Beaver Builder Booster - en to nl translation catalogue (216 entries)

en: The Beaver Builder Booster plugin is not compatible with your host.
nl: De Beaver Builder Booster-plug-in is niet compatibel met je host.

en: Use an easy drag-and-drop builder to edit content on this page.
nl: Gebruik een gebruikersvriendelijke bouwer van het type slepen en neerzetten om inhoud op deze pagina te bewerken.

en: Launch Page Builder
nl: Page Builder starten

[ctx: %s is the singular post type name (e.g. page)]
en: Click here to edit content on this %s using an easy drag-and-drop builder.
nl: Klik hier om inhoud op deze %s te bewerken met behulp van een gebruikersvriendelijke bouwer van het type slepen en neerzetten.

en: Button
nl: Knop

en: A simple call to action button.
nl: Een eenvoudige knop voor een call-to-action

en: Basic Modules
nl: Basis modules

en: General
nl: Algemeen

en: Text
nl: Tekst

en: Click Here
nl: Klik hier

en: Icon
nl: Icoon

en: Icon Position
nl: Positie pictogram

en: Before Text
nl: Voor tekst

en: After Text
nl: Na tekst

en: Icon Visibility
nl: Zichtbaarheid pictogram

en: Always Visible
nl: Altijd zichtbaar

en: Fade In On Hover
nl: In beeld komen bij aanwijzen

en: Link Target
nl: Link Doel

en: Same Window
nl: Zelfde Venster

en: New Window
nl: Nieuw Venster

en: Style
nl: Stijl

en: Colors
nl: Kleuren

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background Hover Color
nl: Kleur achtergrond bij aanwijzen

en: Text Color
nl: Tekst kleur

en: Text Hover Color
nl: Kleur tekst bij aanwijzen

en: Flat
nl: Plat

en: Gradient
nl: Kleurovergang

en: Transparent
nl: Transparant

en: Border Size
nl: Randgrootte

en: Background Opacity
nl: Transparantie achtergrond

en: Background Hover Opacity
nl: Transparantie achtergrond bij aanwijzen

en: Transition
nl: Overgang

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Geactiveerd

en: Structure
nl: Structuur

en: Width
nl: Breedte

en: Full Width
nl: Volledige Breedte

en: Custom Width
nl: Aangepaste breedte

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: Round Corners
nl: Ronde hoeken

en: Callout
nl: Call-out

en: A heading and snippet of text with an optional link, icon and image.
nl: Een kop en een tekstfragment met een optionele link, pictogram en afbeelding.

en: Advanced Modules
nl: Geavanceerde modules

en: Heading
nl: Kop

en: Overall Alignment
nl: Algemene uitlijning

en: The alignment that will apply to all elements within the callout.
nl: De uitlijning die wordt toegepast op alle elementen in de call-out.

en: Heading Structure
nl: Kopstructuur

en: Heading Tag
nl: Koptag

en: Heading Size
nl: Kopgrootte

en: Default
nl: Standaard

en: Heading Custom Size
nl: Aangepaste grootte kop

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Type
nl: Type afbeelding

[ctx: Image type.]
en: None
nl: Geen

en: Photo
nl: Afbeelding

en: Crop
nl: Pas aan

[ctx: Photo Crop.]
en: None
nl: Geen

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Square
nl: Vierkant

en: Circle
nl: Cirkel

en: Position
nl: Positie

en: Above Heading
nl: Boven kop

en: Below Heading
nl: Onder kop

en: Left of Text and Heading
nl: Links van tekst en kop

en: Right of Text and Heading
nl: Rechts van tekst en kop

en: Left of Heading
nl: Links van kop

en: Right of Heading
nl: Rechts van kop

en: Icon Colors
nl: Pictogramkleuren

en: Color
nl: Kleur

en: Hover Color
nl: Kleur bij aanwijzen

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Icon Structure
nl: Pictogramstructuur

en: Size
nl: Grootte

en: Call To Action
nl: Call-to-action

en: The link applies to the entire module. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
nl: De links is voor de volledige module. Als je hieronder een type call-to-action kiest, wordt de link ook gebruikt voor de tekst of knop.

en: Call to Action
nl: Call-to-action

[ctx: Call to action.]
en: None
nl: Geen

en: Read More
nl: Meer informatie

en: Button Icon
nl: Pictogram Knop

en: Button Icon Position
nl: Positie knoppictogram

en: Button Colors
nl: Knopkleuren

en: Button Style
nl: Knopstijl

en: Button Structure
nl: Knopstructuur

en: Button Width
nl: Knopbreedte

en: Contact Form
nl: Contactformulier

en: A very simple contact form.
nl: Een zeer eenvoudig contactformulier.

en: Contact Form Submission
nl: Contactformulier indienen

en: Message
nl: Bericht

en: Send To Email
nl: Verzenden naar e-mail

en: example@mail.com
nl: voorbeeld@mail.com

en: The contact form will send to this e-mail. Defaults to the admin email.
nl: Het contactformulier wordt naar dit e-mailadres verzonden. Standaard naar het e-mailadres van beheerder.

en: Name Field
nl: Naamveld

en: Show
nl: Tonen

en: Hide
nl: Verbergen

en: Subject Field
nl: Onderwerpveld

en: Email Field
nl: E-mailveld

en: Phone Field
nl: Telefoonveld

en: Success
nl: Geslaagd

en: Success Action
nl: Succesbewerking

en: None
nl: Geen

en: Show Message
nl: Bericht weergeven

en: Redirect
nl: Verwijzen

en: Thanks for your message! We’ll be in touch soon.
nl: Bedankt voor je bericht! Je hoort snel van ons.

en: Success URL
nl: Succes-URL

en: Button Text
nl: Knoptekst

en: Send
nl: Verzenden

[ctx: Contact form field label.]
en: Name
nl: Naam

en: Please enter your name.
nl: Voer je naam in.

en: Your name
nl: Je naam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Please enter a subject.
nl: Voer een onderwerp in.

en: Email
nl: E-mail

en: Please enter a valid email.
nl: Voer een geldig e-mailadres in.

en: Your email
nl: Jouw e-mail

en: Phone
nl: Telefoon

en: Please enter a valid phone number.
nl: Voer een geldig telefoonnummer in.

en: Your phone
nl: Je telefoonnummer

en: Your Message
nl: Je bericht

en: Please enter a message.
nl: Voer een bericht in.

en: Your message
nl: Je bericht

en: Message Sent!
nl: Bericht verzonden!

en: Message failed. Please try again.
nl: Bericht mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Content Slider
nl: Inhoudslider

en: Displays multiple slides with an optional heading and call to action.
nl: Geeft meerdere slides weer met een optionele kop en call-to-action.

en: Height
nl: Hoogte

en: This setting is the minimum height of the content slider. Content will expand the height automatically.
nl: Deze instelling is de minimale hoogte van de inhoudslider. Door de inhoud wordt de hoogte automatisch vergroot.

en: Auto Play
nl: Autostart

en: Delay
nl: Vertraging

[ctx: Value unit for form field of time in seconds. Such as: "5 seconds"]
en: seconds
nl: seconden

en: Loop
nl: Herhalen

[ctx: Transition type.]
en: Slide
nl: Schuiven

en: Fade
nl: Vervagen

en: Transition Speed
nl: Animatiesnelheid

en: Show Play/Pause
nl: Afspelen/pauzeren weergeven

en: Show Arrows
nl: Pijlen weergeven

en: Show Dots
nl: Stippen weergeven

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Max Content Width
nl: Max. breedte inhoud

en: The max width that the content area will be within your slides.
nl: De max. breedte van het inhoudgedeelte in je slides.

en: Slide
nl: Schuiven

en: Slide Settings
nl: Slide-instellingen

en: Slide Label
nl: Slidelabel

en: A label to identify this slide on the Slides tab of the Content Slider settings.
nl: Een label waarmee je deze slide identificeert op het tabblad Slides van de instellingen voor de inhoudslider.

en: Background Layout
nl: Lay-out achtergrond

en: This setting is for the entire background of your slide.
nl: Deze instelling is voor de volledige achtergrond van je slide.

[ctx: Background type.]
en: None
nl: Geen

en: Background Photo
nl: Achtergrond Afbeelding

en: Background Video Code
nl: Code achtergrondvideo

en: Content Layout
nl: Lay-out inhoud

en: This allows you to add content over or in addition to the background selection above. The location of the content layout can be selected in the style tab.
nl: Hiermee kun je inhoud toevoegen over of als aanvulling op de bovenstaande geselecteerde achtergrond. De locatie van de inhoudlay-out kan in het tabblad Stijl worden geselecteerd.

en: Text &amp; Photo
nl: Tekst en foto

en: Text &amp; Video
nl: Tekst en video

[ctx: Content type.]
en: None
nl: Geen

en: Text Position
nl: Tekstpositie

en: The position will move the content layout selections left, right or center over the background of the slide.
nl: De positie verplaatst de lay-out van de inhoud naar links, rechts of het midden over de achtergrond van de slide.

en: Top Margin
nl: Bovenste marge

en: Bottom Margin
nl: Onderste marge

en: Left Margin
nl: Linkermarge

en: Right Margin
nl: Rechtermarge

en: Text Colors
nl: Tekstkleuren

en: Text Shadow
nl: Tekstschaduw

en: Text Background Color
nl: Achtergrondkleur tekst

en: The color applies to the overlay behind text over the background selections.
nl: De kleur is van toepassing op de overlay achter de tekst over de geselecteerde achtergrond.

en: Text Background Opacity
nl: Transparantie tekstachtergrond

en: Text Background Height
nl: Hoogste tekstachtergrond

en: Auto will allow the overlay to fit however long the text content is. 100% will fit the overlay to the top and bottom of the slide.
nl: Bij Auto past de overlay bij elke lengte tekst. Bij 100% past de overlay bij de boven- en onderkant van de slide.

en: The link applies to the entire slide. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
nl: De link is voor de volledige slide. Als je hieronder een type call-to-action kiest, wordt de link ook gebruikt voor de tekst of knop.

en: Border Radius
nl: Randstraal

[ctx: Module settings form tab. Display on mobile devices.]
en: Mobile
nl: Mobiel

en: Mobile Photo
nl: Mobiele foto

en: You can choose a different photo that the slide will change to on mobile devices or no photo if desired.
nl: Je kunt een andere foto kiezen die de slide gebruikt op mobiele apparaten. Je kunt ook een foto achterwege laten.

en: Use Main Photo
nl: Hoofdfoto gebruiken

en: Choose Another Photo
nl: Een andere foto kiezen

en: No Photo
nl: Geen foto

en: Mobile Text Colors
nl: Kleuren mobiele tekst

en: Display a heading, subheading and a button.
nl: Geef een kop, subkop en een knop weer.

en: Ready to find out more?
nl: Wil je meer weten?

en: Drop us a line today for a free quote!
nl: Neem contact op voor een gratis offerte!

en: Layout
nl: Lay-out

en: Stacked
nl: Gestapeld

en: Spacing
nl: Afstand

en: Button Link
nl: Knoplink

en: Display multiple photos in a gallery view.
nl: Geef meerdere foto's weer in een galerij.

[ctx: Gallery layout: thumbnails.]
en: Thumbs
nl: Miniaturen

en: Source
nl: Bron

en: Media Library
nl: Media Bibliotheek

en: Pull images from the WordPress media library or a gallery on your SmugMug site by inserting the RSS feed URL from SmugMug. The RSS feed URL can be accessed by using the get a link function in your SmugMug gallery.
nl: Trek beelden uit de WordPress media bibliotheek of een galerie op je SmugMug site door het plaatsen van de RSS-feed URL van SmugMug. De RSS feed URL kan worden benaderd met behulp van de "get a link" functie in uw SmugMug gallery.

en: Photos
nl: Afbeeldingen

en: Photo Size
nl: Fotogrootte

[ctx: Photo size.]
en: Small
nl: Klein

[ctx: Photo size.]
en: Medium
nl: Goed

[ctx: Photo size.]
en: Large
nl: Groot

en: Photo Spacing
nl: Fotoafstand

en: Show Captions
nl: Bijschriften weergeven

en: Never
nl: Nooit

en: On Hover
nl: Tijdens hover

en: Below Photo
nl: Onder afbeelding

en: The caption pulls from whatever text you put in the caption area in the media manager for each image. The caption is also pulled directly from SmugMug if you have captions set in your gallery.
nl: Het bijschrift is gebaseerd op de tekst die je in het bijschriftgedeelte van mediabeheer hebt staan voor elke afbeelding. Het bijschrift is ook rechtstreeks afkomstig uit SmugMug als je bijschriften hebt ingesteld in je galerij.

en: Click Action
nl: Klikactie

[ctx: Click action.]
en: None
nl: Geen

en: Photo Link
nl: Fotolink

en: Display an icon and optional title.
nl: Geef een pictogram en een optionele titel weer.

en: Mobile Structure
nl: Mobiele structuur

en: Custom Alignment
nl: Aangepaste uitlijning

en: Map
nl: Kaart

en: Display a Google map.
nl: Geef een Google-kaart weer.

en: Address
nl: Adres

note: Description of the plugin/theme
en: Additional functionality for Beaver Builder lite.
nl: Extra functies voor Beaver Builder lite.

note: Author of the plugin/theme
en: The Beaver Builder Team
nl: Het Beaver Builder Team
