wideo i mapy mogą wymagać odpowiedniej aktualizacji polityki prywatności.

en: Incorrect type.
pl: Nieprawidłowy typ.

[ctx: Indicator for global node templates.]
en: Global
pl: Globalne

en: Inline
pl: W linii

en: Inline Logo Position
pl: Pozycja logotypu inline.

en: Input Field Padding
pl: Margines wewnętrzny pola wpisu

en: Input Text
pl: Wprowadź tekst

en: Input Text Only
pl: Tylko tekst

en: Input Typography
pl: Czcionka wpisu

en: Input Width
pl: Szerokość pola

en: Insert
pl: Wstaw

en: Inside Bar
pl: W słupku

en: Install Error! We detected that Beaver Builder appears to be installed in a folder called <kbd>%s</kbd>.<br />For automatic updates to work the plugin must be installed in the folder <kbd>bb-plugin</kbd>.
pl: Błąd instalacji! Wykryliśmy, że Kreator Stron wydaje się być zainstalowany w folderze <kbd>%s</kbd>.<br />Aby automatyczne aktualizacje działały, wtyczka musi być zainstalowana w folderze <kbd>bb-plugin</kbd>.

en: Install Error! You appear to have a %s file in your uploads folder that will block all javascript files resulting in 403 errors. If you did not add this file please consult your host.
pl: Błąd instalacji! Wygląda na to, że masz %s plików w foldrze uploads, które będą blokować wszystkie pliki javascript dające efekt błędu 403. Jeśli nie dodałeś tego pliku prosimy o skonsultowanie się z dostawcą hostingu.

en: Installation URL
pl: Adres URL instalacji

en: Invalid Kit Url: we were unable to determine the URL, code entered was %s
pl: Nieprawidłowy URL Kit'a: nie byliśmy w stanie określić adresu URL, wpisany kod to %s

en: Invisible (V2)
pl: Niewidoczne (V2)

en: Invisible (V3)
pl: Niewidoczne (V3)

en: Issue Detected
pl: Wykryto problem

en: Italic
pl: Kursywa

en: Item
pl: Element

en: Item Border
pl: Granica elementu

en: Item Size
pl: Rozmiar elementu

en: Item Spacing
pl: Odstępy między elementami

en: Items
pl: Elementy

en: Items Count
pl: Ilość elementów

en: Items Count and Total Amount
pl: Ilość elementów i ilość całkowita

en: Join the Community
pl: Dołącz do społeczności

en: Keep Active Tab Open
pl: Trzymaj aktywną zakładkę otwartą

en: Keep changes drafted and exit
pl: Zachowaj jako szkic i wyjdź

en: Keyboard Shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

[ctx: Keyboard action to dismiss the current task or panel]
en: Dismiss Active Panel
pl: Odrzuć aktywny panel

[ctx: Keyboard action to open save template form]
en: Save New Template
pl: Zapisz nowy szablon

[ctx: Keyboard action to open the global settings panel]
en: Open Global Settings
pl: Otwórz ustawienia globalne

[ctx: Keyboard action to open the layout settings panel]
en: Open Layout Settings
pl: Otwórz ustawienia układu

[ctx: Keyboard action to open the module search panel]
en: Display Module Search
pl: Wyświetl wyszukiwarkę modułu

[ctx: Keyboard action to publish any pending changes]
en: Publish changes without leaving builder
pl: Opublikuj zmiany bez opuszczania kreatora stron

[ctx: Keyboard action to redo changes]
en: Redo
pl: Przywróć

[ctx: Keyboard action to save changes]
en: Save Layout
pl: Zapisz układ

[ctx: Keyboard action to show modules tab]
en: Open Modules Tab
pl: Otwórz kartę modułów

[ctx: Keyboard action to show rows tab]
en: Open Rows Tab
pl: Otwórz kartę wierszy

[ctx: Keyboard action to show saved tab]
en: Open Saved Tab
pl: Otwórz zapisaną kartę

[ctx: Keyboard action to show templates tab]
en: Open Templates Tab
pl: Otwórz kartę szablonów

[ctx: Keyboard action to toggle preview mode]
en: Toggle Preview Mode
pl: Przełącz tryb podglądu

[ctx: Keyboard action to toggle responsive editing]
en: Toggle Responsive Editing Mode
pl: Przełącz w tryb responsywnej edycji

[ctx: Keyboard action to undo changes]
en: Undo
pl: Cofnij

en: Knowledge Base
pl: Baza wiedzy

en: Knowledge Base URL
pl: URL bazy wiedzy

en: Label
pl: Etykieta (nagłówek elementu)

[ctx: Label size.]
en: Large
pl: Duży

[ctx: Label size.]
en: Medium
pl: Średni

[ctx: Label size.]
en: Small
pl: Mały

en: Landing Pages
pl: Strony docelowe

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Large
pl: Duży

en: Launch Page Builder
pl: Uruchom Kreatora stron

en: Layout
pl: Układ

en: Layout CSS & Javascript
pl: CSS układu i Javascript

en: Layout CSS / Javascript
pl: Kod CSS/Javascript układu

en: Layout Settings Edited
pl: Edytowane ustawienia układu

en: Layout Templates
pl: Szablony układów

en: Layout status updated
pl: Status układu zaktualizowany

en: Layout type updated
pl: Typ układu zaktualizowany

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Leave empty if you don't want to include a heading.
pl: Pozostaw puste jeśli nie chcesz użyć nagłówka.

en: Left
pl: Lewy

en: Left & Right Sidebar
pl: Lewy i prawy pasek boczny

en: Left Bottom
pl: Lewa Dół

en: Left Center
pl: Lewa Środek

en: Left Content
pl: Zawartość po lewej

en: Left Sidebar
pl: Lewa kolumna boczna

en: Left To Right
pl: Od lewej do prawej

en: Left Top
pl: Lewa Góra

en: Left of Content
pl: Po lewej od treści

en: Left of Heading
pl: Po lewej stronie nagłówka

en: Left of Text and Heading
pl: Po lewej stronie tekstu i nagłówka

en: Legacy
pl: Starsza wersja

en: Let's Get Building!
pl: Zaczynajmy budowanie!

en: License
pl: Licencja

en: License Removed
pl: Licencja usunięta

en: License key saved!
pl: Klucz licencji został zapisany!

en: Light
pl: Jasny

en: Light Italic
pl: Lekka kursywa

en: Lightbox Content
pl: Zawartość lightbox

en: Lightbox Photo Size
pl: Rozmiar zdjęcia lightbox

en: Line
pl: Linia

en: Line Color
pl: Kolor linii

en: Line Height
pl: Wysokość linii

en: Line Separator Style
pl: Styl separatora liniowego

en: Line Through
pl: Przekreślenie

en: Linear
pl: Liniowy

en: Link
pl: Łącze

en: Link Color
pl: Kolor linka

en: Link Hover Background Color
pl: Kolor tła linka po najechaniu myszką

en: Link Hover Color
pl: Kolor linka po najechaniu myszką

en: Link Padding
pl: Odstęp linku

en: Link Text
pl: Tekst linku

en: Link Type
pl: Rozdaj linka

en: Link Typography
pl: Typografia linku

en: Link URL
pl: URL linka

[ctx: Link text]
en: here
pl: tutaj

en: Link to Doc
pl: Link do dokumentu

[ctx: Link to learn more about premium Beaver Builder]
en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Link type applies to how the image should be linked on click. You can choose a specific URL, the individual photo or a separate page with the photo.
pl: Typ linka określ, jak będzie podlinkowany obraz. Możesz wybrać między podlinkowaniem konkretnego adresu URL, pojedynczego zdjęcia lub osobnej strony ze zdjęciem.

[ctx: Link type.]
en: None
pl: Brak

en: Links
pl: Linki

en: List
pl: Lista

en: List Background Color
pl: Kolor tła listy

en: List ID
pl: Identyfikator listy

en: List Icon
pl: Ikona listy

en: List Icon Placement
pl: Umiejscowienie ikony listy

en: List Item
pl: Element listy

en: List Item Content Tag
pl: Tag treści elementu listy

en: List Item Heading Tag
pl: Tag nagłówka elementu listy

en: List Item Padding
pl: Margines wewnętrzny elementu listy

en: List Item Tags
pl: Tagi elementu listy

en: List Items
pl: Elementy listy

en: List Padding
pl: Margines wewnętrzny listy

en: List Type
pl: Typ listy

en: Load More
pl: Załaduj więcej

en: Load More Button
pl: Przycisk Załaduj więcej

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: Locked
pl: Zablokowane

en: Logged In
pl: Zalogowano

en: Logged In User
pl: Zalogowany użytkownik

en: Logged Out
pl: Wylogowano

en: Logged Out User
pl: Wylogowany użytkownik

en: Logic
pl: Logika

en: Login
pl: Zaloguj

en: Login Button
pl: Przycisk logowania

en: Login Form
pl: Formularz logowania

en: Logo Image
pl: Obraz logo

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Logout Button
pl: Przycisk wylogowania

en: Loop
pl: Zapętlanie

[ctx: MailChimp list group.]
en: Groups
pl: Grupy

en: Mailjet API settings
pl: Ustawienia Mailjet API

en: Mailjet subscription failed. Email address = %1$s; List ID = %2$s.
pl: Subskrypcja Mailjet nie powiodła się. Adres email = %1$s; ID listy = %2$s.

en: Main Query
pl: Główne zapytanie

en: Make this saved row or module global?
pl: Czy uczynić ten wiersz lub moduł globalnym?

en: Manage Templates
pl: Zarządzaj szablonami

en: Map
pl: Mapa

en: Map title attribute for accessibility
pl: Atrybut tytułu mapy dla ułatwienia dostępu

en: Map title here
pl: Tytuł mapy

en: Margins
pl: Marginesy

en: Mautic Password
pl: Hasło Mautic

en: Mautic Username
pl: Nazwa użytkownika Mautic

en: Max Content Width
pl: Maksymalna szerokość treści

en: Max Width
pl: Maksymalna szerokość

en: Media Library
pl: Biblioteka mediów

en: Medium
pl: Średnio

en: Medium &amp; Small Devices Only
pl: Na urządzeniach średnich i małych

en: Medium Device Breakpoint
pl: Maksymalna szerokość średnich urządzeń

en: Medium Italic
pl: Średnie kursywa

en: Menu Alignment
pl: Wyrównanie menu

en: Menu Background Color
pl: Kolor tła menu

en: Menu Background Color (Mobile)
pl: Kolor tła menu (urządzenia mobilne)

en: Menu Button
pl: Przycisk menu

en: Menu Cart
pl: Menu koszyka

en: Menu Name
pl: Nazwa menu

en: Menu Order
pl: Kolejność w menu

en: Message
pl: Treść wiadomości

en: Message Sent!
pl: Wiadomość została wysłana!

en: Message failed. Please check the console for possible error message.
pl: Wiadomość nieudana. Proszę sprawdzić konsolę pod kątem ewentualnych błędów.

en: Message failed. Please try again.
pl: Wiadomość nie została wysłana. Proszę spróbować jeszcze raz.

[ctx: Message that displays when a panel tab has no view to display]
en: Sorry, no content was found!
pl: Niestety, nie znaleziono żadnych treści!

[ctx: Message that displays when there are no templates to display]
en: Sorry, no templates were found!
pl: Niestety, nie znaleziono szablonów!

en: Meta Key
pl: Klucz meta

en: Meta Value (Alphabetical)
pl: Wartość meta (alfabetyczna)

en: Meta Value (Numeric)
pl: Wartość meta (numeryczna)

en: Midpoint
pl: Punkt środkowy

en: Minimum Height
pl: Minimalna wysokość

en: Minute
pl: Minuta

en: Minutes
pl: Minut

en: Misc
pl: Różne

en: Missing header or wrong module type!
pl: Brak nagłówka lub niewłaściwy typ modułu!

en: Mobile Colors
pl: Kolory na mobile

en: Mobile Photo
pl: Zdjęcie na urządzeniach mobilnych

en: Module
pl: Moduł

en: Module Saved!
pl: Moduł został zapisany!

[ctx: Module name]
en: %s Added
pl: Dodano %s

[ctx: Module name]
en: %s Deleted
pl: Usunięto %s

[ctx: Module name]
en: %s Duplicated
pl: Duplikowano %s

[ctx: Module name]
en: %s Edited
pl: Edytowano %s

[ctx: Module name]
en: %s Moved
pl: Przeniesiono %s

[ctx: Module settings form tab. Display on mobile devices.]
en: Mobile
pl: Urządzenia mobilne

en: Modules
pl: Moduły

en: Modules Used
pl: Użyte moduły

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: More
pl: Więcej

en: More Link
pl: Czytaj więcej

en: More Link Text
pl: Tekst linku Czytaj więcej

en: Move
pl: Przesuń

en: Move Column
pl: Przenieś kolumnę

en: Move Parent
pl: Przenieś nadrzędny

en: Move your mouse over rows, columns or modules to edit and interact with them.
pl: Przesuń kursor na wiersze, kolumny i moduły, aby je edytować i zmieniać.

en: Multiple Products
pl: Wiele produktów

en: My Account
pl: Moje konto

en: NOTE:
pl: WAŻNE:

en: NOTE: Not all custom post types may be supported.
pl: WAŻNE: Nie wszystkie nietyppowe rodzaje postów mogą być obsługiwane.

en: Name
pl: Imię

en: Name Field
pl: Pole na imię

en: Name Field Placeholder
pl: Pole zastępcze pola nazwy

en: Name Field Text
pl: Tekst pola nazwy

en: Nav Position
pl: Pozycja nawigacji

en: Nav Type
pl: Typ nawigacji

[ctx: Nav type.]
en: None
pl: Brak

en: Navigation Arrows
pl: Strzałki nawigacji

en: Navigational arrows allow the visitor to freely move through the images in your slideshow. These are larger arrows that overlay your slideshow images and are separate from the control bar navigational arrows.
pl: Strzałki pozwalają internaucie łatwo przemieszczać się między wyświetlanymi zdjęciami. Te strzałki będą znajdowały się na zdjęciach, z ich prawej i lewej strony.

en: Need Some Help?
pl: Potrzebujesz pomocy?

en: Never
pl: Nigdy

en: New Column
pl: Nowa kolumna

en: New Row
pl: Nowy wiersz

en: New Window
pl: W nowym oknie

en: Next
pl: Następny

en: Next testimonial.
pl: Następne referencje.

en: No
pl: Nie

en: No Clip
pl: Brak klipu

en: No Columns Found
pl: Nie znaleziono kolumn

en: No Follow
pl: No follow

en: No Group
pl: Brak grupy

en: No Layout Templates Found
pl: Nie znaleziono szablonów układu

en: No Menus Found.
pl: Nie znaleziono żadnego menu.

en: No Modules Found
pl: Nie znaleziono modułów

en: No Notifications.
pl: Brak powiadomień.

en: No Photo
pl: Brak zdjęcia

en: No Results Message
pl: Wiadomość o braku wyników

en: No Revisions Found
pl: Nie znaleziono żadnych wersji

en: No Rows Found
pl: Nie znaleziono wierszy

en: No Thanks
pl: Nie, dzięki

en: No Themer Layouts Found
pl: Nie znaleziono układów Themer

[ctx: No content panel search results found]
en: No Results Found
pl: Nie znaleziono wyników

en: No license info found.
pl: Nie znaleziono informacji o licencji.

en: No new changes to save
pl: Brak nowych zmian do zapisania

en: No results found.
pl: Nie znaleziono.

en: No saved columns found.
pl: Nie znaleziono zapisanych kolumn.

en: No saved modules found.
pl: Nie znaleziono zapisanych modułów.

en: No saved rows found.
pl: Nie znaleziono zapisanych wierszy.

en: No settings selected.
pl: Nie wybrano żadnych ustawień.

en: No, Thank You
pl: Nie, dziękuję

en: None
pl: Brak

en: None (No Separator)
pl: Brak (bez separatora)

en: None Selected
pl: Brak zaznaczenia

en: Normal
pl: Normalna

en: Normal Italic
pl: Normalna kursywa

en: Not Active!
pl: Nieaktywne!

en: Not valid Themer layout.
pl: Nieprawidłowy układ Themer.

en: Note: Please read the following info on email deliverability for this module.
pl: Uwaga: Proszę przeczytać następujące informacje na temat dostarczania wiadomości e-mail dla tego modułu.

en: Nothing new to publish
pl: Nic nowego do opublikowania

en: Nothing will display if left empty.
pl: Nic się nie wyświetli jeśli pozostawione puste.

en: Notification Subject
pl: Temat powiadomienia

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Now that you know the basics, you're ready to start building! If at any time you need help, click the help icon in the upper right corner to access the help menu. Happy building!
pl: Teraz, gdy znasz już podstawy, możesz zacząć budować swoją stronę. Jeśli będziesz potrzebować porad, kliknij na ikonę pomocy w prawym górnym rogu ekranu. Miłego budowania!

en: Number Background Color
pl: Kolor tła liczby

en: Number Border Radius
pl: Promień krawędzi liczby

en: Number Color
pl: Kolor liczby

en: Number Counter
pl: Licznik

en: Number Position
pl: Pozycja liczby

en: Number Prefix
pl: Przedrostek liczby

en: Number Spacing
pl: Odstępny liczby

en: Number Suffix
pl: Przyrostek liczby

en: Number Type
pl: Typ liczby

en: Number Typography
pl: Czcionka liczby

en: Number of Posts
pl: Ilość postów

en: Number of Posts to Move
pl: Liczba wpisów do przeniesienia

en: Number of Products
pl: Liczba produktów

en: Number of seconds to complete the animation.
pl: Ilość sekund do końca animacji.

en: Numbers
pl: Liczby

en: Numbers + Circles
pl: Liczby + koła

en: Numbers and Text
pl: Liczby i tekst

en: Numeric
pl: Liczbowy

en: Numeric With Leading Zeros
pl: Numeryczna z zerami na początku

en: Oblique
pl: Ukośnik

en: Ok, got it!
pl: Ok, rozumiem!

en: On Hover
pl: Po najehcniu myszką

en: Once you're finished, click the Done button to publish your changes, save a draft or revert back to the last published state.
pl: Gdy skończysz pracę nad tą stroną, kliknij przycisk Gotowe aby opublikować zmiany, zapisać wersję roboczą lub wrócić do ostatnio opublikowanej wersji.

en: Only Numbers
pl: Tylko liczby

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Optional advanced feature to make use of Google’s v3 analytical capabilities.
pl: Opcjonalna zaawansowana funkcja umożliwiająca korzystanie z możliwości analitycznych Google v3.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for each post to improve accessibility and machine-readability.
pl: Opcjonalne. Wybierz odpowiedni element podziału treści HTML5, który będzie używany dla każdego wpisu, aby poprawić dostępność i możliwość odczytu maszynowego.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for this column to improve accessibility and machine-readability.
pl: Opcjonalne. Wybierz odpowiedni element podziału treści HTML5 do użycia w tej kolumnie, aby poprawić dostępność i możliwość odczytu maszynowego.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for this module to improve accessibility and machine-readability.
pl: Opcjonalne. Wybierz odpowiedni element podziału treści HTML5 do użycia w tym module, aby poprawić dostępność i możliwość odczytu maszynowego.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for this row to improve accessibility and machine-readability.
pl: Opcjonalne. Wybierz odpowiedni element podziału treści HTML5 do użycia w tym wierszu, aby poprawić dostępność i możliwość odczytu maszynowego.

en: Optional. Choose an appropriate Heading Tag for each Post Title.
pl: Opcjonalne. Wybierz odpowiedni tag nagłówka dla każdego tytułu posta.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this column.
pl: Opcjonalnie. Ustaw <a%s>możliwość</a> potrzebną do wyświetlania tej kolumny przez użytkowników.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this module.
pl: Opcjonalnie. Ustaw <a%s>możliwość</a> potrzebną do wyświetlania tego modułu przez użytkowników.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this row.
pl: Opcjonalnie. Ustaw <a%s>możliwość</a> potrzebną do wyświetlania tego wiersza przez użytkowników.

en: Order
pl: Kolejność

en: Order By
pl: Kolejność według

en: Order Tracking
pl: Śledzenie zamówienia

en: Ordered List (ol)
pl: Lista porządkowa (ol)

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Other
pl: Inne

en: Overlay
pl: Nałożenie

en: Overlay Background Color
pl: Kolor nałożonego tła

en: Overlay Color
pl: Kolor krycia

en: Overlay Colors
pl: Kolory nałożenia

en: Overlay Enabled
pl: Krycie włączone

en: Overlay Gradient
pl: Gradient nakładki

en: Overlay Hide
pl: Ukryj krycie

en: Overlay Hide Delay
pl: Po jakim czasie ukryć pasek?

en: Overlay Text Color
pl: Kolor tekstu nałożenia

en: Overlay Type
pl: Typ nakładki

en: Overline
pl: Nadkreślenie

en: Override Core Templates
pl: Nadpisz szablony dołaczone do kreatora

en: Override network settings?
pl: Nadpisać ustawienia sieci?

en: Overrides the Icon applied to the module settings.
pl: Zastępuje ikonę użytą w ustawieniach modułu.

en: PHP Version
pl: Wersja PHP

en: Padding
pl: Odstęp wewnętrzny (padding)

en: Pages &rarr; Add New
pl: Strony &rarr; Dodaj nowy

en: Pagination
pl: Paginacja

en: Pagination Style
pl: Styl paginacji

[ctx: Pagination style.]
en: None
pl: Brak

en: Parent Category ID
pl: ID kategorii nadrzędnej

en: Parent Settings
pl: Ustawienia nadrzędne

en: Password
pl: Hasło

en: Password Field Text
pl: Tekst pola hasła

en: Password associated with the username. Make this a Long Passphrase.
pl: Hasło powiązane z nazwą użytkownika. Ustaw tę wartość jako długie hasło.

en: Paste color here...
pl: Wklej tutaj kolor...

en: Pause On Hover
pl: Zatrzymaj po najechaniu myszką

en: Percent
pl: Procentowy

en: Phone
pl: Numer telefonu

en: Phone Field
pl: Pole na numer telefonu

en: Phone Field Placeholder
pl: Pole zastępcze pola numeru telefonu

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Photo Border
pl: Obramowanie zdjęcia

en: Photo Count
pl: Liczba zdjęć

[ctx: Photo Crop.]
en: None
pl: Brak

en: Photo File
pl: Plik zdjęcia

en: Photo Link
pl: Link zdjęcia

en: Photo Page
pl: Strona zdjęcia

en: Photo Selected
pl: Zaznaczone zdjęcie

en: Photo Size
pl: Rozmiar zdjęcia

en: Photo Source
pl: Źródło zdjęcia

en: Photo Spacing
pl: Odstępy

en: Photo Style
pl: Styl zdjęć

en: Photo URL
pl: URL zdjęcia

[ctx: Photo size.]
en: Large
pl: Duże

[ctx: Photo size.]
en: Medium
pl: Średnie

[ctx: Photo size.]
en: Small
pl: Małe

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: Photos Selected
pl: Zaznaczone zdjęcia

en: Pick a font...
pl: Wybierz czcionkę...

en: Pinterest Button
pl: Przycisk Pinteresta

en: Placeholder Text
pl: Tekst zastępczy

en: Play Button
pl: Przycisk odtwarzania

en: Play/Pause
pl: Odtwórz/Zatrzymaj

en: Playback
pl: Odtwarzanie

en: Please Wait...
pl: Proszę czekać...

en: Please check the captcha to verify you are not a robot.
pl: Proszę sprawdzić captcha w celu zweryfikowania, że nie jesteś robotem.

en: Please connect an account before saving.
pl: Połącz konto przed zapisaniem.

en: Please enter a color first.
pl: Najpierw wprowadź kolor.

en: Please enter a message.
pl: Proszę wpisać treść wiadomości.

en: Please enter a subject.
pl: Proszę wpisać temat.

en: Please enter a valid email address.
pl: Podaj poprawny adres e-mail.

en: Please enter a valid email.
pl: Proszę wpisać poprawny e-mail.

en: Please enter a valid license key to enable automatic updates.
pl: Wprowadź poprawny klucz licencyjny aby włączyć automatyczne aktualizacje.

en: Please enter a valid license key to enable automatic updates. %s
pl: Wprowadź poprawny klucz licencyjny aby włączyć automatyczne aktualizacje. %s

en: Please enter a valid phone number.
pl: Proszę wpisać poprawny numer telefonu.

en: Please enter at least one tag before saving.
pl: Przed zapisaniem wprowadź co najmniej jeden znacznik.

en: Please enter your name.
pl: Proszę wpisać imię.

en: Please enter your password.
pl: Proszę wpisać swoje hasło.

en: Please enter your username/email.
pl: Proszę wpisać swoją nazwę użytkownika/email.

en: Please register this website with AWeber to get your Authorization Code. <a%s>Register Now</a>
pl: Zarejestuj tę stronę w serwisie AWeber, aby otrzymać kod autoryzacyjny (Authorization Code). <a%s>Zarejestruj się teraz</a>

en: Please select a list before saving.
pl: Wybierz listę przed zapisaniem.

en: Please select an account before saving.
pl: Zaznacz konto przed zapisaniem.

en: Please select either a background layout or content layout before submitting.
pl: Zaznacz układ treści lub układ tła.

en: Please specify a poster image if Video Lightbox is enabled.
pl: Określ obraz posteraz jeśli włączony jest lightbox dla wideo.

en: Please subscribe to enable automatic updates for this plugin.
pl: Zpisz się na automatyczne aktualizacje pluginu.

en: Please subscribe to enable automatic updates for this plugin. %s
pl: Zasubskrybuj aby włączyć automatyczne aktualizacje dla tej wtyczki. %s

en: Please type "uninstall" in the box below to confirm that you really want to uninstall the page builder and all of its data.
pl: Wpisz w polę poniżej słowo "uninstall" aby potwierdzić, że naprawdę chcesz odinstalować kreatora stron i wszystkie jego dane.

en: Plugin Branding
pl: Branding wtyczki

en: Plugin Icon URL
pl: Ikona URL wtyczki

en: Plugin Name
pl: Nazwa wtyczki

[ctx: Plugin action link label.]
en: Change Log
pl: Dziennik zmian

[ctx: Plugin action link label.]
en: Upgrade
pl: Aktualizuj

[ctx: Plugin setup page: Delete icon set.]
en: Delete
pl: Usuń

[ctx: Plugin setup page: Modules.]
en: All
pl: Wszystkie

en: Plugins Count
pl: Liczba wtyczek

en: Plugins Page
pl: Strona wtyczek

en: Plus sign
pl: Znak dodatni

en: Popularity
pl: wg popularności

en: Portrait
pl: Portret

en: Position
pl: Pozycja

en: Post Alignment
pl: Wyrównanie posta

en: Post Background Color
pl: Kolor tła posta

en: Post Content
pl: Treść posta

en: Post Hover Transition
pl: Efekt po najechaniu myszką na post

en: Post Icon
pl: Wybierz ikonę

en: Post Icon Color
pl: Kolor ikony postu

en: Post Icon Position
pl: Pozycja ikony postu

en: Post Icon Size
pl: Rozmir ikony

en: Post Info
pl: Informacje o poście

en: Post Info Color
pl: Kolor informacji o poście

en: Post Info Typography
pl: Typografia informacji o poście

en: Post Max Width
pl: Maksymalna szerokość posta

en: Post Padding
pl: Dopełnienie posta

en: Post Spacing
pl: Odstępy posta

en: Post Terms
pl: Warunki wpisu

en: Post Title
pl: Tytuł posta

en: Post Type
pl: Typ postu

en: Post Types
pl: Rodzje wpisu

en: Post Width
pl: Szerokość postów

en: Post was not valid Themer layout.
pl: Wpis nie był prawidłowym układem Themer.

en: Posted in
pl: Opublikowano w

en: Poster Image must be specified for the Lightbox to work.
pl: Obraz postera musi być określony aby lightbox zadziałał.

en: Posts
pl: Posty

en: Posts Carousel
pl: Karuzela postów

en: Posts Element
pl: Element wpisów

en: Posts Element Class
pl: Klasa elementów wpisów

en: Posts Element Class for UL
pl: Klasa elementów wpisów dla UL

en: Posts Per Page
pl: Ilość postów na stronie

en: Posts Slider
pl: Slider postów

en: Posts Title Tag
pl: Tag tytułu posta

en: Premium Features
pl: Funkcje premium

en: Prerelease Documentation
pl: Dokumentacja wersji przedpremierowej

en: Prerelease Updates
pl: Aktualizacje przed-wydaniowe

en: Preview Layout
pl: Podgląd układu

en: Preview and responsive editing will use these values when enabled.
pl: Podgląd oraz edycja responsywna będą używać tych wartości po uruchomieniu.

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Previous testimonial.
pl: Poprzednie referencje.

en: Price
pl: Cena

en: Price Box
pl: Boks cenowy

en: Price Features
pl: Cechy ceny

en: Price Option 2
pl: Opcja 2 ceny

en: Price Style
pl: Styl ceny

[ctx: Price features displayed in pricing box.]
en: Features
pl: Cechy/funkcjonalności oferty

en: Pricing Box
pl: Boks

en: Pricing Boxes
pl: Boksy

en: Pricing Options
pl: Opcje cen

en: Pricing Table
pl: Tabela z cenami

en: Pro Icons
pl: Ikony Pro

en: Product Category
pl: Kategoria produktu

en: Product Category IDs to include
pl: Identyfikatory kategorii produktów do uwzględnienia

en: Product Category Sort Direction
pl: Kierunek sortowania kategorii produktu

en: Product ID
pl: ID produktu

en: Product IDs
pl: ID produktów

en: Product Page
pl: Strona produktu

en: Products IDs
pl: ID produktów

en: Products Source
pl: Źródło produktów

en: Products per page
pl: Produkty na stronę

en: Profile ID
pl: Identyfikator profilu

en: Publish
pl: Opublikuj

en: Publish Changes
pl: Opublikuj zmiany

en: Publish Layout
pl: Opublikuj układ

en: Publish Your Changes
pl: Opublikuj zmiany

en: Publish changes and exit
pl: Opublikuj zmiany i wyjdź

en: Publishing Changes
pl: Publikowanie zmian

en: Pull images from the WordPress media library or a gallery on your SmugMug site by inserting the RSS feed URL from SmugMug. The RSS feed URL can be accessed by using the get a link function in your SmugMug gallery.
pl: Pobierz zdjęcia z wordpressowej Biblioteki Mediów lub swojej strony SmugMug wstawiając URL kanału RSS. Adres URL kanału RSS znajdziesz używając funkcji Get a link w swojej galerii SmugMug.

en: Radial
pl: Okrągły

en: Radius
pl: Promień

en: Random
pl: Losowo

en: Random Bars
pl: Losowe pasy

en: Random Boxes
pl: Losowe boksy

en: Randomize Photos
pl: Wyświetlaj zdjęcia losowo

en: Rating
pl: wg oceny

en: Read More
pl: Czytaj więcej

en: Ready to find out more?
pl: Gotowy dowiedzieć się więcej?

en: Ready to start building? Add a new page and jump into Beaver Builder by clicking the Launch Beaver Builder button shown on the image.
pl: Czy chcesz teraz rozpocząć tworzenie strony? Dodaj nową stronę i przejdź do wtyczki Kreator Stron, klikając widoczną na obrazku kartę Kreator Stron.

en: Rebuilt the theme cache
pl: Odbudowano pamięć podręczną motywu

en: Recent Products
pl: Nanjowsze produkty

en: Recently used icons
pl: Ostatnio użyte ikony

en: Rectangle
pl: Prostokąt

en: Redirect
pl: Przekieruj na stronę

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: Redirect to search page
pl: Przekieruj do strony wyszukiwania

en: Register keys for your website at the <a%1$s>Google Admin Console</a>. You need a different key pair for each reCAPTCHA validation type. <br /><br /><a%2$s>More info about v3 reCAPTCHA.</a>
pl: Zarejestruj klucze dla swojej witryny w <a%1$s>Google Admin Console</a>. Potrzebujesz innej pary kluczy dla każdego typu sprawdzania poprawności reCAPTCHA. <br /><br /><a%2$s>Więcej informacji o v3 reCAPTCHA.</a>

en: Regular
pl: Zwykły

en: Remember me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove Account
pl: Usuń konto

en: Remove Video
pl: Usuń wideo

en: Render a Countdown module.
pl: Włącz moduł odliczania.

en: Render a WordPress audio shortcode.
pl: Renderuj kod audio WordPress.

en: Render a WordPress or embedable video.
pl: Wstaw wideo z biblioteki lub z zewnętrznego serwisu.

en: Renders a WordPress menu.
pl: Pobiera menu z panelu.

en: Renders a series of call to action buttons.
pl: Tworzy serię przycisków akcji.

en: Renders an animated number counter.
pl: Wyświetla animowany licznik.

en: Repeat
pl: Powtarzanie tła (Repeat)

en: Replace
pl: Zamień

en: Replace Existing Layout
pl: Nadpisz nowy układ

en: Replace Video
pl: Podmień wideo

en: Reset Column Widths
pl: Resetuj szerokości kolumn

en: Reset Row Width
pl: Zresetuj szerokość wiersza

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Responsive Breakpoint
pl: Responsywny punkt przerwania

en: Responsive Dropdowns
pl: Responsywna lista rozwijana

en: Responsive Editing
pl: Responsywna edycja

en: Responsive Layout
pl: Układ responsywny

en: Responsive Style
pl: Responsywny styl

en: Responsive Toggle
pl: Przełącznik

en: Results
pl: Wyniki

en: Reversed
pl: Odwrócone

en: Revision Restored
pl: Wersja przywrócona

en: Revisions
pl: Starsze wersje

en: Revisions are disabled for this site. Please contact your host if you aren't sure how to enable revisions.
pl: Wersje są wyłączone dla tej witryny. Skontaktuj się z dostawcą usług, jeśli nie wiesz, jak włączyć historię edycji.

en: Ribbon
pl: Wstążka

en: Ribbon Background Color
pl: Kolor tła wstążki

en: Ribbon Position
pl: Pozycja wstążki

en: Ribbon Style
pl: Styl wstążki

en: Ribbon Text
pl: Tekst wstążki

en: Ribbon Text Color
pl: Kolor tekstu wstążki

en: Right
pl: Prawy

en: Right Bottom
pl: Prawa Dół

en: Right Center
pl: Prawa Środek

en: Right Content
pl: Zawartość po prawej

en: Right Sidebar
pl: Prawa kolumna boczna

en: Right To Left
pl: Od prawej do lewej

en: Right Top
pl: Prawa Góra

en: Right of Content
pl: Po prawej od treści

en: Right of Heading
pl: Po proawej stronie nagłówka

en: Right of Text and Heading
pl: Po prawej stronie tekstu i nagłówka

en: Roman Numerals (Lower)
pl: Liczby rzymskie (małe)

en: Roman Numerals (Upper)
pl: Liczby rzymskie (duże)

en: Rotate
pl: Obrót

en: Rounded
pl: Zaokrąglony

en: Row
pl: Wiersz

en: Row Actions
pl: Działania wiersza

en: Row Added
pl: Wiersz dodany

en: Row Deleted
pl: Wiersz usunięty

en: Row Duplicated
pl: Wiersz duplikowany

en: Row Edited
pl: Wiersz edytowany

en: Row Moved
pl: Wiersz przeniesiony

en: Row Resized
pl: Rozmiar wiersza zmieniony

en: Row Saved!
pl: Wiersz został zapisany!

en: Row Settings
pl: Ustawienia wiersza

en: Row Template Added
pl: Szablon wiersza dodany

en: Rows
pl: Wiersze

en: Sale Products
pl: Produkty z wyprzedaży

en: Save
pl: Zapisz

en: Save As...
pl: Zapisz jako...

en: Save Branding
pl: Zapisz branding

en: Save Cache Clearing Tool Settings
pl: Zapisz ustawienia narzędzia do czyszczenia pamięci podręcznej

en: Save Changes and Exit
pl: Zapisz zmiany i wyjdź

en: Save Column
pl: Zapisz kolumnę

en: Save Core Template
pl: Zapisz szablon kreatora

en: Save Draft
pl: Zapisz szkic

en: Save Help Button Settings
pl: Zapisz ustawienia przycisku pomocy

en: Save Icon Settings
pl: Zapisz ustawienia ikon

en: Save License Key
pl: Zapisz klucz licencji

en: Save Module
pl: Zapisz moduł

en: Save Module Settings
pl: Zapisz ustawienia modułów

en: Save New Template
pl: Zapisz nowy szablon

en: Save Post Types
pl: Zapisz typy postów

en: Save Prerelease Settings
pl: Zapisz ustawienia (przedpremierowe)

en: Save Row
pl: Zapisz wiersz

en: Save Template
pl: Zapisz szablon

en: Save Template Settings
pl: Zapisz ustawienia szablonów

en: Save User Access Settings
pl: Zapisz ustawienia dostępu użytkownika

en: Save With Errors
pl: Zapisz z błędami

en: Save the current layout as a template that can be reused under <strong>Templates &rarr; Saved Templates</strong>.
pl: Zapisz bieżący układ jako szablon, który może być ponownie użyty w ramach listy <strong>Szablony &rarr; Zapisane szablony</strong>.

en: Save, export, and reuse full-page layouts, rows, and modules.
pl: Zapisywanie, eksportowanie i ponowne używanie układów na całą stronę, wierszy i modułów.

en: Saved
pl: Zapisano

en: Saved Columns
pl: Zapisane kolumny

en: Saved Module
pl: Zapisany moduł

en: Saved Modules
pl: Zapisane moduły

en: Saved Row
pl: Zapisany wiersz

en: Saved Rows
pl: Zapisane wiersze

en: Saved Templates
pl: Zapisane szablony

en: Saving...
pl: Zapisywanie...

en: Scale
pl: Skala

en: Scale Down
pl: Pomniejszenie

en: Scale Up
pl: Powiększenie

en: Scale X
pl: Skala X

en: Screen Reader Text
pl: Tekst dla czytników ekranów

en: Scroll
pl: Scroll (Przewijanie)

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Icons
pl: Szukaj ikon

en: Search Menu
pl: Menu szukania

en: Search Modules
pl: Szukaj modułów

en: Search...
pl: Szukaj...

en: Second
pl: Sekunda

en: Seconds
pl: Sekund

en: Secret Key
pl: Sekretny klucz

en: See our Knowledge Base for more info.
pl: Zobacz naszą bazę wiedzy, aby uzyskać więcej informacji.

en: See the %s for more information.
pl: Przejdź do %s by otrzymać więcej informacji.

en: Select
pl: Zaznacz

en: Select A Preset
pl: Wybierz ustawienia wstępne

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Select Audio
pl: Wybierz pliki audio

en: Select File
pl: Zaznacz plik

en: Select Icon
pl: Wybierz ikonę

en: Select Photo
pl: Zaznacz zdjęcie

en: Select Photos
pl: Zaznacz zdjęcia

en: Select Video
pl: Zaznacz wideo

en: Select a WordPress menu that you created in the admin under Appearance > Menus.
pl: Wybierz menu z panelu zarządzania, które stworzyłeś w panelu zarządzania w sekcji Wygląd > Menu.

en: Select a city
pl: Wybierz miejscowość

[ctx: Select a form a ActiveCampaign.]
en: Form
pl: Formularz

en: Select an icon for the Ordered List (ol).
pl: Wybierz ikonę dla listy porządkowej (ol).

en: Select an icon for the Unordered List (ul).
pl: Wybierz ikonę dla listy punktowanej (ul).

[ctx: Select the list type.]
en: Type
pl: Typ

en: Select the post types you would like the builder to work with.
pl: Zaznacz typy postów, na których kreator ma być włączony.

en: Select...
pl: Zaznacz...

en: Selected
pl: Zaznaczone

en: Selection Order
pl: Kolejność wyboru

en: Semi-Bold
pl: Półpogrubiona

en: Semi-Bold Italic
pl: Półpogrubiona kursywa

en: Send
pl: Wyślij wiadomość

en: Send To Email
pl: Wysyłaj e-maile na adres

en: Send Usage Data
pl: Wyślij dane użytkowania

en: Sent!
pl: Wysłano!

en: Separator Color
pl: Kolor separatora

en: Separator Line Color
pl: Kolor linii separatora

en: Separator Size
pl: Rozmiar separatora

en: Separator Type
pl: Typ separatora

en: Separators
pl: Separatory

en: Server Type
pl: Typ serwera

en: Service
pl: Usługa

en: Setting this to yes will make all of the columns in this group the same height regardless of how much content is in each of them.
pl: Wybranie ustawienia Tak spowoduje, że wszystkie kolumny w grupie będą miały tę samą wysokość bez względu na znajdującą się w nich zawartość.

en: Settings could not be saved.
pl: Ustawienia nie mogły zostać zapisane.

en: Settings updated!
pl: Ustawienia zostały zaktualizowane!

en: Shadow
pl: Cień

en: Shape
pl: Kształt

en: Shape Container
pl: Pojemnik kształtu

en: Shared Styles
pl: Współdzielone style

en: ShortCode
pl: Shortcode

en: Show
pl: Pokaż

en: Show All Categories
pl: Pokaż wszystkie kategorie

en: Show Arrows
pl: Pokaż strzałki

en: Show Artist Name
pl: Pokaż nazwę wykonawcy

en: Show Both
pl: Pokaż oba

en: Show Caption
pl: Pokaż etykietę

en: Show Captions
pl: Pokazuj etykiety

en: Show Dots
pl: Pokaż kropki

en: Show Facebook
pl: Pokaż Facebooka

en: Show Featured Image?
pl: Pokazać obrazek wyróżniający?

en: Show Forget Password Link
pl: Pokaż link zapomnienia hasła

en: Show Google+
pl: Pokaż Google+

en: Show Labels Only
pl: Pokaż tylko etykiety

en: Show List Separator
pl: Pokaż separator listy

en: Show Logout Button
pl: Pokaż przycisk wylogowania

en: Show Message
pl: Pokaż komunikat

en: Show Placeholders Only
pl: Pokaż tylko teksty zastępcze

en: Show Play/Pause
pl: Pokaż Start/Stop

en: Show Playlist
pl: Pokaż listę odtwarzania

en: Show Remember Login
pl: Pokaż 'Zapamiętaj mnie'

en: Show Ribbon
pl: Pokaż wstążkę

en: Show Saved Column Categories?
pl: Pokazać kategorie zapisanych kolumn?

en: Show Saved Module Categories?
pl: Pokazać zapisane kategorie modułów?

en: Show Saved Row Categories?
pl: Pokazać zapisane kategorie wierszy?

en: Show Search
pl: Pokaż wyszukiwarkę

en: Show Separators
pl: Pokaż separatory

en: Show Thumbnail
pl: Pokaż miniaturę

en: Show Time Separators
pl: Pokaż separatory czasu

en: Show Track Numbers
pl: Pokaż numery utworów

en: Show Twitter
pl: Pokaż Twittera

en: Show Video on Lightbox
pl: Pokaż wideo w wyskakującym oknie.

en: Show labels/placeholders
pl: Pokaż etykiety/teksty zastępcze.

en: Show on Checkout
pl: Pokaż na stronie zamówienia

en: Show only featured products?
pl: Pokazywać tylko wyróżnione produkty?

en: Show only on-sale products?
pl: Pokazywać tylko produkty na wyprzedaży?

en: Show only recent products?
pl: Pokazywać tylko najnowsze produkty?

en: Show saved row, column and module categories as sections in the page builder sidebar. A new section will be created for category.
pl: Pokaż zapisane kategorie wierszy oraz modułów jako sekcje w pasku bocznym Kreatora Stron. Dla kategorii zostanie utworzona nowa sekcja.

en: Show title attribute on mouse hover
pl: Pokaż atrybut tytułu po najechaniu kursorem

en: Shows the search form if no posts are found.
pl: Wyświetla wyszukiwarkę, jeśli nie znaleziono żadnych postów.

en: Shuffle
pl: Przetasowanie

en: Sidebar
pl: Kolumna boczna (sidebar)

en: Single Product
pl: Pojedynczy produkt

en: Site Key
pl: Klucz witryny

en: Size
pl: Rozmiar

en: Skew X
pl: Przechylenie X

en: Skew Y
pl: Przechylenie Y

en: Skin Color
pl: Kolor skórki

en: Skip this many posts that match the specified criteria.
pl: Wpisz liczbę postów, które chcesz pominąć.

en: Slanted Edge
pl: Pochylona krawędź

en: Slide
pl: Slajd

en: Slide Down
pl: Wjazd w dół

en: Slide Horizontal
pl: Przesuwanie poziome

en: Slide Label
pl: Nazwa slajdu

en: Slide Settings
pl: Ustawienia slajdu

en: Slide Up
pl: Wjazd w górę

en: Slide Vertical
pl: Przesuwanie pionowe

en: Slider Controls
pl: Kontrolki

en: Slides
pl: Slajdy

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

[ctx: Slideshow transition type.]
en: None
pl: Brak

[ctx: Slideshow transition.]
en: None
pl: Brak

en: Slow
pl: Wolno

en: Small
pl: Mały

en: Small Caps
pl: Małe nakładki

en: Small Device Breakpoint
pl: Maksymalna szerokość małych urządzeń

en: Small Devices Only
pl: Tylko na małych urządzeniach

en: Social
pl: Społecznościowe

en: Social Button
pl: Przycisk portali społecznościowych

en: Social Buttons
pl: Przyciski portali społecznościowych

en: Solid
pl: Ciągły

en: Some bad characters were found in the xml file
pl: Znaleziono kilka nieodpowiednich znaków w pliku xml

en: Some hosts use a proxy cache like Varnish or Litespeed. The following setting attempts to invalidate the cache using a remote request. If you are unsure what this does, leave it disabled.
pl: Niektóre hosty używają pamięci podręcznej proxy, takiej jak Varnish lub Litespeed. Poniższe ustawienie ma na celu unieważnienie pamięci podręcznej za pomocą zdalnego żądania. Jeśli nie masz pewności, co to robi, zostaw to wyłączone.

en: Something went wrong. Please check your entries and try again.
pl: Coś poszło nie tak. Sprawdź, czy wypełniłeś poprawnie pola i spróbuj ponownie.

en: Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.
pl: Przepraszamy, nie udało się znaleźć żadnych postów. Spróbuj wpisać inną frazę.

en: Sort By
pl: Sorduj według

en: Sort Direction
pl: Kierunek sortownia

en: Sort Product Category By
pl: Sortuj kategorię produktów wg

[ctx: Sort by.]
en: Default
pl: Domyślne

[ctx: Sort by.]
en: Name
pl: Nazwa

en: Source
pl: Źródło

en: Spacing
pl: Odstępy

en: Speed
pl: Szybkość

[ctx: Speed.]
en: Medium
pl: Średnio

en: Spots
pl: Kropki

en: Spread
pl: Rozszerzanie

en: Square
pl: Kwadrat

en: Square ( &#9632; )
pl: Kwadrat ( &#9632; )

en: Stacked
pl: Przycisk pod tekstem

en: Stacked Layout
pl: Układ warstwowy

en: Stacking Order
pl: Kolejność stosu

en: Standard
pl: Standardowy

en: Standard Modules
pl: Standardowe moduły

en: Start shopping
pl: Zacznij zakupy

en: Start typing...
pl: Zacznij pisać...

en: Status must be either draft or publish
pl: Status musi być szkicem lub opublikowany

en: Sticky on Scroll
pl: Przyklejony przy scrollowaniu

en: Straight
pl: Prosty

en: Structure
pl: Struktura

en: Style
pl: Styl

en: Style &amp Spacing
pl: Styl i odstępy

en: Subject
pl: Temat

en: Subject Field
pl: Pole na temat

en: Subject Field Placeholder
pl: Pole zastępcze pola tematu

en: Submenu Icon
pl: Ikona podmenu

en: Submenu Icon click
pl: Ikona kliknięcia podmenu

en: Submit changes for review and exit
pl: Prześlij zmiany do sprawdzenia i wyjdź

en: Submit for Review
pl: Wyślij do sprawdzenia

en: Subscribe Form
pl: Zapis na newsletter/listę e-mailową

en: Subscribe Form Signup
pl: Zapis na newsletter/listę e-mailową

en: Subscribe Now
pl: Zamów teraz

en: Subscribe!
pl: Zapisz się!

en: Subscription has been updated. Please check your email for further instructions.
pl: Subskrypcja została zaktualizowana. Sprawdź pocztę e-mail, aby uzyskać dalsze instrukcje.

en: Success
pl: Udany zapis na listę

en: Success Action
pl: Akcja powodzenia

en: Success URL
pl: URL po wysłaniu

en: Sure, I'll help
pl: Jasne, pomogę

en: Switching to the native WordPress editor will disable your Beaver Builder layout until it is enabled again. Any edits made in the WordPress editor will not be converted to your Page Builder layout. Do you want to continue?
pl: Przełączenie na natywny edytor tekstu WordPress'a wyłączy układ Kreatora Stron do czasu aż ponownie go włączysz. Jakiekolwiek zmiany wprowadzone w edytorze WordPress'a nie zostaną przeniesione do układu Kreatora Stron. Czy chcesz kontynuować?

en: Tab(s) Status on Mobile
pl: Status zakładek na mobile

en: Tabs
pl: Karty

en: Take A Tour
pl: Przejdź do samouczka

en: Take a Tour
pl: Uruchom przewodnik po kreatorze

en: Target URL
pl: Cel

en: Technology
pl: Technologia

en: Template
pl: Szablon

en: Template Applied
pl: Szablon zastosowany

en: Template Data Exporter
pl: Eksporter danych szablonu

en: Template Exporter
pl: Eksporter szablonu

en: Template Saved!
pl: Szablon zapisany!

en: Template Settings
pl: Ustawienia szablonu

[ctx: Template name.]
en: Blank
pl: Pusty

[ctx: Template name.]
en: Name
pl: Nazwa

en: Templates
pl: Szablony

en: Terms Label
pl: Etykieta warunków (terms)

en: Terms Separator
pl: Separator warunków (terms)

en: Terms and Conditions Checkbox
pl: Checkbox warunków

en: Testimonial
pl: Opinia

en: Testimonials
pl: Referencje

en: Text
pl: Tekst

en: Text &amp; Photo
pl: Tekst i zdjęcie

en: Text &amp; Video
pl: Tekst i wideo

en: Text After Number
pl: Tekst po liczbie

en: Text Before Number
pl: Tekst przed liczbą

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Text Editor
pl: Edytor tekstu

en: Text Hover Color
pl: Kolor tekstu po najechaniu myszką

en: Text Padding
pl: Wewnętrzny margines (padding) tekstu

en: Text Shadow
pl: Cień tekstu

en: Text Spacing
pl: Odstępy tekstu

en: Text Typography
pl: Typografia tekstu

en: Text Width
pl: Szerokość tekstu

en: Text to appear above the number. Leave it empty for none.
pl: Tekst wyświetlany ponad liczbą. Pozostaw puste, aby nic nie wyświetlać.

en: Text to appear after the number. Leave it empty for none.
pl: Tekst wyświetlany po liczbie. Pozostaw puste, aby nic nie wyświetlać.

en: Thank you for choosing Beaver Builder and welcome to the colony! Find some helpful information below. Also, to the left are the Page Builder settings options.
pl: Dziękujemy za wybranie wtyczki Kreator Stron i witamy w społeczności! Poniżej znajdują się przydatne informacje. Po lewej znajdują się też ustawienia Kreatora stron.

en: Thank you!
pl: Dziękujemy!

en: Thanks for subscribing! Please check your email for further instructions.
pl: Dziękujemy za zapisanie się! Sprawdź swoją skrzynkę e-mail, gdzie znajdziesz dalsze instrukcje.

en: Thanks for your message! We’ll be in touch soon.
pl: Dziękujemy za wiadomość! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to tylko możliwe.

en: The <strong>Beaver Builder</strong> plugin requires WordPress version 4.6 or greater. Please update WordPress before activating the plugin.
pl: <strong>Kreator Stron</strong> wymaga Wordpressa w wersji 4.6 lub wyższej. Zaktualizuj Wordpressa przed aktywowaniem wtyczki.

en: The Beaver Builder Booster plugin is not compatible with your host.
pl: Wtyczka Kreator Stron Booster nie jest zgodna z Twoim hostem.

en: The ID of the list you would like users to subscribe to. The ID of a list can be found under "View all lists" in the section named ID.
pl: Identyfikator listy, którą mają zasubskrybować użytkownicy. Identyfikator listy znajduje się w obszarze „Wyświetl wszystkie listy” w sekcji Identyfikator.

en: The Target URL field correlates to the page you would like your social icons to interface with. For example, if you show Facebook, the user will "Like" whatever you put in this field.
pl: W polu Cel wpisz, która strona ma być powiązana z przyciskami społecznościowymi. Jeśli np. użytkownik kliknie Lubię to, która strona ma zostać polubiona?

en: The Templates admin menu has been renamed to Builder and split into useful sections for working with templates, rows and modules.
pl: Menu "Szablony"  zostało przemianowane na "Kreator" i podzielone na użyteczne sekcje ułatwiające pracę z szablonami, wierszami i modułami.

en: The Tools button lets you save a template, duplicate a layout, edit the settings for a layout or edit the global settings.
pl: Przycisk Narzędzia umożliwia zapisanie szablonu, utworzenie duplikatu układu, edycję ustawień układu oraz edycję ustawień globalnych.

en: The URL where your Mautic application is installed (e.g. http://mautic.mywebsite.com).
pl: Adres URL, pod którym jest zainstalowana aplikacja Mautic (na przykład http://mautic.mojawitryna.pl).

en: The URL where your Sendy application is installed (e.g. http://mywebsite.com/sendy).
pl: Adres URL, pod którym jest zainstalowana aplikacja Sendy (na przykład http://mywebsite.com/sendy).

en: The alignment that will apply to all elements within the callout.
pl: To wyrównanie zostanie ustawione do wszystkich elementów w obrębie wyróżnienia.

en: The browser width at which the layout will adjust for medium devices such as tablets.
pl: Określ szerokość przeglądarki, od której układ strony dopasuje się do średnich urządzeń.

en: The browser width at which the layout will adjust for small devices such as phones.
pl: Określ szerokość przeglądarki, od której układ strony dopasuje się do małych urządzeń.

en: The builder does not delete the post meta <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> and <code>_fl_builder_enabled</code> in case you want to reinstall it later. If you do, the builder will rebuild all of its data using those meta values.
pl: Kreator nie usunie danych z pól meta: <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> and <code>_fl_builder_enabled</code> na wypadek, gdybyś chciał do zainstalować ponownie na tej stronie.

en: The caption pulls from whatever text you put in the caption area in the media manager for each image. The caption is also pulled directly from SmugMug if you have captions set in your gallery.
pl: Etykieta będzie pobrana z pola Etykieta, które znajdziesz w bibliotece mediów. Etykieta jest również pobierana bezpośrednio z serwisu SmugMug jeśli w swojej glerii masz wpisane etykiety.

en: The color applies to the overlay behind text over the background selections.
pl: Kolor odnosi się do koloru tła pod tekstem.

en: The contact form will send to this e-mail. Defaults to the admin email.
pl: Wiadomości przesyłane za pomocą formularza kontaktowego przesyłane będą na ten mail. Domyślnie wiadomości przesyłane są na mail administratora.

en: The email address associated with your Mad Mimi account.
pl: Adres email powiązany z twoim kontem Mad Mimi.

en: The fastest way to find an answer to a question is to see if someone's already answered it!
pl: Najszybszym sposobem znalezienia odpowiedzi na pytanie jest sprawdzenie, czy ktoś już jej udzielił!

[ctx: The first %s stands for custom branded "Page Builder" name. The second %s stands for the post type name.]
en: %1$s is currently active for this %2$s.
pl: %1$s jest obecnie włączony dla: %2$s.

en: The following downloads are currently available for remote update with the subscription(s) associated with this license.
pl: Twoja licencja pozwala na zdalne zaktualizowanie poniższych elementów.

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (e.g. demo.ip-zone.com).
pl: Host wybrany podczas rejestrowania konta. Jeśli go nie pamiętasz, sprawdź powitalną wiadomość e-mail. Wprowadź adres bez początkowego elementu http:// (na przykład demo.ip-zone.com).

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (for example: demo.campayn.com).
pl: Host wybrany podczas rejestrowania konta. Jeśli go nie pamiętasz, sprawdź powitalną wiadomość e-mail. Wprowadź adres bez początkowego elementu http:// (na przykład: demo.campayn.com).

en: The inline logo will appear on the left or right side of odd menu items.
pl: Logo inline pokaże się po lewej lub prawej nieparzystych elementów menu.

en: The layout is currently being saved
pl: Układ jest obecnie zapisywany

en: The layout is saved
pl: Układ jest zapisany

en: The link applies to the entire module. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
pl: Ten link będzie przypisany do całego modułu. Jeśli wybierzesz typ Wezwanie do działania, ten link będzie również użyty do tekstu lub przycisku.

en: The link applies to the entire slide. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
pl: Link pojawi się na całym slajdzie. Jeśli umieściesz wezwanie do działania, link będzie też podłączony do tekstu i przycisku.

en: The max width of the ajax result container.
pl: Maksymalna szerokość pojemnika wyniku Ajax.

en: The max width of the input field inside the lightbox.
pl: Maksymalna szerokość pola wpisu wewnątrz wyskakującego okna.

en: The max width of the search form container.
pl: Maksymalna szerokość pojemnika formualarza wyszukiwania.

en: The max width that the content area will be within your slides.
pl: Maksymalna szerokość dla treści slajdów.

en: The order of the columns in this group when they are stacked for small devices.
pl: Kolejność kolumn w grupie, gdy są ułożone w stos na potrzeby wyświetlania na małych urządzeniach.

en: The position will move the content layout selections left or right or center of the thumbnail of the slide.
pl: Pole Pozycja ustawia w której części obrazka w tle ma znaleźć się treść: z lewej, prawej, na górze czy na dole.

en: The position will move the content layout selections left, right or bottom over the background of the slide.
pl: Pole Pozycja ustawia w której części slidera ma znaleźć się treść: z lewej, prawej czy na dole.

en: The position will move the content layout selections left, right or center over the background of the slide.
pl: Ustaw treść slajdu po prawej, po lewej lub na środku slajdu.

en: The selected roles will be able to access the builder admin menu.
pl: Użytkownicy z zaznaczonymi rolami będą mieli dostęp do menu administracyjnego kreatora.

en: The selected roles will be able to access the template data exporter under Tools > Template Exporter.
pl: Użytkownicy o zaznaczonych rolach będą mieli dostęp do eksportera treści w Narzędzia -> Eksporter szablonu.

en: The selected roles will be able to edit global rows, columns and modules.
pl: Użytkownicy z zaznaczonymi rolami będą mogli edytować globalne wiersze, kolumny i moduły.

en: The selected roles will have access to the builder for editing posts, pages, and CPTs.
pl: Zaznaczone role będą miały dostęp do kreatora i będą mogły edytować posty, strony i niestandardowe typy wpisów.

en: The selected roles will have unrestricted access to all editing features within the builder.
pl: Wybrane role będą miały nielimitowany dostęp do wszystkich możliwości edycyjnych kreatora.

en: The settings you are currently editing will not be saved if you navigate away from this page.
pl: Ustawienia, które właśnie edytujesz, nie będą zapisane jeśli wyjdziesz z tej strony.

en: The type of border to use. Double borders must have a height of at least 3px to render properly.
pl: Rodzaj ramki, jakiej chcesz użyć. Podwójna ramka musi mieć wysokośc przynajmniej 3 pikseli, aby wyświetlała się poprawnie.

en: The type of list to generate. Each type has a corresponding set of icons available. See List Icon field below.
pl: Typ listy do wygenerowania. Każdy typ ma przynależny zestaw dostepnych ikon. Zobacz poniżej pole Ikona Listy.

en: The uploaded file is not a valid %s extension.
pl: Przesłany plik nie jest prawidłowym rozszerzeniem %s.

en: The username associated with your GoDaddy Email Marketing account.
pl: Nazwa użytkownika powiązana z kontem GoDaddy Email Marketing.

en: The wrapper tag for the heading of each list item. Heading appears above the text content.
pl: Tag wrapper'a dla nagłówka każdego elementu listy. Nagłówki pojawiają się ponad zawartością tekstową.

en: The wrapper tag for the text content of each list item. Text content is right below the list item heading.
pl: Tag wrapper'a dla zawartości tekstowej dla każdego elementu listy. Zawartość tekstowa jest tuż poniżej nagłówka elementu listy.

en: The xml PHP extension is not installed.
pl: Rozszerzenie xml PHP nie jest zainstalowane.

en: Theme
pl: Motyw

en: Theme Branding
pl: Branding szablonu

en: Theme Company Name
pl: Nazwa firmy szablonu

en: Theme Company URL
pl: URL firmy szablonu

en: Theme Description
pl: Opis szablonu

en: Theme Name
pl: Nazwa szablonu

en: Theme Screenshot URL
pl: URL skrina szablonu

en: Themer Layouts
pl: Układy Themer

en: There was a problem retrieving your lists. Please check your API credentials.
pl: Wystąpił problem z odzyskiwaniem Twoich list. Sprawdź poprawność API.

en: There was an error connecting to AWeber. Please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z AWeberem. Spróbuj ponownie.

en: There was an error connecting to Infusionsoft. %s
pl: Wystąpił błąd podczas łaczenia się z Infusionsoft. %s

en: There was an error connecting to SendinBlue. Please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas łaczenia się z SendinBlue. Spróbuj ponownie.

en: There was an error retrieveing your lists.
pl: Wystąpił problem z odzyskiwaniem Twoich list.

en: There was an error searching contact from Drip. %s
pl: Podczas wyszukiwania kontaktu z serwisu Drip wystąpił błąd. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. %s
pl: Wystąpił błąd podczas rejestracji w serwisie AWeber. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z AWeber. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing to ActiveCampaign. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z ActiveCampaign. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor.
pl: Wystąpił błąd w połączeniu z Campaign Monitor.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z Campaign Monitor. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing to Campayn. %s
pl: Podczas rozpoczynania subskrypcji serwisu Campayn wystąpił błąd. %s

en: There was an error subscribing to Campayn. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z Campayn. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing to Constant Contact. %s
pl: Wystąpił błąd połączenia z Constant Contact. To konto nie jest już połączone. %s

en: There was an error subscribing to Constant Contact. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z Constant Contact. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing to ConvertKit. Error: %s
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z ConvertKit. Błąd: %s

en: There was an error subscribing to ConvertKit. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z ConvertKit. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing to Drip. %s
pl: Podczas rozpoczynania subskrypcji serwisu Drip wystąpił błąd. %s

en: There was an error subscribing to Drip. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z Drip. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing to Enormail. %s
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z Enormail. %s

en: There was an error subscribing to Enormail. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z Enormail. Konto nie jest już podłączone.

en: There was an error subscribing to GetResponse. %s
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z GetResponse. %s

en: There was an error subscribing to GetResponse. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z GetResponse. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing to GoDaddy Email Marketing. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z GoDaddy Email Marketing. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z Hatchbuck.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The API key is invalid.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z Hatchbuck. API key jest niepoprawny.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z Hatchbuck. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. %s
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z Infusionsoft. %s

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z Infusionsoft. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing to Mad Mimi. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z Mad Mimi. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing to MailChimp. %s
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z MailChimp. %s

en: There was an error subscribing to MailChimp. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z MailChimp. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing to MailPoet. %s
pl: Wystąpił błąd subskrypcji Mailpoet. %s

en: There was an error subscribing to MailerLite.
pl: Wystąpił błąd podczas subskrypcji do MailerLite.

en: There was an error subscribing to MailerLite. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z MailerLite. Konto nie jest już podłączone.

en: There was an error subscribing to Mailerjet. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas subskrypcji do Mailerjet. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing to Mailrelay. %s
pl: Podczas rozpoczynania subskrypcji serwisu Mailrelay wystąpił błąd. %s

en: There was an error subscribing to Mailrelay. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z Mailrelay. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing to Mautic. %s
pl: Wystąpił błąd subskrypcji Mautic. %s

en: There was an error subscribing to Mautic. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z Mautic. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing to Ontraport. Code: %s
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z Ontraport. Kod: %s

en: There was an error subscribing to Ontraport. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z Ontraport. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing to SendinBlue. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z SendinBlue. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing to Sendy. %s
pl: Podczas rozpoczynania subskrypcji serwisu Sendy wystąpił błąd. %s

en: There was an error subscribing to Sendy. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z Sendy. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing to iContact Pro. %s
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z iContact Pro. %s

en: There was an error subscribing to iContact. %s
pl: Wystąpił błąd podczas łaczenia się z iContact. %s

en: There was an error subscribing to iContact. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łaczenia się z iContact. Konto nie jest już połączone.

en: There was an error subscribing.
pl: Wystąpił błąd subskrypcji.

en: There was an error subscribing. Groundhogg is not active.
pl: Wystąpił błąd subskrypcji. Groundhogg nie jest aktywny.

en: There was an error subscribing. MailPoet is not installed.
pl: Wystąił błąd podczas łączenia się. MailPoet nie jest zainstalowany.

en: There was an error subscribing. Please check the console for possible error message.
pl: Wystąpił błąd podczas subskrybowania. Proszę sprawdzić konsolę pod kątem ewentualnych błędów.

en: There was an error subscribing. Please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas próby zapisania Cię na listę. Proszę spróbować ponownie.

en: There was an error subscribing. The account is no longer connected.
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się. Konto nie jest już połaczone.

en: There was an error when reading this WXR file
pl: Wystąpił błąd podczas czytania tego pliku WXR

en: There's a whole lot more, too! Read about everything else on our <a href="%1$s" target="_blank">update post</a> or <a href="%2$s" target="_blank">change logs</a>.
pl: Jest tego jeszcze więcej! Dowiedz się więcej we <a href="%1$s" target="_blank">wpisie aktualizacji</a> lub <a href="%2$s" target="_blank">raporcie aktualizacji</a>.

en: There's a wonderful community of "Beaver Builders" out there and we'd love it if <em>you</em> joined us!
pl: W społeczności Kreatora Stron panuje świetna atmosfera. <em>Dołącz</em> do nas!

en: These settings contain sensitive code that is not allowed as DISALLOW_UNFILTERED_HTML has been set globally via wp-config.
pl: Te ustawienia zawierają wrażliwy kod, który nie jest dozwolony, ponieważ zostało ustawione DISALLOW_UNFILTERED_HTML globalnie w pliku wp-config.

en: These settings contain sensitive code that is not allowed for your user role (%s).
pl: Te ustawienia zawierają wrażliwy kod, który nie jest dozwolony dla Twojej roli (%s).

en: These settings have errors. Please correct them before continuing.
pl: Te ustawienia zawierają błędy. Popraw je, zanim przejdziesz dalej.

en: Thin
pl: Cienka

en: Thin Italic
pl: Cienka kursywa

[ctx: Third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing service type.
pl: Błąd: Brakujący typ usługi.

en: This allows you to add content over or in addition to the background selection above. The location of the content layout can be selected in the style tab.
pl: Umożliwia dodanie treści nad lub po tle. Umiejscowienie treści możesz wybrać w zakłądce Styl.

en: This applies to all list items, but can be overridden individually.
pl: To ma zastosowanie dla wszystkich elementów listy, ale może być zmienione indywidualnie.

en: This applies to all sites on the network.
pl: Odnosi się do wszystkich stron w sieci.

en: This applies to the entire Button Group module itself.
pl: To ma zastosowanie do całego moduły Grupa Przycisków.

en: This code has errors. We recommend you fix them before saving.
pl: Ten kod zawiera błędy. Zalecamy ich naprawienie przed zapisaniem.

en: This column has visibility rules
pl: Ta kolumna ma reguły widoczności

en: This column has visibility rules.
pl: Ta kolumna posiada reguły widoczności.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
pl: To prawdopodobnie nie jest plik WXR. Brak numeru wersji WXR lub jest on nieprawidłowy

en: This domain appears to be blocked for kit %s
pl: Ta domena wygląda, że jest zablokowana przez kit %s

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: This is used as the menu aria attribute for accessibility and label for responsive menus.
pl: Jest to używane jako atrybut aria menu dla ułatwienia dostępu i etykieta dla menu responsywnych.

en: This layout has unpublished changes
pl: Ten układ zawiera nieopublikowane zmiany

en: This layout has unpublished changes. If you discard this draft all of your previously unpublished changes will be lost.
pl: Ten układ zawiera nieopublikowane zmiany. Jeśli odrzucisz tę wersję roboczą, wszystkie wcześniej niepublikowane zmiany zostaną utracone.

en: This module has visibility rules
pl: Ten moduł posiada reguły widoczności

en: This only applies to this site. Please visit the Network Admin Settings to clear the cache for all sites on the network.
pl: To pole dotyczy tylko tej strony. Odwiedź ustawienia sieci administratora aby wyczyścić pamięć podręczną dla wszystkich stron w sieci.

en: This overrides the setting that applies to all list items.
pl: To zastępuje ustawienie, które ma zastosowanie do wszystkich elementów listy.

en: This row has visibility rules
pl: Ten wiersz posiada reguły widoczności

en: This setting is for the entire background of your slide.
pl: To ustawienie jest dla całego tła Twojego slajdu.

en: This setting is the minimum height of the content slider. Content will expand the height automatically.
pl: To ustawienie jest minimalną wysokością slidera treści. Wysokość będzie automatycznie dopasowywana przez treść w sliderze.

en: This setting is the minimum height of the form. Content will expand the height automatically.
pl: To ustawienie jest minimalną wysokością formularza. Treść będzie rozciągać wysokość automatycznie.

en: This setting is the minimum height of the post slider. Content will expand the height automatically.
pl: Tu ustawisz minimalną wysokość slidera postów. Treść może powodać automatyczne zwiększanie wysokości.

en: This should match the cycle day settings for the selected list's Autoresponder.
pl: Powinno to być zgodne z ustawieniami dnia cyklu dla Autorespondera wybranej listy.

en: This tool applies to caches created by the following:
pl: To narzędzie dotyczy pamięci podręcznych utworzonych przez:

en: This tool exports a special data file that can be used by developers to include templates within their themes and plugins.
pl: To narzędzie wyeksportuje specjalny plik z danymi, które mogą być użyte w innych szablonach i wtyczkach.

en: This version of the <strong>Beaver Builder</strong> plugin is not compatible with WordPress Multisite. <a%s>Please upgrade</a> to the Multisite version of this plugin.
pl: Ta wersja <strong>Kreatora Stron</strong> nie jest kompatybilna z Wordpress Multisite. <a%s>Ulepsz wtyczkę</a> do wersji Multisite.

en: Thumbnail
pl: Miniatura

en: Thumbs
pl: Miniaturki

en: Thumbs Button
pl: Przycisk włączania miniaturek

en: Thumbs Size
pl: Rozmiar miniatur

en: Time
pl: Czas

en: Time Rail
pl: Pasek czasu

en: Time Zone
pl: Strefa czasowa

en: Title
pl: Tytuł

en: Title Color
pl: Kolor tytułu

en: Title Style
pl: Styl tytułu

en: Title Tag
pl: Tag tytułu

en: Title Typography
pl: Typografia tytułu

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Toggle Main Menu
pl: Przełącz główne menu

en: Toggle Price Button Typography
pl: Czcionka przycisku przełącznika ceny

en: Toggle Price Label Color
pl: Kolor etykiety przełącznika ceny

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Tooltip
pl: Podpowiedź

en: Tooltip Background Color
pl: Podpowiedź do koloru tła

en: Tooltip Icon Color
pl: Podpowiedź do koloru ikony

en: Tooltip Icon Size
pl: Podpowiedź do rozmiaru ikony

en: Tooltip Text Color
pl: Podpowiedź do koloru tekstu

en: Top
pl: Górny

en: Top Center
pl: Górny środek

en: Top Left
pl: Górny lewy

en: Top Rated Products
pl: Najwyżej oceniane produkty

en: Top Ribbon Padding
pl: Górny odstęp wewnętrzny wstążki

en: Top Right
pl: Górny prawy

en: Top Shape Layer
pl: Warstwa górnego kształtu

en: Topography
pl: Topografia

en: Total Amount
pl: Ilość całkowita

en: Transform
pl: Przekształcenie

en: Transition
pl: Animacja

en: Transition Direction
pl: Kierunek przejścia

en: Transition Speed
pl: Szybkość animacji

en: Transition Speed should be less than the Delay value.
pl: Prędkość przejścia powinna być mniejsza niż wartość opóźnienia.

[ctx: Transition type.]
en: Slide
pl: Wjazd

en: Transition value should be lower than Delay value.
pl: Wartość przejścia powinna być niższa niż wartość opóźnienia.

en: Triangle
pl: Trójkąt

en: Twitter Button
pl: Przycisk Twittera

en: Type
pl: Typ

en: Typography
pl: Typografia

en: UI theme, pinned settings etc.
pl: Temat UI, przypięte ustawienia, itp.

en: UPDATE UNAVAILABLE!
pl: AKTUALIZACJA NIEDOSTĘPNA!

en: UPDATES UNAVAILABLE! Please subscribe or enter your license key below to enable automatic updates.
pl: BRAK DOSTĘPNYCH AKTUALIZACJI! Aby włączyć aktualizacje automatyczne, rozpocznij subskrypcję lub wprowadź klucz licencji poniżej.

en: UPDATES UNAVAILABLE! Your subscription is active but this domain has been deactivated. Please reactivate this domain in your account to enable automatic updates.
pl: BRAK DOSTĘPNYCH AKTUALIZACJI! Subskrypcja jest aktywna, ale domena została dezaktywowana. Aby włączyć aktualizacje automatyczne, ponownie aktywuj tę domenę na swoim koncie.

en: UTC
pl: Czas UTC

en: Ultra-Bold
pl: Bardzo pogrubiona

en: Ultra-Bold Italic
pl: Bardzo pogrubiona kursywa

en: Unable to connect to GoDaddy Email Marketing. Please check your credentials.
pl: Nie można połączyć się z GoDaddy Email Marketing. Sprawdź swoje dane uwierzytelniające.

en: Unable to connect to Mad Mimi. Please check your credentials.
pl: Nie można połączyć się z Mad Mimi. Sprawdź swoje dane uwierzytelniające.

en: Unable to find Themer, is it installed and activated?
pl: Nie można znaleźć Themera, czy jest zainstalowany i aktywowany?

en: Uncategorized
pl: Bez kategorii

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: Undo/Redo history is currently disabled.
pl: Historia Cofnij/Ponów jest obecnie wyłączona.

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Unnamed Menu
pl: Menu bez nazwy

en: Unordered List (ul)
pl: Lista punktowana (ul)

en: Unrestricted Editing
pl: Nieograniczone edytowanie

en: Untitled Preset
pl: Niezatytułowane ustawienia wstępne

en: Untitled Shape
pl: Kształt bez tytułu

en: Unzip Error: %s
pl: Błąd rozpakowywania: %s

en: Update Global CSS/JS
pl: Zaktualizuj globalne CSS/JS

en: Updates &amp; Support Subscription
pl: Uaktualnienia i wsparcie techniczne

en: Updates for Beaver Builder will not work as you appear to have %1$s activated but you have no active subscription.
pl: Aktualizacja dla Beaver Builder'a nie będą działać ponieważ wygląda na to, że masz %1$s aktywowanych stron, ale nie masz aktywnej subskrypcji.

en: Updates for Beaver Builder will not work as you appear to have %1$s activated but your license is for %2$s version.
pl: Aktualizacje dla Beaver Builder'a nie będą działać ponieważ wygląda na to, że masz aktywowanych %1$s stron, a Twoja licencja jest na %2$s stron.

en: Updates for Beaver Builder will not work as you appear to have %s activated but it is not in your available downloads.
pl: Aktualizacje Kreatora Stron nie będą działać, ponieważ wydaje się, że został aktywowany %s, jednak nie ma go w dostępnych plikach do pobrania.

en: Updates for Themer will not work as you do not have a valid subscription for this plugin.
pl: Aktualizacje dla Themer'a nie będą działać ponieważ nie masz ważnej subskrypcji dla tej wtyczki.

en: Upgrade
pl: Aktualizuj

[ctx: Upgrade message that displays in the templates tab in lite installs.]
en: Save and reuse your layouts or kick-start your creativity with dozens of professionally designed templates.
pl: Zapisz i wykorzystaj swoje układy lub wzmagaj kreatywność dzięki dziesiątkom profesjonalnie zaprojektowanych szablonów.

en: Upload Date
pl: Data przesłania

en: Upload Icon Set
pl: Wczytaj zestaw ikon

en: Upload a photo or display one from the media library.
pl: Wczytaj zdjęcie z dysku lub wybierz z Biblioteki Mediów.

en: Use Icon for Posts
pl: Użyj ikon dla postów

en: Use Main Photo
pl: Użyj głównego zdjęcia

en: Use Pagination
pl: Użyj paginacji

en: Use Standard Editor
pl: Użyj standardowego edytora

en: Use an easy drag-and-drop builder to edit content on this page.
pl: Za pomocą łatwego w użyciu kreatora obsługującego przeciąganie i upuszczanie można edytować zawartość tej strony.

en: Use image filename if left blank
pl: Użyj nazwy pliku obrazu, jeśli pozostawiono puste

en: Use responsive settings in previews?
pl: Użyć ustawień responsywnych w podglądach?

en: Use the Add Content button to open the content panel and add new row layouts, modules or widgets.
pl: Kliknij w przycisk Dodaj treść aby otworzyć boczny panel i dodawać nowe wiersze, moduły i widgety.

en: Use the Templates button to pick a new template or append one to your layout. Appending will insert a new template at the end of your existing page content.
pl: Kliknij w przycisk Szablony aby wybrać nowy szablon lub dodać go do twojej strony. Dodanie wstawi nowy szablon na dole strony, pod treścią, która już się na stronie znajduje.

en: Use the action buttons to perform actions such as moving, editing, duplicating or deleting rows, columns and modules.
pl: Użyj przycisków akcji aby przesuwać, edytować, duplikować i usuwać wiersze, kolumny i moduły.

en: Use these settings to limit which builder features users can access.
pl: Użyj tych ustawień aby określić, które funkcjonalności kreatora udostępnić użytkownikom.

en: Use this setting to enable or disable templates in the builder interface.
pl: Użyj tych ustawień, aby włączyć lub wyłączyć możliwość używania szablonów w kreatorze stron.

en: Use this setting to override core builder templates with your templates.
pl: Użyj tej opcji, aby nadpisać szablony dostarczone przez kreator swoimi własnymi.

en: Use this to normalize the height of your boxes when they have different numbers of features.
pl: Użyj tego pola do określenia wysokości boksa, gdy mają różną ilość cech/funkcjonalności/treści.

en: Used to identify this connection within the accounts list and can be anything you like.
pl: Nazwa konta pojawi się na liście połączeń. Możesz wpisać cokolwiek chcesz.

en: User Access
pl: Dostęp użytkownika

en: User Access Settings
pl: Ustawienia dostępu użytkowników

en: User Capability
pl: Możliwość użytkownika

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username from your Mautic application. Make sure it has `Full system access`. Best practice would be to set up a new user for each external site.
pl: Nazwa użytkownika z aplikacji Mautic. Upewnij się, że ma "Pełny dostęp do systemu". Najlepszym rozwiązaniem jest konfigurowanie nowego użytkownika dla każdej zewnętrznej witryny.

en: Using CDN
pl: Użycie CDNa

en: Using Kit
pl: Użycie Kit'u

en: Using license [ %1$s ] to register %2$s
pl: Korzystanie z licencji [ %1$s ] do zarejestrowania %2$s

en: V4 Compatibility Mode
pl: Tryb kompatybilności V4

en: Validate Type
pl: Sprawdź typ

en: Validate users with checkbox or in the background.
pl: Sprawdzaj użytkowników za pomocą pola wyboru lub w tle.

en: Validate users with checkbox or in the background.<br />Note: Checkbox and Invisible types use separate API keys.
pl: Walidacja użytkowników za pomocą pola wyboru lub w tle.<br />Uwaga: Pola wyboru używają innych kluczy API niż pola niewidoczne.

en: Value should not exceed the total number of tab items.
pl: Wartość nie powinna przekroczyć całkowitej ilości zakładek.

[ctx: Value unit for form field of time in seconds. Such as: "5 seconds"]
en: seconds
pl: sekund

en: Variant
pl: Wariant

en: Version
pl: Wersja

en: Vertical
pl: Pionowy

en: Vertical Alignment
pl: Pionowe wyrównanie

en: Vertical Orientation
pl: Orientacja pionowa

en: Vertical Padding
pl: Odstęp pionowy

en: Video
pl: Wideo

en: Video (MP4)
pl: Film (MP4)

en: Video (WebM)
pl: Film (WebM)

en: Video Description
pl: Opis wideo

en: Video Embed Code
pl: Kod osadzenia wideo

en: Video Link
pl: Link wideo

en: Video Name
pl: Nazwa wideo

en: Video Thumbnail
pl: Miniaturka wideo

en: Video Type
pl: Typ wideo

en: Video URL (MP4)
pl: Adres URL filmu (MP4)

en: Video URL (WebM)
pl: Adres URL filmu (WebM)

en: Video embed code not specified.
pl: Nie podano kodu umieszczenia wideo.

en: Video not specified. Please select one to display.
pl: Wideo nie określone. Wybierz jedno by wyświetlić.

[ctx: Video preview/fallback image.]
en: Poster
pl: Podgląd wideo

en: View
pl: Widok

en: View Knowledge Base
pl: Zobacz bazę wiedzy

en: View the Knowledge Base
pl: Przejrzyj Bazę Wiedzy

en: View your shopping cart
pl: Zobacz swój koszyk

en: Visibility
pl: Wyświetlanie

en: Visit Account
pl: Przejdź do konta

en: Volume
pl: Głośność

en: WARNING! You are about to delete a global template that may be linked to other pages. Do you really want to delete this template and unlink it?
pl: OSTRZEŻENIE! Zostanie usunięty szablon globalny, który może zawierać łącza do innych stron. Czy na pewno chcesz usunąć ten szablon i przerwać łącza?

en: WP Version
pl: Wersja Wordpressa

en: Warning! Changing the template will replace your existing layout. Do you really want to do this?
pl: Uwaga! Zmiana szablonu spowoduje zastąpienie nim tego, który teraz używasz. Czy na pewno chcesz to zrobić?

en: Watch the Video
pl: Obejrzyj wideo

en: Waves
pl: Fale

en: We detected a possible issue here:
pl: Wykryliśmy możliwy problem tutaj:

en: We have detected that a premium version of Beaver Builder plugin is installed but not activated, so you're still using the free version of Beaver Builder.
pl: Wykryliśmy, że masz zainstalowaną, ale nie aktywowaną wersję premium Beaver Builder'a, tak więc nadal korzystasz z wersji bezpłatnej.

en: We take pride in offering outstanding support.
pl: Jesteśmy dumni z naszej znakomitej pomocy technicznej.

en: We will never collect any private data such as IP, email addresses or usernames.
pl: Nigdy nie zbieramy żadnych prywatnych danych takich jak adres IP, adresy e-mail lub nazwy użytkownika.

en: We're thrilled to announce Beaver Builder %1$s %2$s. Beaver Builder %1$s brings a number of workflow enhancements.
pl: Z przyjemnością ogłaszamy wersję Kreatora Stron %1$s %2$s. Kreator Stron %1$s wprowadza szereg usprawnień w przepływie pracy.

en: Weight
pl: Szerokość

en: Welcome
pl: Witaj

en: Welcome to Beaver Builder!
pl: Witamy we wtyczce Kreator Stron!

en: Welcome! It looks like this might be your first time using the builder. Would you like to take a tour?
pl: Witamy! Wygląda na to, że pierwszy raz używasz tego kreatora. Czy chcesz zobaczyć szybki samouczek?

en: We’ve detected that your server does not have the PHP cURL extension installed. Ask your hosting provider to install it so you’ll be able to perform automatic updates without error.
pl: Wykryliśmy, że na Twoim serwerze nie ma zainstalowanego rozszerzenia PHP cURL. Poproś dostawcę usług hostingowych o zainstalowanie go, abyś mógł wykonywać automatyczne aktualizacje bez błędów.

en: What kind of info will we collect?
pl: Jakie informacje zbierzemy?

en: What would you like to do?
pl: Co chciałbyś zrobić?

en: What's New in Beaver Builder
pl: Co nowego w Kreatorze Stron %s

en: When auto spacing is enabled, the builder will automatically adjust the margins and padding in your layout once the small device breakpoint is reached. Most users will want to leave this enabled.
pl: Jeśli włączysz wstawianie odstępów, kreator automatycznie dostosuje marginesy i padding (wewnętrzne marginesy) gdy strona będzie oglądana na małych urządzeniach. Dla większości użytkowników polecamy pozostawienie tej opcji włączonej.

en: When enabled, columns assigned 50% width or less are limited to max width 400px when screen width reaches or goes below the small device breakpoint.
pl: Gdy włączone, kolumny o szerokości 50% lub mniejszej są ograniczone do maksymalnej szerokości 400 pikseli, gdy szerokość ekranu osiąga lub spada poniżej punktu przerwania małego urządzenia.

en: When typography unit is set to vh/vw this unit will be used to calculate the font size.
pl: Gdy jednostka typografii jest ustawiona na vh/vm, jednostka ta będzie używana do obliczania rozmiaru czcionki.

en: Where to display the number in relation to the bar.
pl: Gdzie wyświetlać liczbę w odniesieniu do słupka.

[ctx: Whether this is a global row, column or module.]
en: Global
pl: Globalny

en: Which modules are used and how many times.
pl: Które moduły są używane i ile razy.

en: White label the Beaver Builder plugin using the settings below.
pl: Obranduj wtyczkę kreatora stron przy użyciu poniższych ustawień.

en: White label the Beaver Builder theme using the settings below.
pl: Obranduj szablon kreatora stron przy użyciu poniższych ustawień.

en: Wide
pl: Szerokie

en: Wide is for 1 column rows, compact is for multi-column rows.
pl: Szerokie - dla wierszy jednokolumnowych, Kompaktowe - dla wierszy wielokolumnowych.

en: Width
pl: Szerokość

[ctx: Width.]
en: Auto
pl: Automatyczna

en: WooCommerce Menu Cart
pl: Koszyk menu WooCommerce

en: WordPress Admin
pl: Administrator WordPress

en: WordPress Widgets
pl: Widgety Wordpressa

en: Would you like to help us improve %s by sending anonymous usage data?
pl: Czy chciałbyś nam pomóc ulepszać %s przesyłając do nas anonimowe dane dot. użytkowania wtyczki?

en: X Position
pl: Położenie X

en: Y Offset
pl: Przesunięcie Y

en: Y Position
pl: Położenie Y

en: Yearly
pl: Rocznie

en: Yes
pl: Tak

en: Yes Please!
pl: Tak, bardzo chętnie!

en: You appear to have the font awesome plugin configured to use svg icons, this currently is incompatible with Beaver Builder. You must switch to a webfont set/kit.
pl: Wygląda na to, że masz ustaioną wtyczkę font awesome, aby używała ikon svg, a to chwilowo nie jest kompatybilne z Beaver Builder'em. Musisz to zmienić na zestaw/kit webfont.

en: You can activate the premium version on the %s.
pl: Możesz aktywować wersję premium na %s.

en: You can choose a different photo that the slide will change to on mobile devices or no photo if desired.
pl: Możesz wybrać inne zdjęcie lub brak zdjęcia w slajdzie na urządzeniach mobilnych.

en: You can choose the subject of the email. Defaults to Contact Form Submission.
pl: Możesz wpisać temat e-maila. Domyślny to "Contact Form Submission".

en: You cannot add <script> or <iframe> tag here.
pl: Nie można tutaj dodać tagu <script> ani <iframe>.

en: You currently have the free Beaver Builder plugin activated, no license is required.
pl: Obecnie masz aktywowaną bezpłatną wtyczkę Beaver Builder, nie jest wymagana licencja.

en: You currently have two versions of Beaver Builder active on this site. Please <a href="%s">deactivate one</a> before continuing.
pl: Obecnie w tej witrynie są aktywne dwie wersje wtyczki Kreator Stron. Przed kontynuowaniem <a href="%s">dezaktywuj jedną z nich</a>.

en: You haven't saved any revisions yet. Each time you publish a new revision will be saved here.
pl: Nie zapisano jeszcze żadnych poprawek. Za każdym razem, gdy dokonasz publikacji, nowa wersja zostanie zapisana tutaj.

en: You must <a%1$s>create an app</a> in iContact Pro to obtain an app ID and password. Please see <a%2$s>the iContact docs</a> for complete instructions.
pl: Musisz <a%1$s>utworzyć aplikację</a> w iContact Pro, aby uzyskać identyfikator aplikacji i hasło. Zobacz <a%2$s>dokumentację iContact</a>, aby uzyskać pełne instrukcje.

en: You must <a%1$s>create an app</a> in iContact to obtain an app ID and password. Please see <a%2$s>the iContact docs</a> for complete instructions.
pl: Musisz <a%1$s>stworzyć aplikcję</a> w iContact aby otrzymać app ID i hasło. Zobacz <a%2$s>dokumentację iContact</a> aby dowiedzieć się więcej.

en: You must accept the Terms and Conditions.
pl: Musisz zaakceptować warunki.

en: You must register a <a%1$s>Developer Account</a> with Constant Contact to obtain an API key and access token. Please see <a%2$s>Getting an API key</a> for complete instructions.
pl: Musisz założyć <a%1$s>Konto Developera</a> za pomocą Constant Contact aby otrzymać klucz API i token dostępu (access token). Zobacz sekcję <a%2$s>Getting an API key</a> aby poznać bardziej szczegółowe informacje.

en: You submitted an invalid license. Non alphanumeric characters found.
pl: Przesłano nieważną licencję. Znaleziono znaki nie będące alfanumerycznymi.

en: YouTube Or Vimeo URL
pl: Adres URL YouTube lub Vimeo

en: YouTube or Vimeo
pl: YouTube lub Vimeo

en: Your API Key can be found in your SendinBlue account under SMTP & API > API Keys > Version v3 > API KEY.
pl: Twój klucz API może być odnaleziony na Twoim koncie SendinBlue w sekcji SMTP & API > API Keys > Version v3 > API KEY.

en: Your API Token can be found in your Drip account under Settings > My User Settings. Or, you can click this <a%s>direct link</a>.
pl: Token interfejsu API można znaleźć na koncie w serwisie Drip, wybierając kolejno opcje Ustawienia > Moje ustawienia użytkownika. Możesz też kliknąć ten <a%s>bezpośredni link</a>.

en: Your API URL can be found in your ActiveCampaign account under My Settings > Developer > API.
pl: Twój API URL znajdziesz na koncie ActiveCampaign w sekcji Moje ustawienia > Programista > API.

en: Your API key can be found in your ActiveCampaign account under My Settings > Developer > API.
pl: Twój klucz API znajdziesz na koncie ActiveCampaign w sekcji Moje ustawienia > API.

en: Your API key can be found in your Campaign Monitor account under Account Settings > API Key.
pl: Możesz znaleźć swój klucz API w sekcji Campaign Monitor w Ustawieniach Konta > API Key.

en: Your API key can be found in your Campayn account under Settings > API Key.
pl: Klucz interfejsu API możesz znaleźć na koncie w serwisie Campayn, wybierając kolejno opcje Ustawienia > Klucz API.

en: Your API key can be found in your ConvertKit account under Account > Account Settings > API Key.
pl: Klucz interfejsu API można znaleźć na koncie w serwisie ConvertKit, wybierając kolejno opcje Konto > Ustawienia konta > Klucz interfejsu API.

en: Your API key can be found in your GetResponse account under My Account > API & OAuth.
pl: Twój API key znajduje się w Twoim koncie GetResponse w sekcji Moje konto > Intergracje i API > API.

en: Your API key can be found in your Hatchbuck account under Account Settings > Web API.
pl: Twój API key znajdziesz na koncie Hatchbuck w sekcji Account Settings > Web API.

en: Your API key can be found in your Infusionsoft account under Admin > Settings > Application > API > Encrypted Key.
pl: Twój Api key znajdziesz w koncie Infusionsoft w sekcji Admin > Settings > Application >API > Encryprd Key.

en: Your API key can be found in your Mad Mimi account under Account > Settings &amp; Billing > API.
pl: Twój API key znajdziesz na koncie Mad Mimi w sekcji Account > Settings &amp; Billing > API.

en: Your API key can be found in your MailChimp account under Account > Extras > API Keys.
pl: Twój API key znajdziesz na swoim koncie MailChimp w sekcji Account > Extras > API keys.

en: Your API key can be found in your Mailrelay account under Menu > Settings > API access.
pl: Klucz interfejsu API można znaleźć na koncie w serwisie Mailrelay, wybierając kolejno opcje Menu > Ustawienia > Dostęp API.

en: Your API key can be found in your Ontraport account.
pl: Twój klucz API znajduje się na Twoim koncie Ontraport.

en: Your API key from your GoDaddy Email Marketing account.
pl: Twój klucz API z konta GoDaddy Email Marketing.

en: Your APP ID can be found in your Ontraport account.
pl: Twój APP ID można znaleźć na koncie Ontraport.

en: Your Account ID can be found in your Drip account under Settings > Site Setup.
pl: Identyfikator konta można znaleźć na koncie w serwisie Drip, wybierając kolejno opcje Ustawienia > Konfiguracja witryny.

en: Your App ID can be found in the URL for your account. For example, if the URL for your account is myaccount.infusionsoft.com, your App ID would be <strong>myaccount</strong>.
pl: Twój App ID znajdziesz w adresie URL twojego konta. Na przykład, jeśli URL twojego konta to mojekonto.infusionsoft.com, to twój App ID to <strong>mojekonto</strong>.

en: Your Company and Profile ID can also be found in the <a%1$s>iContact Pro API settings</a> under Account Information.
pl: Firmę i identyfikator profilu można również znaleźć w <a%1$s>ustawieniach API iContact Pro</a> w obszarze Informacje o koncie.

en: Your Constant Contact API key.
pl: Twój Constant Contact API key.

en: Your Constant Contact access token.
pl: Twój Constant Contact access token.

en: Your Message Placeholder
pl: Pole zastępcze pola wiadomości

en: Your changes are saved
pl: Twoje zmiany są zapisane

en: Your email
pl: Twój e-mail

en: Your iContact Pro Company ID.
pl: Twój identyfikator firmy iContact Pro.

en: Your iContact Pro Profile ID.
pl: Twój identyfikator profilu iContact Pro.

en: Your iContact Pro app ID.
pl: Twój identyfikator aplikacji iContact Pro.

en: Your iContact Pro app password.
pl: Twoje hasło do aplikacji iContact Pro.

en: Your iContact Pro username.
pl: Twoja nazwa użytkownika iContact Pro.

en: Your iContact app ID.
pl: Twój app ID z iContact.

en: Your iContact app password.
pl: Twój iContact app password.

en: Your iContact username.
pl: Twoja nazwa użytkownika iContact.

en: Your message
pl: Treść wiadomości

en: Your name
pl: Twoje imię

en: Your phone
pl: Twój numer telefonu

en: Your reCAPTCHA Site or Secret Key is missing!
pl: Brakuje reCAPTCHA witryny lub sekretnego klucza!

[ctx: current blog name]
en: Cleared the Beaver Builder cache for blog %s
pl: Wyczyszczono pamięć podręczną kreatora stron dla witryny %s

[ctx: current blog name]
en: Rebuilt the theme cache for blog %s
pl: Odbudowano pamięć podręczną motywu dla witryny %s

en: example@mail.com
pl: jakis@przyklad.pl

en: first_option Price Button Color
pl: Kolor przycisku ceny first_option

en: http://www.example.com
pl: http://www.przyklad.pl

en: http://www.example.com/my-photo.jpg
pl: http://www.przyklad.pl/moje-zdjecie.jpg

en: https://www.example.com/my-photo.jpg
pl: https://www.przyklad.pl/moje-zdjecie.jpg

[ctx: label for the WordPress Dashboard link]
en: Dashboard
pl: Kokpit

en: module
pl: moduł

en: per Year
pl: rocznie

en: reCAPTCHA Error:
pl: Błąd reCAPTCHA:

en: reCAPTCHA Field
pl: Pole reCAPTCHA

en: second_option Price Button Color
pl: Kolor przycisku ceny second_option

en: section
pl: sekcja

en: updates
pl: aktualizacje
