Beaver Builder Booster - en to uk translation catalogue (229 entries)

en: The Beaver Builder Booster plugin is not compatible with your host.
uk: Плагін Beaver Builder Booster несумісний з вашим хостом.

en: Use an easy drag-and-drop builder to edit content on this page.
uk: Скористайтеся простим конструктором з підтримкою перетягування для редагування вмісту на цій сторінці.

en: Launch Page Builder
uk: Запустити Конструктор сторінок

en: Page Builder
uk: Конструктор сторінок

[ctx: %s is the singular post type name (e.g. page)]
en: Click here to edit content on this %s using an easy drag-and-drop builder.
uk: Клацніть тут для редагування вмісту в цьому елементі: %s за допомогою простого конструктора з підтримкою перетягування.

en: Button
uk: Кнопка

en: A simple call to action button.
uk: Проста кнопка заклику до дії.

en: Basic Modules
uk: Базові модулі

en: General
uk: Загальні

en: Text
uk: Текст

en: Click Here
uk: Клацніть тут

en: Icon
uk: Значок

en: Icon Position
uk: Положення значка

en: Before Text
uk: Перед текстом

en: After Text
uk: Після тексту

en: Icon Visibility
uk: Видимість значка

en: Always Visible
uk: Завжди видимий

en: Fade In On Hover
uk: З’являється при наведенні

en: Link
uk: Посилання

en: Link Target
uk: Ціль посилання

en: Same Window
uk: Те саме вікно

en: New Window
uk: Нове вікно

en: Style
uk: Стиль

en: Colors
uk: Кольори

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Background Hover Color
uk: Колір тла при наведенні

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Text Hover Color
uk: Колір тексту при наведенні

en: Flat
uk: Плаский

en: Gradient
uk: Градієнт

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Border Size
uk: Розмір межі

en: Background Opacity
uk: Прозорість тла

en: Background Hover Opacity
uk: Прозорість тла при наведенні

en: Transition
uk: Перехід

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Structure
uk: Структура

en: Width
uk: Ширина

[ctx: Width.]
en: Auto
uk: Авто

en: Full Width
uk: Повна ширина

en: Custom
uk: Користувацький

en: Custom Width
uk: Довільна ширина

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Center
uk: У центрі

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: Padding
uk: Заповнення

en: Round Corners
uk: Заокруглені кути

en: Callout
uk: Виноска

en: A heading and snippet of text with an optional link, icon and image.
uk: Заголовок і шматок тексту з необов’язковим посиланням, значком і зображенням.

en: Advanced Modules
uk: Додаткові модулі

en: Heading
uk: Заголовок

en: Overall Alignment
uk: Загальне вирівнювання

en: The alignment that will apply to all elements within the callout.
uk: Вирівнювання, яке застосовується до всіх елементів виноски

en: Heading Structure
uk: Структура заголовка

en: Heading Tag
uk: Тег заголовка

en: Heading Size
uk: Розмір заголовка

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Heading Custom Size
uk: Довільний розмір заголовка

en: Image
uk: Зображення

en: Image Type
uk: Тип зображення

[ctx: Image type.]
en: None
uk: Немає

en: Photo
uk: Фото

en: Crop
uk: Обітнути

[ctx: Photo Crop.]
en: None
uk: Немає

en: Landscape
uk: Ландшафт

en: Panorama
uk: Панорама

en: Portrait
uk: Портрет

en: Square
uk: Квадрат

en: Circle
uk: Коло

en: Position
uk: Положення

en: Above Heading
uk: Вище заголовка

en: Below Heading
uk: Нижче заголовка

en: Left of Text and Heading
uk: Ліворуч від тексту й заголовка

en: Right of Text and Heading
uk: Праворуч від тексту й заголовка

en: Left of Heading
uk: Ліворуч від заголовка

en: Right of Heading
uk: Праворуч від заголовка

en: Icon Colors
uk: Кольори значка

en: Color
uk: Колір

en: Hover Color
uk: Кольори наведення

en: No
uk: Ні

en: Yes
uk: Так

en: Icon Structure
uk: Структура значка

en: Size
uk: Розмір

en: Call To Action
uk: Заклик до дії

en: The link applies to the entire module. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
uk: Посилання застосовується до всього модуля. Якщо вибрати нижче тип заклику до дії, це посилання також використовуватиметься для тексту або кнопки.

en: Call to Action
uk: Заклик до дії

en: Type
uk: Тип

[ctx: Call to action.]
en: None
uk: Немає

en: Read More
uk: Докладніше

en: Button Icon
uk: Значок кнопки

en: Button Icon Position
uk: Положення значка кнопки

en: Button Colors
uk: Кольори кнопки

en: Button Style
uk: Стиль кнопки

en: Button Structure
uk: Структура кнопки

en: Button Width
uk: Ширина кнопки

en: Contact Form
uk: Форма звернення

en: A very simple contact form.
uk: Дуже проста форма зворотного зв’язку

en: Contact Form Submission
uk: Надсилання форми зворотного зв’язку

en: Message
uk: Повідомлення

en: Send To Email
uk: Адреса надсилання

en: The contact form will send to this e-mail. Defaults to the admin email.
uk: Форму зворотного зв’язку буде надіслано на цю адресу електронної пошти. За промовчанням це адреса електронної пошти адміністратора.

en: Name Field
uk: Поле імені

en: Show
uk: Показати

en: Hide
uk: Приховати

en: Subject Field
uk: Поле теми

en: Email Field
uk: Поле адреси ел. пошти

en: Phone Field
uk: Поле телефону

en: Success
uk: Успішно

en: Success Action
uk: Дія в разі успіху

en: None
uk: Немає

en: Show Message
uk: Показати повідомлення

en: Redirect
uk: Переадресувати

en: Thanks for your message! We’ll be in touch soon.
uk: Дякуємо за ваше повідомлення! Незабаром ми зв’яжемося з вами.

en: Success URL
uk: URL у разі успіху

en: Button Text
uk: Текст кнопки

en: Send
uk: Надіслати

[ctx: Contact form field label.]
en: Name
uk: Назва

en: Please enter your name.
uk: Введіть своє ім’я.

en: Your name
uk: Ваше ім’я

en: Subject
uk: Тема

en: Please enter a subject.
uk: Введіть тему.

en: Please enter a valid email.
uk: Введіть правильну адресу електронної пошти.

en: Your email
uk: Ваша електронна адреса

en: Phone
uk: Телефон

en: Please enter a valid phone number.
uk: Введіть дійсний номер телефону.

en: Your phone
uk: Ваш телефон

en: Your Message
uk: Ваше повідомлення

en: Please enter a message.
uk: Введіть повідомлення.

en: Your message
uk: Ваше повідомлення

en: Message Sent!
uk: Повідомлення надіслано!

en: Message failed. Please try again.
uk: Помилка надсилання. Повторіть спробу.

en: Content Slider
uk: Контент-слайдер

en: Displays multiple slides with an optional heading and call to action.
uk: Відображає кілька слайдів із необов’язковим заголовком і закликом до дії.

en: Height
uk: Висота

en: This setting is the minimum height of the content slider. Content will expand the height automatically.
uk: Ця настройка — мінімальна висота контент-слайдера. Висота автоматично збільшуватиметься за розміром вмісту.

en: Auto Play
uk: Автовідтворення

en: Delay
uk: Затримка

[ctx: Value unit for form field of time in seconds. Such as: "5 seconds"]
en: seconds
uk: секунд

en: Loop
uk: Цикл

[ctx: Transition type.]
en: Slide
uk: Зсув

en: Fade
uk: Прозорість

en: Transition Speed
uk: Швидкість переходу

en: Show Play/Pause
uk: Показати відтворення/паузу

en: Show Arrows
uk: Показати стрілки

en: Show Dots
uk: Показати точки

en: Advanced
uk: Додатково

en: Max Content Width
uk: Макс. ширина вмісту

en: The max width that the content area will be within your slides.
uk: Максимальна ширина області вмісту на ваших слайдах.

en: Slides
uk: Слайди

en: Slide
uk: Зсув

en: Slide Settings
uk: Настройки слайдів

en: Slide Label
uk: Мітка слайда

en: A label to identify this slide on the Slides tab of the Content Slider settings.
uk: Мітка для позначення цього слайда на вкладці «Слайди» настройок контент-слайдера.

en: Background Layout
uk: Фонова розмітка

en: This setting is for the entire background of your slide.
uk: Ця настройка діє для всього тла вашого слайда.

en: Video
uk: Відео

[ctx: Background type.]
en: None
uk: Немає

en: Background Photo
uk: Фото для тла

en: Background Video Code
uk: Код фонового відео

en: Content Layout
uk: Розмітка вмісту

en: This allows you to add content over or in addition to the background selection above. The location of the content layout can be selected in the style tab.
uk: Ця настройка дає змогу додавати вміст на місце вибраного вище тла або на додаток до нього. Розташування розмітки вмісту можна вибрати на вкладці стилю.

en: Text &amp; Photo
uk: Текст і фото

en: Text &amp; Video
uk: Текст і відео

[ctx: Content type.]
en: None
uk: Немає

en: Video Embed Code
uk: Код вбудовування відео

en: Text Position
uk: Положення тексту

en: The position will move the content layout selections left, right or center over the background of the slide.
uk: Положення викликає переміщення вибраних розміток вмісту ліворуч, праворуч або до центру над тлом слайда.

en: Top Margin
uk: Верхнє поле

en: Bottom Margin
uk: Нижнє поле

en: Left Margin
uk: Ліве поле

en: Right Margin
uk: Праве поле

en: Text Colors
uk: Кольори тексту

en: Text Shadow
uk: Тінь тексту

en: Text Background Color
uk: Колір тла тексту

en: The color applies to the overlay behind text over the background selections.
uk: Колір застосовується до перекривання поза текстом над виділеним тлом.

en: Text Background Opacity
uk: Прозорість тла тексту

en: Text Background Height
uk: Висота тла тексту

en: Auto will allow the overlay to fit however long the text content is. 100% will fit the overlay to the top and bottom of the slide.
uk: Настройка «Авто» забезпечує припасування перекривання за розміром незалежно від довжини текстового вмісту. Настройка 100% викликає розширення перекривання до верху й до низу слайда.

[ctx: Background height.]
en: Auto
uk: Авто

en: The link applies to the entire slide. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
uk: Посилання застосовується до всього слайда. Якщо вибрати нижче тип заклику до дії, це посилання також використовуватиметься для тексту або кнопки.

en: Border Radius
uk: Радіус межі

[ctx: Module settings form tab. Display on mobile devices.]
en: Mobile
uk: Мобільний

en: Mobile Photo
uk: Мобільне фото

en: You can choose a different photo that the slide will change to on mobile devices or no photo if desired.
uk: Можна вибрати іншу фотографію, на яку змінюватиметься слайд на мобільних пристроях, або відсутність фотографії, якщо так потрібно.

en: Use Main Photo
uk: Використовувати основне фото

en: Choose Another Photo
uk: Вибрати інше фото

en: No Photo
uk: Без фото

en: Mobile Text Colors
uk: Кольори мобільного тексту

en: Display a heading, subheading and a button.
uk: Відображення заголовка, підзаголовка та кнопки.

en: Ready to find out more?
uk: Готові до нової інформації?

en: Drop us a line today for a free quote!
uk: Не вагаючись, напишіть нам сьогодні та отримайте безкоштовну пропозицію!

en: Layout
uk: Макет

en: Inline
uk: У рядку

en: Stacked
uk: Один на одному

en: Spacing
uk: Інтервал

en: Button Link
uk: Посилання кнопки

en: Display multiple photos in a gallery view.
uk: Відображення кількох кнопок у поданні галереї.

en: Collage
uk: Колаж

[ctx: Gallery layout: thumbnails.]
en: Thumbs
uk: Ескізи

en: Source
uk: Джерело

en: Media Library
uk: Бібліотека мультимедіа

en: Pull images from the WordPress media library or a gallery on your SmugMug site by inserting the RSS feed URL from SmugMug. The RSS feed URL can be accessed by using the get a link function in your SmugMug gallery.
uk: Витягніть зображення з бібліотеки мультимедіа WordPress або з галереї на вашому сайті SmugMug, вставивши URL-адресу RSS-каналу з SmugMug. URL-адресу RSS-каналу можна отримати за допомогою функції «Отримати посилання» у вашій галереї SmugMug.

en: Photos
uk: Фотографії

en: Feed URL
uk: URL-каналу

en: Photo Size
uk: Розмір фото

[ctx: Photo size.]
en: Small
uk: Малий

[ctx: Photo size.]
en: Medium
uk: Cередній

[ctx: Photo size.]
en: Large
uk: великий

en: Photo Spacing
uk: Інтервал між фото

en: Show Captions
uk: Показувати підписи

en: Never
uk: Ніколи

en: On Hover
uk: При наведенні

en: Below Photo
uk: Під фотографією

en: The caption pulls from whatever text you put in the caption area in the media manager for each image. The caption is also pulled directly from SmugMug if you have captions set in your gallery.
uk: Підпис відображається з будь-яким текстом, вставленим у зону підпису диспетчера медіа для кожного зображення. Також підпис вставляється безпосередньо з SmugMug, якщо ви налаштували підписи в галереї.

en: Click Action
uk: Дія за клацанням

[ctx: Click action.]
en: None
uk: Немає

en: Lightbox
uk: Лайтбокс

en: Photo Link
uk: Посилання фото

en: Display an icon and optional title.
uk: Відображення значка та необов’язкової назви.

en: Mobile Structure
uk: Мобільна структура

en: Custom Alignment
uk: Довільне вирівнювання

en: Map
uk: Мапа

en: Display a Google map.
uk: Відображення карти Google.

en: Address
uk: Адреса

note: Description of the plugin/theme
en: Additional functionality for Beaver Builder lite.
uk: Додаткова функціональність для Beaver Builder Lite.

note: Author of the plugin/theme
en: The Beaver Builder Team
uk: Працівники Beaver Builder
