Beaver Builder Booster - en to pl translation catalogue (228 entries)

en: The Beaver Builder Booster plugin is not compatible with your host.
pl: Wtyczka Beaver Builder Booster nie jest zgodna z Twoim hostem.

en: Use an easy drag-and-drop builder to edit content on this page.
pl: Za pomocą łatwego w użyciu kreatora obsługującego przeciąganie i upuszczanie można edytować zawartość tej strony.

en: Launch Page Builder
pl: Uruchom Kreatora stron

en: Page Builder
pl: Kreator Stron

[ctx: %s is the singular post type name (e.g. page)]
en: Click here to edit content on this %s using an easy drag-and-drop builder.
pl: Kliknij tutaj, aby edytować zawartość tego elementu %s za pomocą łatwego w użyciu kreatora obsługującego przeciąganie i upuszczanie.

en: Button
pl: Przycisk

en: A simple call to action button.
pl: Prosty przycisk z wezwaniem do działania.

en: Basic Modules
pl: Moduły Podstawowe

en: General
pl: Ustawienia główne

en: Text
pl: Tekst

en: Click Here
pl: Kliknij tutaj

en: Icon
pl: Ikona

en: Icon Position
pl: Położenie ikony

en: Before Text
pl: Przed tekstem

en: After Text
pl: Po tekście

en: Icon Visibility
pl: Widoczność ikony

en: Always Visible
pl: Zawsze widoczna

en: Fade In On Hover
pl: Zanikaj po aktywowaniu

en: Link
pl: Łącze

en: Link Target
pl: Gdzie otworzyć link?

en: Same Window
pl: W tym samym oknie

en: New Window
pl: W nowym oknie

en: Style
pl: Styl

en: Colors
pl: Kolory

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background Hover Color
pl: Kolor aktywowania tła

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Text Hover Color
pl: Kolor aktywowania tekstu

en: Flat
pl: Płaskie

en: Transparent
pl: Przezroczysty

en: Border Size
pl: Rozmiar obramowania

en: Background Opacity
pl: Nieprzezroczystość tła

en: Background Hover Opacity
pl: Nieprzezroczystość tła po aktywowaniu

en: Transition
pl: Animacja

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Enabled
pl: Włączony

en: Structure
pl: Struktura

en: Width
pl: Szerokość

en: Full Width
pl: Pełna szerokość

en: Custom
pl: Własny

en: Custom Width
pl: Szerokość niestandardowa

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Center
pl: Środek

en: Left
pl: Po lewej

en: Right
pl: Po prawej

en: Font Size
pl: Rozmiar czcionki

en: Padding
pl: Odstęp wewnętrzny (padding)

en: Round Corners
pl: Zaokrąglone rogi

en: Callout
pl: Objaśnienie

en: A heading and snippet of text with an optional link, icon and image.
pl: Nagłówek i fragment tekstu z opcjonalnym łączem, ikoną i obrazem.

en: Advanced Modules
pl: Moduły Zaawansowane

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Overall Alignment
pl: Ogólne wyrównanie

en: The alignment that will apply to all elements within the callout.
pl: Wyrównanie stosowane do wszystkich elementów w objaśnieniu.

en: Heading Structure
pl: Struktura nagłówka

en: Heading Tag
pl: Tag nagłówka

en: Heading Size
pl: Rozmiar nagłówka

en: Default
pl: Domyślne

en: Heading Custom Size
pl: Rozmiar niestandardowy nagłówka

en: Image
pl: Obrazek

en: Image Type
pl: Typ obrazu

[ctx: Image type.]
en: None
pl: Brak

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Crop
pl: Kadruj

[ctx: Photo Crop.]
en: None
pl: Brak

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: Square
pl: Kwadrat

en: Circle
pl: Okrąg

en: Position
pl: Pozycja

en: Above Heading
pl: Nad nagłówkiem

en: Below Heading
pl: Pod nagłówkiem

en: Left of Text and Heading
pl: Na lewo od tekstu i nagłówka

en: Right of Text and Heading
pl: Na prawo od tekstu i nagłówka

en: Left of Heading
pl: Na lewo od nagłówka

en: Right of Heading
pl: Na prawo od nagłówka

en: Icon Colors
pl: Kolory ikon

en: Color
pl: Kolor

en: Hover Color
pl: Kolor aktywowania

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: Tak

en: Icon Structure
pl: Struktura ikony

en: Size
pl: Rozmiar

en: Call To Action
pl: Wezwanie do działania

en: The link applies to the entire module. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
pl: Łącze odnosi się do całego modułu. Jeżeli wybierzesz poniżej typ wezwania do działania, to łącze będzie także używane z tekstem lub przyciskiem.

en: Call to Action
pl: Wezwanie do działania

en: Type
pl: Typ

[ctx: Call to action.]
en: None
pl: Brak

en: Read More
pl: Dowiedz się więcej

en: Button Icon
pl: Ikona przycisku

en: Button Icon Position
pl: Położenie ikony przycisku

en: Button Colors
pl: Kolory przycisku

en: Button Style
pl: Styl przycisku

en: Button Structure
pl: Struktura przycisku

en: Button Width
pl: Szerokość przycisku

en: Contact Form
pl: Formularz kontaktowy

en: A very simple contact form.
pl: Bardzo prosty formularz kontaktowy.

en: Contact Form Submission
pl: Przesyłanie formularza kontaktowego

en: Message
pl: Wiadomość

en: Send To Email
pl: Adres e-mail do wysyłania

en: example@mail.com
pl: przyklad@poczta.com

en: The contact form will send to this e-mail. Defaults to the admin email.
pl: Formularz kontaktowy będzie wysyłać informacje na ten adres e-mail. Domyślnie jest to adres e-mail administratora.

en: Name Field
pl: Pole Imię i nazwisko

en: Show
pl: Pokaż

en: Hide
pl: Ukryj

en: Subject Field
pl: Pole Temat

en: Email Field
pl: Pole Adres e-mail

en: Phone Field
pl: Pole Telefon

en: Success
pl: Udało się

en: Success Action
pl: Działanie zakończone powodzeniem

en: None
pl: Brak

en: Show Message
pl: Pokaż wiadomość

en: Redirect
pl: Przekieruj do

en: Thanks for your message! We’ll be in touch soon.
pl: Dziękujemy za wiadomość! Wkrótce się odezwiemy.

en: Success URL
pl: Adres URL strony z komunikatem o powodzeniu

en: Button Text
pl: Tekst przycisku

en: Send
pl: Wyślij

[ctx: Contact form field label.]
en: Name
pl: Nazwa

en: Please enter your name.
pl: Wprowadź imię i nazwisko.

en: Your name
pl: Twoje imię i nazwisko

en: Subject
pl: Tytuł

en: Please enter a subject.
pl: Wprowadź temat.

en: Email
pl: E-mail

en: Please enter a valid email.
pl: Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

en: Your email
pl: Adres e-mail

en: Phone
pl: Telefon

en: Please enter a valid phone number.
pl: Wprowadź prawidłowy numer telefonu.

en: Your phone
pl: Twój numer telefonu

en: Your Message
pl: Twoja wiadomość

en: Please enter a message.
pl: Wprowadź wiadomość

en: Your message
pl: Twoja wiadomość

en: Message Sent!
pl: Wiadomość wysłana!

en: Message failed. Please try again.
pl: Wysyłanie wiadomości nie powiodło się. Spróbuj ponownie.

en: Content Slider
pl: Moduł slajdów

en: Displays multiple slides with an optional heading and call to action.
pl: Wyświetla wiele slajdów z opcjonalnym nagłówkiem i wezwaniem do działania.

en: Height
pl: Wysokość

en: This setting is the minimum height of the content slider. Content will expand the height automatically.
pl: To jest minimalna wysokość modułu slajdów. Zawartość zwiększy wysokość automatycznie.

en: Auto Play
pl: Autoodtwarzanie

en: Delay
pl: Wstrzymaj animację na

[ctx: Value unit for form field of time in seconds. Such as: "5 seconds"]
en: seconds
pl: sekund

en: Loop
pl: Zapętlanie

[ctx: Transition type.]
en: Slide
pl: Przesuwanie

en: Fade
pl: Przenikanie

en: Transition Speed
pl: Szybkość animacji

en: Show Play/Pause
pl: Pokaż przycisk odtwarzania i pauzy

en: Show Arrows
pl: Pokaż strzałki

en: Show Dots
pl: Pokaż kropki

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Max Content Width
pl: Maksymalna szerokość zawartości

en: The max width that the content area will be within your slides.
pl: Maksymalna szerokość zawartości na slajdach.

en: Slides
pl: Slajdy

en: Slide
pl: Przesuwanie

en: Slide Settings
pl: Ustawienia slajdów

en: Slide Label
pl: Etykieta slajdu

en: A label to identify this slide on the Slides tab of the Content Slider settings.
pl: Etykieta identyfikująca slajd na karcie Slajdy ustawień Modułu slajdów.

en: Background Layout
pl: Układ tła

en: This setting is for the entire background of your slide.
pl: To ustawienie odnosi się do całego tła slajdu.

en: Video
pl: Wideo

[ctx: Background type.]
en: None
pl: Brak

en: Background Photo
pl: Zdjęcie tła

en: Background Video Code
pl: Kod wideo w tle

en: Content Layout
pl: Układ zawartości

en: This allows you to add content over or in addition to the background selection above. The location of the content layout can be selected in the style tab.
pl: Umożliwia dodawanie zawartości nad wybranym powyżej tłem lub do niego. Umiejscowienie układu zawartości można wybrać na karcie stylu.

en: Text &amp; Photo
pl: Tekst i zdjęcie

en: Text &amp; Video
pl: Tekst i wideo

[ctx: Content type.]
en: None
pl: Brak

en: Video Embed Code
pl: Kod osadzenia wideo

en: Text Position
pl: Położenie tekstu

en: The position will move the content layout selections left, right or center over the background of the slide.
pl: Położenie spowoduje przeniesienie wybranych elementów zawartości układu w lewo, w prawo lub na środek nad tłem slajdu.

en: Top Margin
pl: Margines górny

en: Bottom Margin
pl: Margines dolny

en: Left Margin
pl: Margines lewy

en: Right Margin
pl: Margines prawy

en: Text Colors
pl: Kolory tekstu

en: Text Shadow
pl: Cieniowanie tekstu

en: Text Background Color
pl: Kolor tła tekstu

en: The color applies to the overlay behind text over the background selections.
pl: Ten kolor jest stosowany do nakładki za tekstem nad wybranymi elementami tła.

en: Text Background Opacity
pl: Nieprzezroczystość tła tekstu

en: Text Background Height
pl: Wysokość tła tekstu

en: Auto will allow the overlay to fit however long the text content is. 100% will fit the overlay to the top and bottom of the slide.
pl: Ustawienie automatyczne umożliwi dopasowanie nakładki bez względu na długość zawartości tekstowej. Ustawienie 100% spowoduje dopasowanie nakładki do góry i dołu slajdu.

en: The link applies to the entire slide. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
pl: Łącze odnosi się do całego slajdu. Jeżeli wybierzesz poniżej typ wezwania do działania, to łącze będzie także używane z tekstem lub przyciskiem.

en: Border Radius
pl: Promień obramowania

[ctx: Module settings form tab. Display on mobile devices.]
en: Mobile
pl: Mobilne

en: Mobile Photo
pl: Zdjęcie do urządzeń mobilnych

en: You can choose a different photo that the slide will change to on mobile devices or no photo if desired.
pl: Możesz wybrać inne zdjęcie, na które zmieni się slajd na urządzeniach mobilnych, lub nie używać żadnego zdjęcia.

en: Use Main Photo
pl: Użyj głównego zdjęcia

en: Choose Another Photo
pl: Wybierz inne zdjęcie

en: No Photo
pl: Bez zdjęcia

en: Mobile Text Colors
pl: Kolory tekstu do urządzeń mobilnych

en: Display a heading, subheading and a button.
pl: Wyświetlaj nagłówek, podnagłówek i przycisk.

en: Ready to find out more?
pl: Chcesz dowiedzieć się więcej?

en: Drop us a line today for a free quote!
pl: Napisz do nas, by uzyskać bezpłatną wycenę!

en: Layout
pl: Układ

en: Inline
pl: W tym samym wierszu

en: Stacked
pl: W stosie

en: Spacing
pl: Odstęp

en: Button Link
pl: Łącze przycisku

en: Gallery
pl: Galeria

en: Display multiple photos in a gallery view.
pl: Wyświetlaj wiele zdjęć w widoku galerii.

en: Collage
pl: Kolaż

[ctx: Gallery layout: thumbnails.]
en: Thumbs
pl: Miniatury

en: Source
pl: Źródło

en: Media Library
pl: Biblioteka mediów

en: Pull images from the WordPress media library or a gallery on your SmugMug site by inserting the RSS feed URL from SmugMug. The RSS feed URL can be accessed by using the get a link function in your SmugMug gallery.
pl: Pobierz zdjęcia z wordpressowej Biblioteki Mediów lub swojej strony SmugMug wstawiając URL kanału RSS. Adres URL kanału RSS znajdziesz używając funkcji Get a link w swojej galerii SmugMug.

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: Feed URL
pl: Url kanału

en: Photo Size
pl: Rozmiar zdjęcia

[ctx: Photo size.]
en: Small
pl: Mały

[ctx: Photo size.]
en: Medium
pl: Średnio

[ctx: Photo size.]
en: Large
pl: Duży

en: Photo Spacing
pl: Odstęp zdjęcia

en: Show Captions
pl: Pokaż podpisy

en: Never
pl: Nigdy

en: On Hover
pl: Po najehcniu myszką

en: Below Photo
pl: Poniżej zdjęcia

en: The caption pulls from whatever text you put in the caption area in the media manager for each image. The caption is also pulled directly from SmugMug if you have captions set in your gallery.
pl: Podpis pobiera dowolny tekst wprowadzony w obszarze podpisu każdego obrazu w menedżerze multimediów. Podpis jest pobierany także bezpośrednio ze SmugMug, jeżeli w galerii zostały ustawione podpisy.

en: Click Action
pl: Działanie kliknięcia

[ctx: Click action.]
en: None
pl: Brak

en: Photo Link
pl: Łącze zdjęcia

en: Display an icon and optional title.
pl: Wyświetlaj ikonę i opcjonalny tytuł.

en: Mobile Structure
pl: Struktura wersji mobilnej

en: Custom Alignment
pl: Wyrównanie niestandardowe

en: Map
pl: Mapa

en: Display a Google map.
pl: Wyświetl mapę Google.

en: Address
pl: Adres

en: 1865 Winchester Blvd #202 Campbell, CA 95008
pl: 1865 Winchester Blvd #202 Campbell, CA 95008 USA

note: Description of the plugin/theme
en: Additional functionality for Beaver Builder lite.
pl: Dodatkowe funkcje wtyczki Beaver Builder lite.

note: Author of the plugin/theme
en: The Beaver Builder Team
pl: Zespół Beaver Builder
